Samoživetalka a vztah - daří se vám najít?

18551
13.4.17 12:25

Samoživetalka a vztah - daří se vám najít?

Hezký den, zajímalo by mě jak maminky samoživitelky zvládáte vztahy?
Začínám mít dojem, že s dvěma dětmi, nebo dítětem obecně je snad najít vztah nemožné.
Našla jsem teď skvělého chlapa, ale každý máme dvě děti.
Myslím si, že jsem velmi tolerantní a vstřícná kompromisům. Přesto začínám mít pocit, že žádné dost není nikdy dost.
Koloběh moje děti tvoje děti, otázka žít s cizími dětmi místo s vlastními, takové to vnitřní svědomí chlapovo, když se volí víkend se mmnou nebo s dětmmi je s dětmi, tudíž spolu nejsme kolikrát ani přes týden, ani o víkendu.
Je to náročný.
Nevím zda vůbec lze očekávat, že se dá pak s dětmi najít fungující vztah. Jak to máte vy? nejlépe kdyby přidaly zkušenosti maminky kde i partner má svoje děti
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5744
13.4.17 12:42

Ano. Mam partnera, bezdetneho. Ja jedno, skolkove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57439
13.4.17 12:52

Mám. Já 2 on 2. Zrovna s timdle moc velký problém nevidím.
Co konkrétně chceš vědět? Asi uplně nechápu dotaz.
Proč volí víkend s dětmi nebo s vámi? Proč nejste společně?
My většinou víkendy s dětmi máme společné. Bezdětné společné jednou, jednou on má práci, já si najdu svůj program. Když to vyjde tak, že má on děti, já ne, tak trávím část s nimi, část společně. A když já mám děti, tak on obvykle pracovně, tak odděleně.
Mě to neva, mám ráda, že to je pestré, užijem si to společně, i já sama, tak sama s dětma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
13.4.17 17:08

@loka mám partnera, má 2 děti, funguje to bez problémů. Se starším se vídá sporadicky - klukovi je 25, holka je u nás na střídavce a v klidu (15 let) spolu máme jedno, já mám druhé z předchozího vztahu. Barevná rodina :mrgreen: našli jsme se jednoduše, zvládli jsme vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3375
13.4.17 20:18

Mam 2 deti, muj novy partner ma 1 dite.
Jeste nez jsme spolu do vztahu sli, oba jsme moc dobre vedeli, ze tam ty deti jsou. Nedelame ani jeden rozdili typu moje/tvoje - proste jsou nase a tecka.
Dokonce i pritel rika, ze o me deti ma vetsi strach nez o to jeho a pak ja mam holcicku, coz on nezna, takze tezce pohleha jejim smutnym ocickam :-D
Pravda ma hodne vytizenou praci, takze jeate o to je to ztizeny, ale vidame se tak vetsinou 2×-3× v tydnu vc. vsech 3 deti a vikendy travime spolu (pokud neni pracovne v zahranici ci nekde jinde) a nekdy mame vsechny deti, nekdy jen ty me, nekdy jen jeho kluka - zalezi na okolnostech jak jsou deti u druheho rodice.
Ale vychazime spolu suprove - deti jsou vekove u sebe blizko (6,5,4). Jsem rada za to jakyho pritele jsem si nasla - je to poklad :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12752
13.4.17 21:58

Nedaří a ani nikdy nepodaří, protože bych do něj nerada zatahovala děti, ale víkend bez dětí mám jednou za půl roku, jinak se mi tu střídají :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22094
14.4.17 12:56

Mám dvě děti, on jedno. Já syny, on dceru. Já malé skolkove, on skoro puberťačku. Chce to hodně tolerance a pochopení. Od začátku jsme se vídali o víkendech kdy nemáme děti. Někdy bylo potřeba víkend vyměnit a pak nás měl obě. Od podzimu se vídáme víc i s dětmi společně, a od ledna k nám jezdí občas i v týdnu. Prohlubuje se to postupně. Sestehovani plánujeme snad na letošek. Jsme spolu přes 3 roky. První rok šel mimo děti, to jsme je do toho nezatahovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama