Reklama

Samovolný potrat - ihned na gyndu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lily007
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 16.02.17 18:10
Samovolný potrat ihned na gyndu?

AHojky maminky. Asi jsem prodělala samovolný potrat. Minulý měsíc jsem to nedostala ale test jsem si nedělala protože jsem to přikláněla ke stresu z práce a málo spánku. Ráno mě probudila silná bolest v podbříšku. Celý dopoledne jsem trošku krvácela ale bolest byla dost silná. Volala jsem na gyndu a tam mi řekli at raději ráno dorazím. Zavěsila jsem a chodila po baráku sice se silnou bolesti ale musela jsem kvůli malému a pak najednou jsem cítila že ze mě něco vypadlo. Zní to hnusně a tak jsem běžela na záchod a měla jsem na vložce oválnou věc. V průměru asi 5 cm :-( a tak jsem skoro až brečela a hned bolest ustala. Od té doby břicho jen trošku pobolívá :-( Jen se chci zeptat opravdu stačí jít na gyndu až ráno nebo raději hned na pohotovost? Toto se mi stalo poprvé tak nevím. Snad jsem neudělala moc nechut ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.. Díky za pochopení za radu a podporu :-) :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 16.02.17 18:16

Pokud nebudeš enormně krvácet, nebudeš zblblá, motat se atd., prostě ‚jen‘ trochu krvácet, nechala bych to na zítra. V opačným případě na pohotovost, ale myslím, že to nebude potřeba. Přeju brzký uzdravení jak na těle tak na duši.

Ekaterina
Kecalka 265 příspěvků 16.02.17 18:17

Osobně bych tomu nechala volný průběh a na gyndu bych šla jedině v případě opravdu silného krvácení nebo jiného zhoršování stavu (teplota, silné bolesti). Ať je brzo lépe!

ugluk
Hvězda diskuse 42271 příspěvků 16.02.17 18:20

Pokud nebudes krvacet proudama krve, mit velke krece, teploty, pohotovost neni potreba, takhle v zacatku to vetsinou odejde jako silnejsi MS.

wobludka
Extra třída :D 11701 příspěvků 16.02.17 18:31

Já nechodím k dr. vůbec, bolesti se s práškem dají vydržet, obvykle i cítím jak se děloha stahuje jako při kontrakcích. Potom co se plod vyloučí bolesti okamžitě přestanou a změní se na běžné menstruační… ale já už vím, jak to probíhá bez komplikací, takže kdyby bylo něco jinak, k dr. bych běžela, každopádně to co popisuješ se zdá být ok a nevidím to na nějakou akutní návštěvu pohotovosti (ale pokud máš pochybnosti, pro klid tam zajeď, rozhodně Tě nevyhodí ;) )

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 16.02.17 18:33
@wobludka píše:
Já nechodím k dr. vůbec, bolesti se s práškem dají vydržet, obvykle i cítím jak se děloha stahuje jako při kontrakcích. Potom co se plod vyloučí bolesti okamžitě přestanou a změní se na běžné menstruační… ale já už vím, jak to probíhá bez komplikací, takže kdyby bylo něco jinak, k dr. bych běžela, každopádně to co popisuješ se zdá být ok a nevidím to na nějakou akutní návštěvu pohotovosti (ale pokud máš pochybnosti, pro klid tam zajeď, rozhodně Tě nevyhodí ;) )

Z toho úplně mrazí, kolikrát jsi tím prošla? :oops: :zed:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 18:34

Toto jsem taky prodělala avše ok, na pohotovost nemusíš

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 16.02.17 18:47

@wobludka Jezisi, takove zkusenosti :,( Ja to zazila jednou a byl to sok.

@Lily007 Pro pocit jistoty, ze je uvnitr vse OK bych tam zitra zasla.

Lily007
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 16.02.17 18:48

Díky holky moc za podporu a pomoc jste boží. Ráno mám být na gyndě okolo půl 8 tak uvidíme co mi řekne. Docela mám strach

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 16.02.17 18:53

@wobludka napodobne. Ted uz ne, ale mezi kazdym ditetem nekolikrat. Deloha je moc sikovny organ a v naproste vetsine pripadu si pomuze sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 19:03

Já jsem šla až po ukončení krvácení, samovolný potrat v 6tt, test byl v době, kdy by přišla ms, pozitivní, za deset dní už téměř negativní(duch tam byl).Projevilo se to jako silnější ms, zimnice a křížové bolesti, křeče v podbřišku. Krvácela jsem deset dní.
Věděla jsem, že je to příroda a zachránit se to nedá, upalovala bych jen, kdybych měla nesnesitelné bolesti a teplotu, což jsem neměla. Strukturu toho, co ze mě „padá“ jsem nezkoumala.
Po ukončení krvácení mi dr. udělal UTZ a nabral kontrolní hcg. Vyčistila jsem se sama.

wobludka
Extra třída :D 11701 příspěvků 16.02.17 19:13

@Lily007 Nemáš se vůbec čeho obávat, dr. jen zkontroluje, jestli plod odešel celý (ale to by jsi poznala že to není celistvý útvar) a jestli se to někde nezanicuje, sliznice odchází jak má… (jó pečlivý Ti pro jistotu nabere hcg a bude hlídat, jestli klesá)

@cecetka @Nowuka2 no já to popravdě radši ani moc nezkoumám a nepočítám :oops:, po většině KETů se mi embrya chytila a vzápětí pustila, ale tak to jsem tak nějak očekávala že by se to mohlo stát, naštěstí se pouští brzy, tak si někdy ani nejsem jistá a moc o tom radši ani nedumám. Naposledy před půl rokem to byl 5-6tt, tak to už se nedalo namlouvat si, že se nic neděje. Ale já jsem komplikovaný „případ“, teď mi dochází že už je to nějaký ten pátek co moje deníčky vyšly, takže už nejsou ve všeobecné známosti - asi se to dá vygooglit nebo tady přes vyhledavač, jsou to deníčky Případi I až nevímkolikuž :oops:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 16.02.17 19:21
@wobludka píše:
@Lily007 Nemáš se vůbec čeho obávat, dr. jen zkontroluje, jestli plod odešel celý (ale to by jsi poznala že to není celistvý útvar) a jestli se to někde nezanicuje, sliznice odchází jak má… (jó pečlivý Ti pro jistotu nabere hcg a bude hlídat, jestli klesá)@cecetka @Nowuka2 no já to popravdě radši ani moc nezkoumám a nepočítám :oops:, po většině KETů se mi embrya chytila a vzápětí pustila, ale tak to jsem tak nějak očekávala že by se to mohlo stát, naštěstí se pouští brzy, tak si někdy ani nejsem jistá a moc o tom radši ani nedumám. Naposledy před půl rokem to byl 5-6tt, tak to už se nedalo namlouvat si, že se nic neděje. Ale já jsem komplikovaný „případ“, teď mi dochází že už je to nějaký ten pátek co moje deníčky vyšly, takže už nejsou ve všeobecné známosti - asi se to dá vygooglit nebo tady přes vyhledavač, jsou to deníčky Případi I až nevímkolikuž :oops:

Pošli mi klidně soukrome odkaz :hug: a dočkala ses nakonec?

ugluk
Hvězda diskuse 42271 příspěvků 16.02.17 19:35

@wobludka vy jste se jeste nakonec k nejakymu KETu odvazili, jo? Klobouk dolu ;) Jinak ja paradoxne jedinej muj samovolnej ci jak tu divnou udalost nazvat byla vehementne sledovana doktorama pred, no a ve chvili, kdy jsem se konecne rozkrvacela, spraskli rukama ulevou a nejakym tehotenstvim uz se nezabyvali (protoze se mnou meli jiny starosti, ze). Ale taky uz to budou dva roky…

wobludka
Extra třída :D 11701 příspěvků 16.02.17 19:44

@ugluk né kdepak, teď to bylo zase přirozeně… sice stále mražák 1-2 kouskům platím, ale odvaha už dávno došla :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama