Samoživitelka, zvládnu to?

Anonymní
25.2.21 20:45

Samozivitelka, zvládnu to?

Dobrý den,
Omlouvám se za anonymitu, ale mám k tomu své důvody. Jdu si pro rady a možná se i vypovídat.
Jsem s partnerem 9 let, máme spolu skoro teď 6ti letý dítě a bydlím u něj. Už k sobě nemáme vztah, neustále se hádáme, řešíme kraviny, jsme na sebe zlý a oba víme, že bohužel toto nemá budoucnost, ať jsme to zkoušeli a řešili jsme to různými způsoby, nevyšlo nám to. Teď se stále hádáme a on mi neustále říká ať se „sbalim a jdu“. Nejradši bych sbalila dítě a sebe a šla bych. Ale.. Bojim se, že to nezvládnu, hlavně finančně, jak jste to měli vy? Jak jste to zvládli? Bojím se, že když zaplatím nájem, tak se zbylých cca 10 tis to nezvládnu.
Už jsem opravdu velmi zoufalá a hledám způsoby jak z tohoto kola ven…
Děkuji za jakoukoli zprávu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2334
25.2.21 20:47

Mate spolu dite, zkuste spolu mluvit normalne a tahnout za jeden provaz misto toho aby jste sli proti sobe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
25.2.21 20:47

A on souhlasí s tím, že odvedeš i dítě, nebo to je jen nějaká tvoje vize?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
25.2.21 20:49

10tisíc po odečtení bydlení není tak málo. Pokud bude manžel hlídat, tak později bude třeba možnost i brigády.. A tatínek se nechce starat o dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 20:56

Nám už ani mluvení bohužel nepomůže, dělala jsem snad vše pro to, aby jsme byla „šťastná, fungující rodina“, ale bohužel.

Samozřejmě nesouhlasí, ale řekla jsem mu, že dítě bude mít vždycky tatínka a může si ho kdykoli vzít.

• Citovat
  • Nahlásit
22992
25.2.21 21:13

10 tis pro dva není malo. Za jidlo, drogerii, naftu a tak mám asi 12 pro 5 ti clenou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
25.2.21 21:15
@Anonymní píše:
Nám už ani mluvení bohužel nepomůže, dělala jsem snad vše pro to, aby jsme byla „šťastná, fungující rodina“, ale bohužel.Samozřejmě nesouhlasí, ale řekla jsem mu, že dítě bude mít vždycky tatínka a může si ho kdykoli vzít.

Hmm… Nech mu dítě a odejdi, vždyť si ho budeš moct kdykoli vzít, maminku bude mít vzdycky.

Ne, vážně, jestli to chcete ukončit, nemůžeš se sbalit a proti jeho vůli odvést i dítě. Budete si muset sednout a domluvit se na rozdělení majetku, porozchodove péči o dítě a na případných alimentech. Pokud toho nebudete schopni, mohla by s domluvou pomoct nějaká poradna nebo mediator, případně to rozhodne soud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 21:47

Samozřejmě bych proti jeho vůli nesebrala dítě a neodešla, samozřejmě až po tom co vše probereme. Mě zajímalo jak to ty maminky zvládli.
Ale samozřejmě děkuji za podporu typu „Tak mu nech dítě a odejdi, můžeš si ho vzít kdykoli.“ :srdce: jste moc hodná.

• Citovat
  • Nahlásit
314
25.2.21 22:14

Nefunguje? Zvládneš to, uz kvůli dítěti. Lepsi spokojená a šťastná mamina se spokojeným a šťastným dítětem. Než byt vystresovana, nervózní a nedej bůh protivna mamina. Klidně bych sebrala malého a šla bych. Ani bych se tatinka neptala. Vsak mu nikdo nezakazuje vidat a brat si dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 00:01

Dá se to zvládnout, já jsem odešla od partnera, když dcera byla malinká, bohužel, už jsme se taky nedokázali bavit, byli jsme ve stresu, furt se hádali a bylo tam i nějaké násilí, nechtěla jsem aby si nás takhle dcera pamatovala nebo aby si myslela, že je to normální. Musím říct, že mame s ex dobrý vztah a malou se zajímá, je důležité umět se i po rozchodu dohodnout. Co se týče peněz, tak mě po zaplacení bydlení zbylo 7200 a taky se to dá, není to na žádný rozhazování. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 21:12

Zdravim, uz jsme s manzelem cca rok a pul od sebe, ted resime vyrovnani majetku. Kdyz si vezmu hypo sama na sebe, abych mohla ex vyplatit bude mi zbyvat cca 11 000 pro 3. Bude to zahul, ale verim, ze to zvladnem. Hlavne, kdyz uz budeme mit klid :palec:
Radeji anonym, dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 19:09
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Omlouvám se za anonymitu, ale mám k tomu své důvody. Jdu si pro rady a možná se i vypovídat.
Jsem s partnerem 9 let, máme spolu skoro teď 6ti letý dítě a bydlím u něj. Už k sobě nemáme vztah, neustále se hádáme, řešíme kraviny, jsme na sebe zlý a oba víme, že bohužel toto nemá budoucnost, ať jsme to zkoušeli a řešili jsme to různými způsoby, nevyšlo nám to. Teď se stále hádáme a on mi neustále říká ať se „sbalim a jdu“. Nejradši bych sbalila dítě a sebe a šla bych. Ale.. Bojim se, že to nezvládnu, hlavně finančně, jak jste to měli vy? Jak jste to zvládli? Bojím se, že když zaplatím nájem, tak se zbylých cca 10 tis to nezvládnu.
Už jsem opravdu velmi zoufalá a hledám způsoby jak z tohoto kola ven…
Děkuji za jakoukoli zprávu.

Mam 10 500 pro sebe a 2 desetilete slecny, nevim jak, ale zvladame :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat