Samovolný potrat v 7. týdnu těhotenství a šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezinka20
Stálice 95 příspěvků 20.02.17 13:59
Samovolny potrat v 7 tt a sestinedeli

Prodělala jsem samovolny potrat v cca 7tt a chtela bych se zeptat jak dlouho jste krvacely?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
adula84
Povídálka 38 příspěvků 20.02.17 14:05

U me to bylo cca tyden… A do mesice prisla normalni menstruace..

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 20.02.17 14:12

Krvácela jsem týden a pak přišla do 14 dni MS. A pak jsem hned otěhotněla znovu

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 20.02.17 14:22

Krvácela jsem týden. Příští MS už nedošla. 21 dní po potratu jsem znovu otěhotněla.

Uživatel je onlinelucka_mac
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 20.02.17 14:51

Krvácela jsem přes týden, asi 8 dní. Další mensturace dorazila normálně po 26 dnech. Třetí cyklus jsem otěhotněla znovu.

terezinka20
Stálice 95 příspěvků 20.02.17 15:34

Ja jsem prave krvacela taky jen tyden. A holky kdyz jste tak brzo po potratu otehotneli bylo vse ok?

adula84
Povídálka 38 příspěvků 20.02.17 15:49

U me stejny, pak dalsi MS uz neprisla a aktualne 34tt… vse v poradku akurat v 7tt jsem mela pasovy opar, tak strah tam byl zda bude vse OK, ale vsechny testy v poradku.

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 20.02.17 17:05

@terezinka20 Po tom potratu jsem otěhotněla během šílené virózy s hroečkou, kdy jsem se ládovala Coldrexem, jsem ve aktuálně ve 13tt. a zatím všechno v pořádku, miminko se má čile k světu. Na začátku jsem teda několikrát zašpinila, ale to je celkem běžná věc (ať třeba od předešlých těhotenství to vůbec neznám), příčina nezjištěna.

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 20.02.17 18:33

Ano otěhotněla jsem hned a vše bylo v pořádku a mám z toho skoro tříletého uličnika… Ono se říká že je pohnojeno a jde to lehce. Tak přeji ať je to brzo

Pamelacinov
Povídálka 31 příspěvků 02.01.19 18:09

Jak dlouho po potratu nesmi být sex a jak dlouho nesmim do prace ?? Vcera jsem prodelala samovolný potrat v 7tt.

Majina_F
Stálice 59 příspěvků 03.01.19 11:07
Se
@Pamelacinov píše:
Jak dlouho po potratu nesmi být sex a jak dlouho nesmim do prace ?? Vcera jsem prodelala samovolný potrat v 7tt.

Pokud nemáš revizi dělohy, tak sex můžeš mít určitě hned i se znovu snažit. I když názor doktoru se liší, někdo říká klidně hned, někdo počkat 2-3 měsíce, aby se tělo zregenerovalo. My jsme se zacali snazit víceméně hned, byla jsem bez revize, ale jak to tak bývá, když se moc chce tak to nejde… Otěhotněla jsem po cca 3/4 roce. Těhotenství naprosto bez problémů, když nepočítám celodenní nevolnosti v prvních 4 měsících :D a teď už mám zdravou 2 měsíční holčičku. :srdce: moc držím všem palce, vím, jak je to těžké… :,(
Co se týče práce, byla jsem doma jeden den, spíš z psychických důvodu než fyzických, a pak šla do práce…

Pamelacinov
Povídálka 31 příspěvků 03.01.19 11:55

@Majina_F moc děkuji, no mě stále bolí bříško takze asi do práce ještě nepůjdu. A jak dlouho budu krvacet ?

Majina_F
Stálice 59 příspěvků 03.01.19 13:08

@Pamelacinov já jsem krvacela asi jen 5 dní, podobná délka jako u menstruace. Ale bude to dost individuální podle toho, kdy se děloha pročistí a uklidní… Určitě zůstaň doma, když tu není dobře. Na druhou stranu ta práce byla dobrá v tom, že člověk přišel na jiné myšlenky… Když jsem byla doma, pořád jsem na to myslela :,( , hledala články, diskuze. Tak je dobre přijít někde na jiné myšlenky, o kdyz to není lehké…
Klidně se dal ptej, když tě něco napadne ;) , docela dlouho mě to trápilo a dost jsem toho nacetla. Byla jsem pak naštvaná na svět, že vlastně dokud se s tím člověk nesetka na vlastni kuzi, tak nemá skoro vůbec žádné informace a nemůže se na to připravit :nevim: . I když na to se asi připravit nejde, kor když člověk o miminko hodně stojí. Ale i tak bych ráda v té době měla více informací…

Pamelacinov
Povídálka 31 příspěvků 03.01.19 13:44

@Majina_F moc děkuji , ted jsem byla u gynekologa a v pondeli jdu na kontrolu jestli nahodou to jeste mebude mimoděložní , jelikoz na ultrazvuku stale nic nevidi .

Pamelacinov
Povídálka 31 příspěvků 04.01.19 01:00

Chtěla bych se zeptat, zda je normální kdyz me boli bricho kdyz jsem na malé ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >