Samovolný potrat - snažení o druhé miminko

11
5.9.20 14:45

Samovolný potrat-snažení o druhé miminko

Ahoj holky, zrovna jsem prodělala samovolný potrat a ještě stále se děloha sama dočišťuje. Doktor řekl, že zatím vypadá vše v pořádku a že po další menstruaci mám přijít na kontrolu a pokud bude vše ok, tak se můžeme snažit o druhé. Ale slyšela jsem, že několik žen po samovolném potratu otěhotnělo hned, jak přestaly krvácet a další menstruace jim už nepřisla.
My bychom se teda chtěli snažit co nejdřív. Nemáte některá prosím zkušenost? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5208
5.9.20 14:53

A k čemu ti ta informace bude jestli to tak někdo měl. To neznamená, že to budeš mít stejně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
5.9.20 14:57

Po SP jsem nechala projít MS. Cítila jsem, ze je to tak správně, aby se tělo srovnalo. Pak jsme si pozor nedávali a další MS už nepřišla a jsem ve 29. týdnu. Počkat jeden měsíc je podle mě není rok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 15:45

@1Malenka, mě se to tak povedlo, ale nemohu ještě napsat, jak to dopadne. Potratila jsem takto 2* a po skončení očistků, které trvaly po potratu 7-8 dní, jsme to vždy nechali přírodě, ať rozhodne. Po prvním potratu jsem otěhotněla až za půl roku, ale následoval brzy opět potrat, tentokrát o měsíc dříve a po něm jsem otěhotněla s 1. ovulací před 1.menstruací. Podle mě, čím je těhotenství delší, tím je lepší, když ta první menstruace opravdu proběhne a odstartuje nový začátek, ale kdo ví…

• Citovat
  • Nahlásit
2805
5.9.20 15:52

@1Malenka potratila jsem za stylem prázdnin bez revize. Odpovidalo 6+4 a já byla o víc jak týden dal. Nechala jsem proběhnout jednu ms pro jistotu, pak se stavila na kontrolu, doktor řekl, ze je vše v pořádku. Teď jsem 7dpo a mám dojem ze se zadarilo. Pichani dva dny zpět a od te doby poboliva břicho jako na ms. Já to mám dostat až za týden a nikdy pms nemám. Ani po porodu, i jsem měla tu ms po potratu jako vždy a prvním příznakem klasicky až krvácení… jestli to bylo jen biochemko, tak bych do toho šla hned. Pokud to bylo nějaký 8tt a dal tak bych nechala jednu proběhnout, aby se obnovila sliznice jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
5.9.20 16:55

Ahoj, tak já po SP měla taky jednu ms než se zadařilo. Ne že bychom si dávali pozor, ale prostě ovu nebyla až ten další cyklus. A ted mám za sebou 3 biochemické těhu za sebou a nikdo neví proč. Ale si bych tomu dala volný průběh buď se zadaří hned nebo ne, ale zase se říká, že je po SP pohnojeno 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
5.9.20 17:08

@jedulka1986 já měla taky dvě biochemka dva měsíce po sobě a třetí měsíc to odešlo na konci druhého měsíce. Osobně bych dala ti jednu ms na regeneraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
5.9.20 17:12
@hospodki píše:
@jedulka1986 já měla taky dvě biochemka dva měsíce po sobě a třetí měsíc to odešlo na konci druhého měsíce. Osobně bych dala ti jednu ms na regeneraci

To je mi moc líto ☹️. Já byla v 6tt když jsem měla SP ale nemusela na čištění, vše odešlo samo a teď se snažíme rok a až teď pon3 měsíce za sebou // a po 3 dnech zpoždění ms. A přišli z jakého důvodu tě to potkalo?? Já ještě u mudr nebyla, čekám teď jesli bude příští týden vůbec ovu 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
5.9.20 17:14

No, u nás SP v září 2019 a od té doby se snažíme. Snad nám to klapne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
5.9.20 17:17
@Katka900 píše:
No, u nás SP v září 2019 a od té doby se snažíme. Snad nám to klapne

Budu držet pěsti ať se zadaří 🤗 a zkoušela jsi něco na podporu?? Třeba inofolic, listovku a atd??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
5.9.20 17:19

@jedulka1986 jj vitaminy femibion a teď chytré miminko. Snažím se jíst zdravě, alkohol minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
5.9.20 17:33

@jedulka1986 taky odešlo vše samo. Doktor se i divil, ze jsem nemusela na revizi. Tak biochemka se neřeší. Potrat byl teprve první a já doufám, ze i poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
5.9.20 17:41
@hospodki píše:
@jedulka1986 taky odešlo vše samo. Doktor se i divil, ze jsem nemusela na revizi. Tak biochemka se neřeší. Potrat byl teprve první a já doufám, ze i poslední.

Tak to budu držet pěsti, ať už tě nic takového nepotká :hug:. Díky za info, já právě nevěděla, jestli mám jít k mudr, když se to stalo 3krát za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
5.9.20 17:53

@jedulka1986 tak asi bych se o tom na preventivce zmínila, nebo zavolala a poradila se. Vylozene bych se tam nehnala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.9.20 12:10

@hospodki děkuji za odpověď:)
No ja jsem sice byla 7+1, ale doktoři v děloze uz kd začátku 6 týdne nic neviděli. Můj doktor říkal, že to bude asi opožděné těhu a ještě se to tak ukáže. Jenže pak jsem krvácela a v nemocnici řekli, že je v děloze už dutinka. A poslali me domů. No a během pěti dnů jsem se rozkrvácela a ani mi vlastne neřekli, co to bylo. Jen říkali buď mikro potrat, zamlklé těhotenství nebo biochemicke. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama