Samoživitelky- nový trend?

Anonymní
17.12.20 19:11

Samoživitelky - nový trend?

Dobrý večer, včera jsem viděla ve zprávách, jeden rozhovor s majitelkou restaurace, že je na tom teď blbě /to nepopírám / ale, co mě nazvedlo, že se stala samoživitelkou, a teprve teď, že to bude horší. Jako chápu, že být sama na děti není med, ale snad měla manžela, který na ty děcka bude přispívat a bude si je brát na víkendy?! To fakt máme v národě tolik blbcu, kteří si udělali dítě a pak je nechali s ex zivorit? Mám pocit, že být samoživitelkou je teď nějaká móda!! To opravdu tolik děti nemá skoro co jíst? Raději anonymně, pár takových známých sem chodí, a nechci aby mě rozcupovaly! 😁 😁 😁 🐄 😁

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
4263
17.12.20 19:14

V národě je hodně blbců, hlavně těch zbabělých anonymních. ;)

• Nahlásit
298
17.12.20 19:18
@samá práce píše:
V národě je hodně blbců, hlavně těch zbabělých anonymních. ;)

@samá práce
a ty tu snad píšeš veřejně? anonymní úplně, nebo anonymní přezdívka vyjde na stejno téměř
já bych tedy raději psala anonymně na internet, než abych se schválně stala samoživitelkou nebo udělala z partnera smaoživitele (opakuji - schválně, bez rozmyslu)

• Nahlásit
4263
17.12.20 19:24

@všicimesenou
To mi je jasné. By tě taky v tom ústavu mohli odstřihnout od internetu. Páč jsi na hlavu. ;)

• Nahlásit
821
17.12.20 19:26

Hele narovinu kdybychom se s manželem rozvedli, tak si nedělám iluze, že by si malou nějak pravidelně bral, spíš by ji šoupnul ke tchýni nebo k našim a s tím přispíváním by to taky nebylo horký - řešil by se mnou jakýkoliv výdaj navíc, jestli je to nutný nebo není ( kdyby si vytvořil novou rodinu, tak by to bylo ještě horší :D;)

• Nahlásit
7892
17.12.20 19:26

V narode ne. Po celem svete.

Příspěvek upraven 17.12.20 v 19:27

• Nahlásit
14296
17.12.20 19:27

Tak ono pojem „samoživitelka“ je taky relativní. U mně je to matka, která je na dítě opravdu sama, bez alimentů a zájmu bio otce nebo jeho kohokoliv z jeho rodiny.

• Nahlásit
2580
17.12.20 19:29

A s jakým cílem je založena diskuze? Naplivat na samoživitelky? Zivis je snad?

• Nahlásit
7892
17.12.20 19:31
@Oli.Lyon píše:
A s jakým cílem je založena diskuze? Naplivat na samoživitelky? Zivis je snad?

Ted si zahraje na Schillerku a rekne, ze ano z davek, co zneuzivaji :roll:

• Nahlásit
1447
17.12.20 19:31

Za prve - nahlasuju anonym. Za druhe - nejbeznejsi vyzivne v CR je dva tisice korun. A za treti - bez se bodnout.

• Nahlásit
Anonymní
17.12.20 19:32

@neila A co má rodina biologického otce společného s tím, zda je maminka samoživitelka? Třeba mě otec dítěte neplatí a jeho rodiče se s dítětem stýkají, ale peníze mi nedávají ani jinak nepřispívají (nekupují oblečení domů atd). Prosím anonym kvůli poměrům v rodině

• Nahlásit
874
17.12.20 19:32

Já se přiznám, že taky žasnu, kolik jich až mě taky už napadlo, jestli to není móda. Hlavně od té doby, co chodím na emimino :D. Asi jsem prostě nějak mimo, no… Co vím od kamarádů z rozvedených rodin v mém okolí, tak tam nikdo samoživitelem nezůstal.

• Nahlásit
6730
17.12.20 19:33
@Oli.Lyon píše:
A s jakým cílem je založena diskuze? Naplivat na samoživitelky? Zivis je snad?

Tak dost z nich je opravdu čistě živena z eráru. RP+dávky+nově bude zálohované výživné. Takže komplet žití na náklady státu.

• Nahlásit
17.12.20 19:33
@VitaminC píše:
Za prve - nahlasuju anonym. Za druhe - nejbeznejsi vyzivne v CR je dva tisice korun. A za treti - bez se bodnout.

Fakt takhle málo??? :think:

• Nahlásit
6904
17.12.20 19:34

Tak me to prohlaseni zminene samozivitelky nijak nepohorsuje. Asi nesosala davky a zivila sve deti (s alimenty) a ted ma treba slozitejsi obdobi. Alimenty ti najem a sluzby nezaplati. A kazdy se nekdy muze ocitnout ve srabu, i kdyz otec plati aliky.

Příspěvek upraven 17.12.20 v 19:35

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat