Samovolný potrat a další otěhotnění

18
16.3.20 19:37

Samovolný potrat a další otěhotnění

Ahojky, předem se omlouvám za blbý dotaz, ale napadlo mě a dost by mě zajímalo, jak je to s porodem při úspěšném otěhotnění po samovolném brzkém potratu s 10hodinovými bolestmi, jako při kontrakcích a následném vypuzení embrya?? Myslíte, že teď když mě čeká porod, tak bude rychlejší?? Říká se a tak, že druhý porod je rychlejší… tak jestli to platí i při téhle situaci?? :nevim: Snad chápete co tím myslím.. :D Děkuji děvčata za názory.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

826
16.3.20 19:57

Myslím, že předchozí SP nemá na porod žádný vliv :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 20:00

@Sommy Ahoj, nechci tě nějak zastrašovat, ale já to měla přímo naopak. Porod byl zdlouhavý a dost bolestný. Bylo to 15 měsíců po potratu. Oproti tomu jsem další porod po tom po tom porodu po potratu měla krátký a bezbolestný, bylo to 2 roky poté. Takže je to fakt na náhodě. Ale přeji ti krátký a hezký porod :srdce: A neboj se, ono si tělo nějak pořadí a když ne, tak jsou další možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22091
16.3.20 20:02

Potracený plod je maličký, jedná se o pár mm, max cm, to ti porodní cesty nepřipraví…Až budeš rodit půlmetrové dítě s váhou 3 - 4 kila, které musí projít, to bude safra rozdíl…Takže ne, SP v počátečním stadiu následný porod neurychlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
16.3.20 20:05

@Božská Venuše Aha ty brďo tak doufám že to tak mít nebudu. Popravdě teď jsem z toho mírně nervózní po tom co jsi napsala a zvlášť když já otěhotněla hned měsíc po potratu ani menses jsem nestihla 8o
Ale děkuji moc moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
16.3.20 20:09

@pe-terka No jasný, já samozřejmě chápu že je to kurňa velký rozdíl a vůbec to nemůžu srovnávat ale myslím tím jestli třeba kontrakce nebudou celkově kratší :think: Když už to jak kdyby mělo tělo jednou za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 20:13

@Sommy prosimtě, jen klid. Každá to má nějak. Někdo rodí jak na běžícím pásu a bez větších bolestí a někdo to hold víc prožije. Ale mě se fakt vyplatilo myslet na ty porody pozitivně. Vnitřně jsem se připravila na bolest, že jsem taky už věděla do čeho jdu, a tak nějak se připravila psychicky. Prostě jsem to brala tak, že za tu bolest dostanu něco krásného. Samozřejmě, že při porodu ty myšlenky jsou jinde. Ale nějak jsem se nehroutila, bylo to fajn. Ať s bolestí nebo bez. Úleva krásná, když z tebe to dítě vyleze. To se nedá ani popsat. Najednou z tebe spadnou všechny obavy, všechna bolest. A je tady jen ten hezký pocit. A prázdno. Je to divný, ale je to tak. Po porodu jsem se cítila vždycky taková prázdná, ale jen chvilku než to všechno začalo pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
16.3.20 21:00

@Sommy sp není porod :thinking:taky se rika, že každý další porod je jeednoduzsi, ale já měla první pohodičku a druhý dost peklo atd.. Se prostě nedá odhadnout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
17.3.20 07:41

Neeee, SP není porod ani náhodou a to jsem potrácela už celkem velký plod. A přísahám, že ty bolesti u potratu byly úplně něco jinýho než porod :lol:. Bolesti jsem u potratu měla pátek/sobota a neděle a o mimčo přišla až v neděli v noci. Dceru jsem 12 měsíců potom rodila 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama