Samovolný potrat.. Krvácím bez bolestí.. Jak poznám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 07:05
Samovolný potrat.. Krvácím bez bolestí.. Jak poznám

Ahoj omlouvám se, že píši tak chaoticky, jsem s manželem na dovolené.. Chtěli jsme si z dovolené přivést dáreček a ale příroda to chtěla jinak a jela jsem těhotná sem.. Měla bych být 6+4..dnes mě vzbudili mokro, říkala jsem si co se děje a v tu chvíli co jsem viděla krev mě skoro omyvali.. Jsem z toho hodně špatná, krvácela jsem docela dost, tmavší krví, ale co mě zaráží, pokud se jedná o potrat.. Já nemám vůbec ale vůbec bolesti.. Ani jako na MS.. Nejradši bych jela hned domů.. Je mi smutno, ale jsme tu ještě 10 dní a na kontrolu jsem měla jít znovu až 5 dní po dovolene :(.. Nechce se mi tady v cizí zemi hledat porodnici s gynekologickou pohotovosti.. Může být potrat i bez bolestí?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 09.09.18 07:13

Ahoj, určitě bych šla ihned na gynekologii. Potrat to být nemusí, mohou ti dát něco na udržení. A zřejmě by doporučili klidový režim. Nebo se také o potrat jednat může. Raději opravdu konzultuj! Mohu se zeptat, v jaké zemi jste?

Uživatel je onlineSchwarzwaldtort
Povídálka 44 příspěvků 09.09.18 07:14

Jo, muze byt i bez bolesti.
To jsi v hotelu zakrvacela Postel?
Je Mi to lito priste se zadari…

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 09.09.18 07:17

Podívej, potrat to být nemusí, může jí třeba o nějaký hematom. Moje dvě příbuzné takto silně zakrvácely. Jedna opravdu mohutně, po výletu na běžkách. Přesně jako ty, ráno se probudila v krvi. Miminko bylo v pořádku. Ale lékaře bych opravdu raději vyhledala, ať si pak zbytečně něco nevyčítáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 07:22

@s.y.p.t.a jsme v Itálii ale na vlastní pěst, takže bez delegáta, umíme s manželem spíš Německy než anglicky, a tady mají lidé problém i s tou angličtinou

Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 09.09.18 07:23

ne nezakrvacela.. Měla jsem na sobě kalhoty a jak jsem spala na boku šlo mi to jen na stehno. Ale zase tolik toho nebylo.. Když nečekaně dostanu MS je toho víc

Jindřiš
Extra třída :D 10475 příspěvků 09.09.18 07:25

Mam za sebou nekolik SP a vzdy jsem mela velke bolesti, kdyz jsem krvacela z jineho duvodu, bylo to bez bolesti.

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 09.09.18 07:26

@Andrej91 jo v Itálii mají problém s aj i nj. Potrat to být může a nemusí. Bolest být může a nemusí. Já bych zkusila nějakého lékaře najít.

Malike
Extra třída :D 11811 příspěvků 09.09.18 07:44
@Anonymní píše:
@s.y.p.t.a jsme v Itálii ale na vlastní pěst, takže bez delegáta, umíme s manželem spíš Německy než anglicky, a tady mají lidé problém i s tou angličtinou

Kamarádka krvácela bez bolesti..jednalo se o hematomy a krvácela pár dní..držím palce ať dopadne vše dobře..
Pokud jste potratila…tak to tak být mělo,zárodek většinou se vyvíjí špatně a pak ho tělo vypudí.

yellowyedna
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 09.09.18 07:57

@Andrej91 a co sjet aspon do Rakouska, kdyz umite německy a pak by ses rozhodla..uz by mohlo byt videt i srdicko ted..pri potratu jsem zacla trochu krvacet ale spis svetlou krvi s hlenem, bolesti prisly az za dva dny..

Taciras
Extra třída :D 11132 příspěvků 09.09.18 08:16

Potrat to být může, ale také nemusí (když jsem čekala dceru, také jsem na začátku krvácela, ale prý jen mi praskla nějaká cévka). Jinak, než že počkáš, stejně nezjistíš, na čem jsi, tenkrát mi ani v nemocnici neřekli, na čem jsem, prý v takových případech je to 50 na 50. Tu pohotovost bys raději najít měla (net máš a google ti to snad přeloží), abys věděla, kam jít, kdyby ti ty bolesti začaly. A v každém případě bys měla zvolit klidový režim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 08:22

Já letos na začátku roku samovolně potratila a úplně bez bolesti. Jak to přišlo, tak to odešlo. I při mensteuaci mám větší bolesti ;) Já věděla, že to přijde, dítě se přestalo vyvíjet. A dneska jsem už v 6.mesici :)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 09.09.18 08:30

Preloz si na guglu co se ti stalo. Pis do toho jednoduchy veci a tam jim to ukaz na mobilu. My si takhle pres prekladac popisovali taky co mi je/ neni. Vemte tago, najdi spital a hotovo

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33501 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 08:40

Koukni na tuto diskuzi o krvácení na začátku těhotenství . Příčiny mohou být různé, nemusí to být hned potrat.

Uživatel je onlineMaui52
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 09.09.18 08:42

TAky to muže byt mimodelozni těhotenství, utikej na pohotovost! Třeba to bude jen cysta, ale krvácením prave takhle na zacatku se vždy musí hlídat, protože muže byt hodně nebezpečné i pro tebe!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >