Samovolny potrat a další zkoušení

11.3.21 06:50

Samovolny potrat a další zkoušení

Krásný den. S manželem jsme se snažily od Prosince o miminko. Teď v únoru se konečně povedlo. Jenže bohužel včera se mi spustil samovolny potrat. Teď čekám jestli to půjde samo, nebo budu muset na revizi. Myslím že by bylo fajn se to podpořit a popovídat s holkám co si prochází tím samým. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2113
11.3.21 07:11

@Misulka.1991 Ahoj, je to mi to líto. Já to zažila 2×, jednou samo a podruhé revize. Držím palce at to samo odejde a mužete se hned zase snažit :) At se brzy zase zadaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 07:37

@Zetmi Děkuji. Vám už se za dařilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
11.3.21 07:54

@Misulka.1991 zatím ne, po revizi jsem musela čekat 3 mesice pak byla cysta, a teprve zítra jdu na 3.ket tak se uvidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4110
11.3.21 08:39

Ahoj, ja to zazila na začátku prosince v 5+4tt, ještě to vypadalo na utz ok, krvácení svedeno na hematom a za týden uz byla děloha prázdná. Povedlo se nám třetí cyklus, momentálně jsem 6+6 a čekám na příští týden, kdy se dozvím, jestli je to tentokrát v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
11.3.21 08:43

Taky mám za sebou SP, ale odešlo to všechno samo, na revizi jsem nemusela. Za tři měsíce jsem otěhotněla znovu a je z toho už skoro pětiletý rošťák. A to mi bylo 38 let. Po potratu jsem pila kontryhel, na dorůstání sliznice, pak jsem si na jeden měsíc koupila Nosifol a s tím dávali zadarmo ovulační testy, tak jsem si jen pro zajímast pár udělala, spíš abych zjistila, jestli ovulaci vůbec mám. Jednou mi přišel ovulační test pozitivní, tak jsem kolem toho dne párkrát „znásilnila“ chlapa a bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 09:21

@PapeJ Ten kontryhel to je nějaký čaj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
11.3.21 09:26

Zažila jsem SP v 7. týdnu, všechno odešlo samo… nechala jsem projít jednu MS a další cyklus jsem otěhotněla znova a už je tady s námi 4M kluk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 09:28

Taky jsem potratila po prvním ultrazvuku kde bylo všechno ok. Ale je to teprve týden (teď si nechávám čas na regeneraci a snažit se začneme za měsíc), se mnou se to sešlo že hodně kolegů v práci dostalo covid a já taky, i když nemám žádné příznaky. Jsem ráda že to mám aspoň za sebou, budu mít protilátky na covid. A raději potratit než mít těžce postižené dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
11.3.21 09:39
@Anonymní píše:
Taky jsem potratila po prvním ultrazvuku kde bylo všechno ok. Ale je to teprve týden (teď si nechávám čas na regeneraci a snažit se začneme za měsíc), se mnou se to sešlo že hodně kolegů v práci dostalo covid a já taky, i když nemám žádné příznaky. Jsem ráda že to mám aspoň za sebou, budu mít protilátky na covid. A raději potratit než mít těžce postižené dítě.

ANO S tím souhlasím. Taky lepší když to přijde hned ze začátku, než aby to přišlo třeba za pár měsíců. Moje švagrová bohužel přišla o miminko v 5 měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
11.3.21 12:39
@Misulka.1991 píše:
@PapeJ Ten kontryhel to je nějaký čaj?

Jojo, je to bylinka a já to pila ve formě čaje, normálně se dá koupit v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.3.21 22:04

Ahoj, jsem v 8tt těhotenství, a poslední kontrola u lékaře mi nedopadla dobře.
Dle lékaře se nevyvíjí placenta a plod jak by měli. Je To prý tak 50/50 Ale lékař to spíš nevidí dobře. Na další kontrolu má jít v úterý 16.3. Pokud to nedopadne lépe budu muset na revizi dělohy.
Je nějaká šance že to malinké dožene. Je to tři dny co jsem se to dozvěděla a mám opravdu strach, bylo by to mé první dítě. Mockrát děkuji Míša.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.21 08:05

@Miska1841 Ahoj. Malinka šance ještě určitě je, četla jsem tu na Emiminu různé diskuze kdy se miminko vzpamatovalo a vše dohnalo, držím palečky. 🍀 ❤️ Každopádně jestli je něco špatně, je lepší když se to vyřeší teď než potom později. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 15:51

Ahoj holky. Tak jsem byla na kontrole v nemocnici a vše odešlo samo. Za 3 měsíce to budeme s manželem zkoušet znova. ❤️ Nějaké vitamíny co by jste mi doporučily? Pro mě i pro manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 11:18

Ahoj Holky, tak bohužel nám kontrola dopadla špatně.
Vzhledem k situaci v nemocnicich, jdu na revizi dělohy až příští pátek (26.3)
Nevzdáme to a zase to zkusíme ❤
Držte se holky❤není to lehké 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat