Samovolny Potrat ve 3 týdnu

Anonymní
17.9.21 08:08

Samovolny Potrat ve 3 týdnu

Prosím prodělal tu někdo Samovolny potrat nebo jak se to říká v 3 týdnu? Nemohu se dovolat mojí doktorce a do nemocnice se. mi zdá zbytečně, začla jsem v Era v poledne krvácení, za hodinu vyšel kus sražené krve, trošku bolestivé nic extra jen jako při běžné ms, do večera větší krvácení, přes noc už skoro nic, tehu test samozřejmě už nic neukazuje, horečky nemám, má cenu nějak zbytečně se stresovat? Nebo alespoň řepík či podobné bylinky? Anonym proto, že tu jsou příbuzný a nemusí to vědět… K Mudr jdu za 14 dnů

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27375
17.9.21 08:17

Tak jestli už nekrvacíš a není to jako běžná menstruace tak je to divný, ne? Potrat není za den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23021
17.9.21 08:18

Ve 3tt nemůžeš potratit. To máš ještě týden do menzes. Jinak do 5tt se nejedná o potrat, ale pouze o biochemické těhotenství a spožděnou menzes. Embryo nebylo životaschopné a nedošlo dál než do stádia pár buněk. Kvůli tomu se k lékaři nechodí. Je to normální stav, skončí tak více než polovina ranných těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8887
17.9.21 08:19

Ve třetím týdnu se tak akorát vajíčko uhnízďuje, takže moc nechápu… Nemáš prostě normální MS v termínu? Nebo už máš po vynechání měsíčků a jsi / byla jsi tedy v nějakém 5. tt? Jinak bych asi zbytečně nikam neletěla, když ti nic není, můžete to probrat za ty dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 08:24

13 srpna poslední ms objednáno k Mudr

• Citovat
  • Nahlásit
54363
17.9.21 08:27

Takže jsi pár dní od vynechání MS? Pak bys byla v 5. týdnu. V každém případě pokud test předtím pozitivní, teď už negativní, krvácela jsi, něco odešlo, ale teď už jsi bez potíží, bez bolestí, bez teplot, už bych to dál neřešila a po doktorech se nehonila, teď už nikdo nic nenadělá, je to dost běžná záležitost. V případě potíží samozřejmě k lékaři ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8887
17.9.21 08:35
@Anonymní píše:

Jasně, tak to bude jak psaly holky, 5. tt a něco nebylo v pořádku, odešlo to. Tu kontrolu u doktorky bych nerušila, může mrknout, jak to vypadá a jestli si tělo pomohlo samo. Ale teď bych nikam nechodila, pokud jsi jinak v pořádku. Ať to vyjde příště :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8461
17.9.21 08:36

Asi myslíš v 5 týdnu to je biochemko.. Já jsem potratila v 6, týdnu (cca) ještě jsem nebyla na kontrole U gynekologa jen mě objednal na 8 týden.. no tak jsem pak šla na ten jakoby 8. týden na kontrolu že je vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
17.9.21 08:37
@Anonymní píše:

Tak to jsi 5tt a spíš než o potrat půjde o biochemické, to se stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 08:57

Děkuji všem :srdce: za uklidňující komentáře

• Citovat
  • Nahlásit
261
17.9.21 09:20

Pardon, možná se zeptám špatně, ale není možné, že ten první test byl falešně pozitivní? Kdyby ten ‘potrat’ proběhl včera, tak bys dnes měla stejně na testu něco najít. Hcg neklesá zase tak moc rychle. Nebo máte někdo jinou zkušenost? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 09:52

@AndulkaMa dělala jsem 3 během 3 týdnů tak nevím, Mudr pořád nedostupná

• Citovat
  • Nahlásit
64749
17.9.21 09:57
@Anonymní píše:

Pak máš jen lehké zpoždění.. vůbec bych to nebrala jako těhotenství a dal bych to neřešila. Na ko můžeš třeba za 3 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23021
17.9.21 10:05
@AndulkaMa píše:
Pardon, možná se zeptám špatně, ale není možné, že ten první test byl falešně pozitivní? Kdyby ten ‘potrat’ proběhl včera, tak bys dnes měla stejně na testu něco najít. Hcg neklesá zase tak moc rychle. Nebo máte někdo jinou zkušenost? 🤔

Falešně pozitivní testy neexistují. U biochemického těhotenství je hcg poměrně nízké a ve chvíli, kdy se spustí menzes, tak už je prakticky zpět na hodnotách pod 10, tedy nedekovatelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
17.9.21 10:11

Pokud máš pocit. Že to byl začátek těhotenství. K dr běž na kontrolu. Sice šlo asi o biochemické jak se tady zmiňují. Ale já taky měla biochemické 2 dny po termínu MS a poté měsíc hlidana kvůli lehce stoupajícimu hcg. (čekali zda samo klesne, nebo budou čistit - na ultrazvuku nic hcg po 20 dnech pomalu 200) pak to šlo konečně dolů 💪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat