Samovolně se nám přenastavují hodiny. Je to normální?

19.3.16 23:45

Samovolně se nám přenastavují hodiny...Je to normální???!!

Dobrý den, předem se omlouvám za tento příspěvek, ale už si trochu připadám jak blázen. 8o Prosím Vás máte někdo zkušenostmi s tím, že se Vám zničeho nic samy přenastavily hodiny? Nám se často stává, že se nám přenastavý hodiny o 3 hodiny na před. Vím, možná jsem paranoidní ale nám to nedá poslední dobou spát. Na duchy nevěřím, ale poslední dobou jsem se přistihla, že o tom dost začínám přemýšlet. 8o :think: Vím, že se stává, že se občas hodiny zastaví a pak se znovu rozeběhnou ale aby se často po sobě přenastavily vždy o 3 hodiny na před a pak se znovu po několika dnech nastavily na správný čas, nám nepřijde zrovna úplně normální. Když jsme se stěhovali do bytu, sousedka nám tvrdila že je docela ráda že se stěhuje že se jí tu stávali divné věci a že jí občas něco mlátilo v koupelně a nám se hodiny zastavují přímo v koupělně. Bydlíme v domě který je srašně starý, vlastně bydlíme přímo v městské části, která před druhou světovou válkou patřila židovské komunitě a ta byla vyhlazena a nad naším domem dříve stála syngoga, tak nás napadlo jestli to nemá nějakou spojitost s tím..nevím. Z prvu jsem si myslela, že hodiny schválně přenastavuje můj přítel ale ten to prý nedělá a já mu věřím, sám se už bojí. :lol: Ještě jednou se omlouvám za tento příspěvěk ale byli bychom rádi, kdybychom se byť třeba jen dozvěděli, že je to normální a co se nám stává spočívá pouze v mechanické chybě hodin. Mockrá Vám děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.3.16 23:49

@jirina482
krásné bydlení, hodiny bych dala pryč a žij dál :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16021
19.3.16 23:52

@jirina482 predpokladam ze to delaji jenom jedny hodiny ne? :D muze byt nejaka vada v tom mechanismu, nebo pokud dochazi bateky skuste vymenit za novy jesli se to rozjede :D jinak taky bydlim ve starym baraku a sem tam mi pripada ze tu strasi, otviraji se mi dvere, padaji mi veci v koupelne, sem tam nekde neco cvakne :D uz to neresim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
19.3.16 23:53

Nemáte náhodou rádiem řízené hodiny? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
20.3.16 00:13
@Gina108 píše:
Nemáte náhodou rádiem řízené hodiny? :)

Jako že by si je @jirina482 řídila o 3 hodiny jinak než jaký je čas? Tak to by si snad všimla, ne…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.16 00:48

Dobrý den, máme úplně obyčejné hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.16 00:51

Já se také pořád uklidňuju tím, že je to hodinami samotnými, ale zvláštní prostě jsou ty 3 hodiny. Nikdy se nám nepřenastavily o 1,2,4 hodiny a ještě k tomu se nám přeřídí zpět na normální čas a znovu se posunou dopředu. Jednou jedinkrát se nám stalo, že se nám zastavili úplně asi na 2 týdny a když jsme se chystali vyměnit baterku konečně :lol: tak se znovu sami rozeběhly na normální čas. Stalo se nám to tak 4× :think:

Příspěvek upraven 20.03.16 v 00:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.16 00:56

Já bych vyhodila obyčejné hodiny a jela na digi :-) Ale jinak bych byla posr. strachy :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
20.3.16 01:48

Kup si nové a bude po duchovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35604
20.3.16 06:39

Ja myslim, ze to nema jine vysvetleni, nez okultni a neni jineho reseni, nez spaleni hodin a kompletni vysveceni celeho bytu i s okolim :-) :-) :-) elektronika je totiz vzdy 100% spolehliva.

ve shode @Gina108 upozornuji, ze existuji hodiny rizene radiem, ktere se obcas spletou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
20.3.16 07:22
@jirina482 píše:
Dobrý den, máme úplně obyčejné hodiny.

Tak je sundej a zkus dán na jiné místo v bytě. Pokud se budou projevovat stejně i jinde, bude asi chyba v hodinách, pokud ne, pak nejspíš bernardýn jest zakopán v koupelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
20.3.16 07:30
@Bersaba píše:
Tak je sundej a zkus dán na jiné místo v bytě. Pokud se budou projevovat stejně i jinde, bude asi chyba v hodinách, pokud ne, pak nejspíš bernardýn jest zakopán v koupelně.

No spis aby je dala nekomu jinemu, to by mne uklidnilo vic.

Nam se prenastavuji digitalni.

Kazdopadne vzhledem k dalsim vecem bych nechala dum na dalku „prohlednout“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7154
20.3.16 09:03

Mně zaujalo, že někdo má hodiny v koupelně. 8o :lol: Třeba jim vadí ta vlhkost, tak takhle blbnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
20.3.16 17:34

@jirina482 Kupte si ještě jedny hodiny a dejte je taky do koupelny, případně ty starší po nějaké době vyhoďte, a uvidíte ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama