Samovolný potrat - nenaskočil cyklus

Anonymní
17.10.19 10:37

Samovolný potrat - nenaskočil cyklus

Ahoj,

Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo měl problémy po samovolném potratu, že vám museli vyvolávat ms?

Za chvíli mi bude 30 let, nikdy jsem žádný potrat ani plánovaný, ani samovolný nezažila. Menstruaci jsem měla celý život jak hodinky a nikdy jsem neměla žádný problém. V červnu jsem ještě normálně menstruovala. V červenci mi začalo být zle, opožděná o necelý týden ms, test pozitivní, sílil jen první 3 dny, poté se to zaseklo a začal pomalu slábnout. Začalo mi být tak nějak divně a divně mě bolet břicho a o miminko jsem bohužel přišla. Byl to 7.tt. Vše potvrzeno a kontrolováno na gynekologii. (Musím říct, že můj gynekolog je opravdu perfektní a kdyby byli všichni takový doktoři, tak by to bylo tady na světě hned hezčí :oops: ) No a ted k tomu, co mě trápí. Bohužel od té doby nenaskočila vůbec menstruace ani ovulace (ovulaci poznám, ovulovala jsem také bez problému), vše potvrzeno opět několikrát z UTZ. Vůbec nerostla sliznice :nevim: Můj Dr. nedává injekce na vyvolání, má na to svůj názor (není to žádný alternativní léčitel, to neee), ale injekce neřeší dlouhodobý problém a vysvětloval mi co to udělá s tělem, což mi pak potvrdila i kamarádka, která má doktorát a pracuje ve výzkumu léčiv atd. Takže jsem dostala Orgametril na 15 dní 2× denně. Ten jsem ve čtvrtek dobrala, v úterý dostala ms, která je tím vyvolaná uměla jako v případě, kdy se bere antikoncepce. No a teď se čeká jestli další měsíc naskočí ms sama. Zkoušela jsem se ptát pár kamarádek, které si zažily samovolný potrat, ale všem vše naskočilo bez problému hned. Nestalo se vám to některé? 8o Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
225
17.10.19 10:46

Mam znamou, ktere naskocila ms az po 2 letech.. nebyl tam ale jen potrat… nechci to sem psat verejne, byl to hodne bolestivy pribeh. Ale nastesti s dobrym koncem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 10:48

@Adrina1 Děkuju, tady šlo opravdu jen o potrat. Jiné problémy jsem do té doby neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
5264
17.10.19 11:02

A ten výpadek je tedy od července? Už 3m? :think: Nebo jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 11:06

@mau-mau ano, v červnu jsem měla normal ms, v červenci jsem potratila (odešlo to jakoby formou ms, ale doktor říkal, že se to nepovažuje za normální menstruaci, že to byl potrat) a od té doby nic, nanarůstala sliznice, nemenstruovala jsem, neovulovala nic. Teď mám ms jen díky Orgametrilu, který jí vlastně vyvolá uměla jako při měsíčních pauzách u antikoncepce. Takže teď se bude čekat, jestli dostanu za měsíc normální menstruaci. Pár lidí kolem mě prodělalo samovolný potrat (většinou to teda byly holky o 5 let mladší) ale všem to naskočilo bez problému hned a hned otěhotněli. A dr. právě říkal, že po umělém přerušení těhotenství se tohle může stát, ale už moc často se to nestává u samovolného potratu a kord, když do té doby nebyli problému (chodím k němu od 12 let, co jsem dostala ms a chodí k němu mamka i ségra)

• Citovat
  • Nahlásit
306
17.10.19 11:12

Ahoj! Nekdy to muze chvili trvat. Ja potratila v 10tt (samovolne bez nasledne kyretaze) a mela jsem uplne klasicke sestinedeli. Krvacela jsem cca 4 tydny a pak jsem jeste mesic cekala na prvni normalni menstruaci. HCG ti nabirali po potratu? Nekdy klesa hodne pozvolna a tim se oddaluje i prvni ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 11:16

@VikiRiki Nenabírali, ale byla jsem za tu dobu několikrát na UTZ, vše odešlo samo a bez problému. Krvácela jsem při potratu sice opravdu hodně (já mám i docela silnou menstruaci, takže tohle bylo hodně), ale jen 6 dní. A pak už se nic nedělo, žádné krvácení nic za ty 3 měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
5264
18.10.19 08:52

Já jsem měla za život 3 potraty, všechny nevyvíjející se plod a následná revize a bylo mi u všech víc než tobě, jednou o málo a dvakrát o víc než 5 let a vždycky cyklus za 4 týdny naskočil přesně na den. Pak jsem měla ještě 2 děti donošené :palec: Když jsi to měla bez revize, tak teda počkej na přírodu. Já bych to řešila s doktorem, zřejmě hormonálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 10:36

@mau-mau Ahoj, prave jsem dobrala hormony, prisla umele vyvolana ms a musi se cekat, jestli prijde dalsi sama. Revizi jsem nemela a lidem kolem me, co se to stalo, tak takove problémy nemeli. :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat