Reklama

Samovolný potrat, šestinedělí a teď nedosrazila MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačula2412
Kecalka 133 příspěvků 30.01.17 12:45
Samovolný potrat, šestinedělí a teď nedosrazila MS

Ahoj holky,

chtěla bych se s Vámi poradit, spíš jestli se to některé z Vás taky stalo. Loni jsme se s přítelem snažili o mimčo. A to se povedlo, ale v 8tt přišel samovolný potrat. Na konci listopadu. Byla jsem bez zákroku, chodila jsem do nemocnice na kontroly a injekce. Vše odešlo samo a děloha zůstala čistá dle ultrazvuku. Pak bylo šesti nedělí, to jsme dodrželi, a pan doktor říkal, že pak můžeme zkoušet znova. Tehdy mě to dost vzalo, nebyla jsem na tuhle variantu vůbec připravená. ale stalo se. Šestinedělí skončilo 1.1.2017 a já to dostala. Měla jsem to normálně 7 dní jako vždy předtím. Teď jsem to měla dostat. Ale od soboty mě pronásleduje spíš jen takové špinění. Nebo nedá se tomu říkat ani špinění. Prostě sem tam na intimce se objeví malý hnědý flíček, a na wc papíře, také jen občas malý hleník s nahnědlou barvou. MS měla přijít právě v sobotu-neděli. Na test si myslím že je ještě brzy. A tak mě napadlo se poptat tu. Jestli s tím nemáte některá zkušenost. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 30.01.17 13:22

Pokud ti měla Ms přijít tak na test brzo není. Víc k tomu asi není co říct, nikdo to nevyzkoumá za tebe.

Kačula2412
Kecalka 133 příspěvků 30.01.17 13:26

@Nowuka2 Já nechci aby to někdo za mě koumal. To já vím, že to nikdo neudělá. Mě jen zajímají zkušenosti ;)

Popokatepetla
Závislačka 3035 příspěvků 30.01.17 13:41

Pokud jsi měla MS dostat o víkendu, tak už bych si test udělala, já měla den po vynechání menstruace už na testu jasnou dálnici.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama