Samovolný potrat nebo mimoděložní těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 11:03
Samovolný potrat nebo mimoděložní těhotenství

Dobré dopoledne holky. Mám takový dotaz, jestli jste zažily něco podobného. :think: 26.4.2019 menstruace a ovulace mohla být v týdnu 13.5. - 19.5. Mám nepravidelnou menstruaci bohužel. Pohlavní styk během května pořád a v červnu bohužel nic nebylo, přítel pracovně mimo. 13.5. jsem dostala injekci pregnyl (paní doktorka viděla dva folikuly) a na začátku menstruačního cyklu jsem brala clostilbegyt. A teď k mému dotazu :roll: 30.5. jsem našla na testu z Dr. Maxe ducha, strašná radost :srdce: Každý den o kapku sílil. Viděla jsem v tom dobré znamení. 5.6. jsem šla na krev a HCG 71 a pak testy nezačaly dál sílit. 16.6. jsem začala krvácet a opravdu šlo o silnou menstruaci kde šly i nějaké kusy…Počítala jsem, že jde o samovolný potrat. :( 18.6. jsem šla na gynekologii a lékařka mi potvrdila, že v děloze nic nevidí a nic nenasvědčuje mimoděložnímu těhotenství. Vše mi prohlédla, vaječníky čisté a nikde v okolí žádná krev. Pro jistotu mi vzala krev a HCG 109. Včera jsem šla znovu na testy a HCG se zdvojnásobilo. Bohužel paní doktorka měla dovolenou a pan doktor byl z toho trošku zmatený a prý může jít o začínající těhotenství a nebo mimoděložní těhotenství. Jsem z toho trošku zmatená, bolesti nemám, cítím se skvěle, prsa trošku bolí.. Poslední tři na testu opravdu silná dálnice…Mám dojít na kontrolu 1.7…Bohužel jsem odjela na chalupu na týden, ale je tady kousek nemocnice, tak kdyby náhodou, tak fičím…Jsem z toho všeho mírně znepokojená…Co si o tom myslíte?… :nevim:

Reakce:
Ufinka87
Kecalka 473 příspěvků 22.06.19 11:10

Pokud jsi krvácela a měla jsi stále pozitivní tt v děloze nic vidět není a hcg roste…možné je obojí…nezbývá než vyčkat…já měla takto pozitivní tt pak ihned týden špinění které přešlo do krvácení hcg jen 75 rostlo pomalu během týdene udělaná revize že jde o neprosperující těhu..po revizi hcg rostlo tak mimoděložní…nezbývá než vydržet. ale pokud se zdvojnásobuje věřila bychtomu že to bude v pohodě. žádný stres

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 11:54

Já vím, že musím čekat, ale bojím se mimoděložního těhotenství.. :,( to čekání je nekonečné a zdá se mi to celé nějaké divné…

karkarka
Závislačka 3920 příspěvků 22.06.19 12:49

Jestli v červnu nebyl sex tak to prosperující těhotenství není. Hcg je nízké a ani neroste tak jak má.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 12:59

Já jsem si taky myslela, že to není prosperující těhotenství a všechno odešlo s ms, ale asi ne. Krvácela jsem asi 5-6 dnů.. Teď maximálně špiním, ale nechápu, když se mi od úterý zvedá hcg, tak se mnou něco neudělají.. Já si upřímně myslím, že při samovolném potratu neodešlo všechno a potřebovala bych vyčistit, ale lékaři chtějí počkat, ale nevím na co… Prý 1.7. budeme moudřejší, ale mám strach, že mi praskne vejcovod atd…

karkarka
Závislačka 3920 příspěvků 22.06.19 13:19

Buď neodeslo vše, nebo to mimodelozni. Do 1.7.bych určitě nečekala. Zašla bych do nemocnice na pohotovost.

Merykara
Kecalka 317 příspěvků 22.06.19 19:14

Souhlasim, jdi na pohotovost (nebo tam aspon zavolej). Ja jsem si tim prosla loni. Taky to rostlo tak blbe a taky se vyckavalo..bylo to mimodelozni a prasklo to v 8tt. Zbytecne. Prosperujici tehotenstvi to fakt neni, u takhle maleho hcg nebude mimodelozni na ultrazvuku asi videt, ale pri laparoskopii by melo. Asi ti udelaji revizi a kdyz hcg poroste nebo neklesne tak to budou hledat..vejcovod uz stejne nezachrani, ale to nevadi bylo by tam velke riziko opakovani. Drzim palce at je to jen neprosperujici tehu, ktere se vyresi revizi :kytka:

Váš příspěvek
Reklama