Samovolný potrat, šestinedělí a teď nedosrazila MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačula2412
Kecalka 135 příspěvků 30.01.17 12:45
Samovolný potrat, šestinedělí a teď nedosrazila MS

Ahoj holky,

chtěla bych se s Vámi poradit, spíš jestli se to některé z Vás taky stalo. Loni jsme se s přítelem snažili o mimčo. A to se povedlo, ale v 8tt přišel samovolný potrat. Na konci listopadu. Byla jsem bez zákroku, chodila jsem do nemocnice na kontroly a injekce. Vše odešlo samo a děloha zůstala čistá dle ultrazvuku. Pak bylo šesti nedělí, to jsme dodrželi, a pan doktor říkal, že pak můžeme zkoušet znova. Tehdy mě to dost vzalo, nebyla jsem na tuhle variantu vůbec připravená. ale stalo se. Šestinedělí skončilo 1.1.2017 a já to dostala. Měla jsem to normálně 7 dní jako vždy předtím. Teď jsem to měla dostat. Ale od soboty mě pronásleduje spíš jen takové špinění. Nebo nedá se tomu říkat ani špinění. Prostě sem tam na intimce se objeví malý hnědý flíček, a na wc papíře, také jen občas malý hleník s nahnědlou barvou. MS měla přijít právě v sobotu-neděli. Na test si myslím že je ještě brzy. A tak mě napadlo se poptat tu. Jestli s tím nemáte některá zkušenost. Děkuji :)

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 30.01.17 13:22

Pokud ti měla Ms přijít tak na test brzo není. Víc k tomu asi není co říct, nikdo to nevyzkoumá za tebe.

Kačula2412
Kecalka 135 příspěvků 30.01.17 13:26

@Nowuka2 Já nechci aby to někdo za mě koumal. To já vím, že to nikdo neudělá. Mě jen zajímají zkušenosti ;)

Popokatepetla
Závislačka 3234 příspěvků 30.01.17 13:41

Pokud jsi měla MS dostat o víkendu, tak už bych si test udělala, já měla den po vynechání menstruace už na testu jasnou dálnici.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První fotka po prohlášení za mrtvého: Karel Gott jede na výlet a vypadá skvěle!

Karel Gott nejenže není v péči lékařů, jak se o něm tvrdilo, ani není po... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >