Samovolný potrat a následná revize

1237
3.8.15 12:15

Samovolný potrat a následná revize!!

Ahoj holky, nezlobte se, jestli se zeptám špatně… Ale… Takže abych nějak začala…
4× pozitivní test, návšteva u gynekologa 13.7 též potvrdila těhotenství, ale jen z krevních testů, protože pan doktor říkal, že je miminko teprve na začátku a na ultrazvuku nic neviděl…(Tvářil se ne moc přivětivě) Jen, že jsem to tak nějak vnitřně cítila, že to není ono… Ve středu 15.7 odpoledne jsem začala krvácet, nejdřív lehce… Já s brekem skončila na pohotovosti, kde už jsem krvácela masivně, verdikt? Slečno potrácíte…Krvácela jsem silně 5 dní…
23.7 jsem byla s HCG na nule…Dnes jsem šla na UZ (kontrolní) Ve skrytu duše jsem doufala, že už to všechno mám za sebou a pan doktor mi řekl, že mám „zvrásněnou dělohu“ ne hladkou čistou a vedle dělohy se nacházel menší útvar… Řekl mi, že se s tím nejspíš tělo nevypořádalo samo a mám ještě týden počkat zda dostanu menstruaci a děloha se ještě vyčistí, nebo půjdu na revizi… Nestalo se to některé z Vás také? Myslela jsem si, že když nemám potíže a krvácela jsem 5 dní, že už na revizi jít nemusím… :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2243
3.8.15 12:24

Proto se dělá ten kontrolní ultrazvuk, ne vždy odejde vše a někdy je pak nutná revize. Jinak se z ní bát nemusíš, jsou centra, kde můžeš jít po zákroku za pár hodin domů, nijak zvlášť to nebolí, snad jen lehce tlaky v břichu první 2 dny, krvácení (spíš pak špinění) jsem zažila tuším necelý týden. Ničeho se neboj, doktor ví co a jak a určitě nic nezanedbá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
3.8.15 12:33

Také jsem krvácela, ale neodešlo to všechno, takže mě po kontrolním ultrazvuku poslali na revizi. Revize se nemusíš bát. 15 minut spánku na sále, 2 hodiny polospánku na pokoji a po dalších 2 hodinách, kdy už mi bylo dobře, mě propustili domů. Horší než fyzická stránka revize je ta psychická. Spodek mě během pár dní přestal bolet, ale duše bolela ještě několik měsíců. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 12:43

@KatrinKejt stalo, rozhodně lepší jít na revizi, než pak začít masivně krvácet ;) proto je ten kontrolní utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 12:47

Děkuji všem… Vyrovnávala jsem se s tím 2 týdny… A teď mi je opět ouvej :-( Už jsem se naplakala dost, mrzí mě to… Myslela jsem si prostě, že už mám pokoj!! A děkuji za povzbuzení! Taky se držte holky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 13:07

@KatrinKejt neboj, bude líp.. jeden špatný pokus nic neznamená :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 13:37

@martina.se říkám si taky… I spousta lidí mě v tom utvrzuje, ale bolí to, ten pocit, že to nemůže být tak jak má… Už když si člověk prožije potrat..Dr na pohotovosti mi řekla, že se čistím sama, krvácela jsem 5 dní, pak nic… A teď se to otevřelo a ještě se to musí dořešit… Poté se také oddaluje další snažení, doufala jsem, že ted jsem si to odbyla a pak za 2 měsíce, třeba zase otěhotním (tentokrát se šťastným koncem) :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 13:42

@KatrinKejt to víš, že to bolí, to je jasné.. ale neboj nic.. timhle si projde téměř každá ;) až kdyby se to opakovalo, tak může být problém, ale pořád to nic neznamená.. taky mám prcka poté, co mi řekli, že už dítko mít nebudu :mrgreen: to Ti pak vynahradí všechno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 13:44

@martina.se To je krásné :) život si s námi kolikrát zahrává!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 13:46

@KatrinKejt jj, hraje si, ale výsledek stojí za to - i když je to někdy o nervy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 13:47

@martina.se Tak budu doufat, že vše dobře dopadne a já se jednou budu také radovat jako ty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.8.15 13:47

@KatrinKejt určitě jo, nevěš hlavu :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 13:48

@martina.se Děkuji :kytka: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
3.8.15 14:09

Myslím, že je dobré o tom mluvit, člověk se ujistí, že je to normální součást života a napřipadá si jako exot. Aspoň mě hodně pomohlo, když jsem najednou snad od poloviny kamarádek a známých slyšela, že to mají taky za sebou, o spoustě z nich jsem to vůbec netušila. Mám dalšího prcka i po revizi (ale my nijak nespěchali, takže je za rok od původního termínu, neměla jsem potřebu to hrotit). Přeju, ať je u vás zase brzy veselo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1237
3.8.15 14:29

@zuzkasim Taky si tak připadám - jak exot :-( Neschopnej :-( Nechci se litovat, ale bolí to… A tyhle diskuze mi pomáhají, snad to všechno dobře dopadne a já budu mít také miminko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama