Samoživitelka, nový partner a finance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:29
Samozivitelka, novy partner a finance

Ahoj devcata, nechce se mi zabredavat do detailu, takze jen strucne. Bude se ke mne stehovat muj partner, neni to synuv otec. Muj prijem je muj plat, alimenty, prispevek na bydleni, danovy bonus. Cca 30 tisic. On je bezdetny, plat cca 50 tisic, hypoteka na pidi byt, ktery ted bude pronajimat, hodi mu to asi dva tisice. Zatim jsme cas travili jen u mne, neprispel nicim, zadny nakup, nic. Chci s nim zit, nechci ho zivit. Zatim jsem z toho mela ten pocit. Kolik penez si mam rict na vedeni domacnosti? Platim za sebe a syna 8.500 Kc. Moje predstava je deset tisic. Diky za reakce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 28.05.19 11:31

Tak si sedni a promluvte si kolik si představuje ze bude přispívat atd

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:32

Nevim.Ale resila bych to nez se nastehuje.Aby se jeste pak nevybarvil

Cenarius
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 28.05.19 11:33

Ideálně polovinu celkových nákladů. Ale jelikož vydělává tolik, tak se klidně může podílet větším dílem. Pokud se bude extrémně cukat, tak to smrdí tím, že by si bokem šetřil a užíval a vy jste jej živila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:35

@Cenarius Jenze ja takhle do detailu to spocitane nemam. Pevne naklady jsem napsala. Drogerie, jidlo, hygiena fakt nevim. Tak jsem chtela vedet, jestli to neni prehnana castka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:35

Nějak nechápu, proč by měl platit za sebe víc, než platíš za tebe+ syna. Já bych po něm chtěla třetinu nákladů za bydlení (protože jste 3) a pak aby se podílel na běžných nákupech

markytka3
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 10 inzerátů 28.05.19 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj devcata, nechce se mi zabredavat do detailu, takze jen strucne. Bude se ke mne stehovat muj partner, neni to synuv otec. Muj prijem je muj plat, alimenty, prispevek na bydleni, danovy bonus. Cca 30 tisic. On je bezdetny, plat cca 50 tisic, hypoteka na pidi byt, ktery ted bude pronajimat, hodi mu to asi dva tisice. Zatim jsme cas travili jen u mne, neprispel nicim, zadny nakup, nic. Chci s nim zit, nechci ho zivit. Zatim jsem z toho mela ten pocit. Kolik penez si mam rict na vedeni domacnosti? Platim za sebe a syna 8.500 Kc. Moje predstava je deset tisic. Diky za reakce.

prijem 30tis a prispevek na bydleni??? dle meho 10tis, je malo. ber v potaz, ze budete pouzivat tve pristroje, energie, nakupy… pokud on doted nikdy nic neprinesl, bych tipla, ze se to nastehovanim nezmeni a budes platit stale vse ty, proto bych se nebala si rici o vice. prvne bych se jej ale optala, jakou castku by si predstavoval on.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:38
@Anonymní píše:
Nějak nechápu, proč by měl platit za sebe víc, než platíš za tebe+ syna. Já bych po něm chtěla třetinu nákladů za bydlení (protože jste 3) a pak aby se podílel na běžných nákupech

Jenze on se na beznych nakupech nepodili a mne nebavi porad nekomu neco pripocitat. A zname chlapy, pujde do obchodu, ale cocku ani toaletak nekoupi a avivaz koupi tu nejlevnejsi. Tretina nakladu na bydleni jsou tri tisice ze stavajicich nakladu, ty ale stoupnou. Sedm tisic ta jidlo, drogerii, hygienu a opotrebeni vybaveni je moc?

Fazulina
Závislačka 4507 příspěvků 28.05.19 11:39
@Anonymní píše:

Jak dlouho se znáte? Proč spolu hned chcete žít? Mě by už blikal maják, proč doposud sám nenavrhl, že přispěje, popř. něco sám nakoupil. Tohle jsi měla řešit už dávno, ne až se sestěhujete. Podle mě je to divné, že sám nenavrhl, že ti bude přispívat. Promluvila bych s ním o tom dřív, než se nastěhuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:40

@markytka3 Pracuju v pohostinstvi, v zime mam nizke prijmy, proto ten prispevek. Rozpocitala jsem to do mesicniho prijmu.
A kolik by sis rekla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:42

@Fazulina Protoze je tady stejne porad, zname se pres rok. Ma se kam vratit. Chceme to zkusit.

Anonymní
@Anonymní píše:
@markytka3 Pracuju v pohostinstvi, v zime mam nizke prijmy, proto ten prispevek. Rozpocitala jsem to do mesicniho prijmu.
A kolik by sis rekla?

A je nereálné aby se staral a většinu věci poplatil on? Nájem energie atd takove ty pevné věci a ty dělej nákupy

Anonymní
@Anonymní píše:
Jenze on se na beznych nakupech nepodili a mne nebavi porad nekomu neco pripocitat. A zname chlapy, pujde do obchodu, ale cocku ani toaletak nekoupi a avivaz koupi tu nejlevnejsi. Tretina nakladu na bydleni jsou tri tisice ze stavajicich nakladu, ty ale stoupnou. Sedm tisic ta jidlo, drogerii, hygienu a opotrebeni vybaveni je moc?

A co kdyby výdaje za bydlení, které jsou pevně daný, tak svou část ti posílal na účet a pak jste každý dal na nějaké společné místo každý 5 - 6 tisíc měsíčně a z toho se dělaly nákupy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:43
@Anonymní píše:
@Fazulina Protoze je tady stejne porad, zname se pres rok. Ma se kam vratit. Chceme to zkusit.

A řekl ti, jak by si to představoval on?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:44
@Anonymní píše:
A je nereálné aby se staral a většinu věci poplatil on? Nájem energie atd takove ty pevné věci a ty dělej nákupy

To nechci, muzum v oblasti penez neverim. Chci mit svoje zaplacene. Na neco zapomene a me pak vyhodi se synem z bytu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama