Samozavlažovací květináč Bergamot

17
16.4.20 15:15

Samozavlažovací květináč Bergamot

Ahoj pěstitelé a pěstitelky,
máte zkušenosti se samozavlažovacími květináči Bergamont? Chtěla bych si jich pořídit víc, tak abych zbytečně nevyházela peníze za něco, co nefunguje.
Ráda bych různé velikosti.
Užila bych to hlavně na borůvky, rajčata a jahody.
Nebo myslíte, že je co do funkčnosti lepší obyč větší květináč s podmiskou?
Děkuju

A ještě, jaké jsou obecně vaše zkušenosti s výrobky firmy Plastia? Třeba samozavlažovací truhlíky by mě zajímaly, nebo ty jejich malé květináčky na bylinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1670
16.4.20 15:37

Tyhle květináče mám. Asi 6. A spokojenost. Tak jasně, že ty samozavlažovací mají velkou výhodu, že nemusíš tak často zalévat…Řekla bych, že jsou kvalitní. Pěstovala jsem v nich rajčata a papriky- letos po dlouhé době jsem se na to vyprdla, protože syn je ničitel, sklidil by stoprocentně předčasně :D Ale tak snad příští rok se k tomu vrátím, snad dostane rozum…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7231
16.4.20 15:44

Take o nich uvažuju, tak se s dovolením zaháčkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13684
16.4.20 15:53

Já je mám a jsou super. používám je i na interérové květiny. Na balkoně v něm mám meduňku. Plastia je celkově dobrá značka. měla jsem od nísamozavlažovací truhlíky na balkonové kytky v tmavě hnědé barvě. Vydržely tak tři až 4 sezony, než se vyšisovala barva. Jinak funkční byly stále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
16.4.20 15:55

Ja mam samozavlazovaci a jsou super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3298
16.4.20 15:59

Já mám samozavlažovací truhlík od Plastie a je super! Když někam odjíždíme na delší dobu, tak tam naliju celou kapacitu vody (do toho mého se vlezou asi 4-5 litrů) a je fakt po návratu znát, že kytky v tomhle truhlíku jsou úplně v pohodě a v normálních truhlících jsou přichcíplé (ze začátku přelité ve snaze, aby jim ta voda co nejdéle vydržela, na konci vysychající, protože pochopitelně nevydrží).

Obecně je prima, že si v tom tu vodu kytky rovnoměrně dávkují a tak nejsou přelité a nehnijou jim kořeny.

Mám ho tak 4 roky, stále venku za oknem, a pořád je úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3298
16.4.20 16:04

Jinak obecně se mi výrobky téhle firmy líbí, i to, že pořád vyrábějí u nás a nevozí se to bůhví odkud. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama