Samovolný potrat v 7. týdnu těhotenství a šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezinka20
Stálice 89 příspěvků 20.02.17 13:59
Samovolny potrat v 7 tt a sestinedeli

Prodělala jsem samovolny potrat v cca 7tt a chtela bych se zeptat jak dlouho jste krvacely?

Reakce:

adula84
Povídálka 38 příspěvků 20.02.17 14:05

U me to bylo cca tyden… A do mesice prisla normalni menstruace..

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 20.02.17 14:12

Krvácela jsem týden a pak přišla do 14 dni MS. A pak jsem hned otěhotněla znovu

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 20.02.17 14:22

Krvácela jsem týden. Příští MS už nedošla. 21 dní po potratu jsem znovu otěhotněla.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 20.02.17 14:51

Krvácela jsem přes týden, asi 8 dní. Další mensturace dorazila normálně po 26 dnech. Třetí cyklus jsem otěhotněla znovu.

terezinka20
Stálice 89 příspěvků 20.02.17 15:34

Ja jsem prave krvacela taky jen tyden. A holky kdyz jste tak brzo po potratu otehotneli bylo vse ok?

adula84
Povídálka 38 příspěvků 20.02.17 15:49

U me stejny, pak dalsi MS uz neprisla a aktualne 34tt… vse v poradku akurat v 7tt jsem mela pasovy opar, tak strah tam byl zda bude vse OK, ale vsechny testy v poradku.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 20.02.17 17:05

@terezinka20 Po tom potratu jsem otěhotněla během šílené virózy s hroečkou, kdy jsem se ládovala Coldrexem, jsem ve aktuálně ve 13tt. a zatím všechno v pořádku, miminko se má čile k světu. Na začátku jsem teda několikrát zašpinila, ale to je celkem běžná věc (ať třeba od předešlých těhotenství to vůbec neznám), příčina nezjištěna.

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 20.02.17 18:33

Ano otěhotněla jsem hned a vše bylo v pořádku a mám z toho skoro tříletého uličnika… Ono se říká že je pohnojeno a jde to lehce. Tak přeji ať je to brzo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >