Reklama

Šampon na jemné vlasy, které se rychle mastí u kořínků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18965 příspěvků 10.08.18 14:09
Šampon na jemné vlasy které se rychle mastí u kořínků

Nemáte někdo typ na nějaký opravdu dobrý šampon na jemné vlasy? Druhý den je mám mastné u hlavy, na koncích naopak sušší, jinak jsou celkem zdravé. Šampony na mastné vlasy mi ale vysušují pokožku hlavy a ta mě občas svědí. Tak už nevím jak to řešit..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 10.08.18 14:13

Zkus Big od Lushe, nebo obyčejný kopřivový šampon.

Svetluska.Lulu
Kecalka 239 příspěvků 10.08.18 14:24
@pikola píše:
Nemáte někdo typ na nějaký opravdu dobrý šampon na jemné vlasy? Druhý den je mám mastné u hlavy, na koncích naopak sušší, jinak jsou celkem zdravé. Šampony na mastné vlasy mi ale vysušují pokožku hlavy a ta mě občas svědí. Tak už nevím jak to řešit..

Mám stejný problém, prý hormony po porodu. Kdysi byli jenom mastné, ale silné :(

Mám Kerastase Specifique na doporučení kadeřnice a zatím spokojenost. https://www.notino.cz/…sy/p-615024/?…

Ona tvrdí, že mám na vlasech jakýsi povlak, nejspíš silikony, tak ať se jim vyhýbám. Prý když budu hledat šampon na mastné vlasy tak tu hlavu ještě víc podráždí.

Měla jsem i šampon od L'Occitaine, ten krásně voněl a pocit čistoty super, ale vlasy drsné jako krepový papír i po kondicionéru. https://cz.loccitane.com/…,1189751.htm#…

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 10.08.18 14:40

Mozne reseni je suchý šampon,nekupuj kremove sampony.

misle
Povídálka 35 příspěvků 10.08.18 14:41

Mám to stejně a používám tento od Yves Rocher https://www.yves-rocher.cz/…zarive_vlasy?…

Zkoušela jsem i mýdlo na vlasy od Manny, výsledek ok, ale samotný mytí trochu vopruz :)

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18965 příspěvků 10.08.18 15:08
@Karlaska píše:
Mozne reseni je suchý šampon,nekupuj kremove sampony.

Tím se dá vyřešit jedno odpoledne, ne celý život :mrgreen:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 10.08.18 15:24

@pikola rozhodne je mensi otrava suchý sampon obden,ne se z mytí denně.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18965 příspěvků 10.08.18 15:31
@Karlaska píše:
@pikola rozhodne je mensi otrava suchý sampon obden,ne se z mytí denně.

Myju je obden s tím, že když jdu někam druhý den večer musím použít suchý šampon, jinak vypadám jak ulízlý metalák..

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 10.08.18 16:42

Mám ten samy problém,samponu jsem vyzkoušela hafo a nic moc. Ted jsem chtěla koupit nějaký obycejny český kopřivovy a jaksi nemají.

Ornwen
Závislačka 4255 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 20:43

@pikola mám loreál expert nějaký na poškozené vlasy, ale vlasy vydrží po umytí jednou tak dlouho nemastné

Eimi33
Stálice 88 příspěvků 10.08.18 20:52

Bohuzel se obavam, ze na tohle nic neni, pouzivam jen kerastase na vlasy a stejne v tydnu umyvam kazdy den

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 10.08.18 21:03

@Eimi33 Vidím to stejně, taky se mi vlasy velmi mastí (mám je jemné), ráno ještě dobrý, ale kolem poledne už to mám jak kdybych si týden nemyla vlasy. :roll: Myju proto každý den ráno ve sprše, i můj kadeřník mi řekl, že se s tím bohužel nemá moc co dělat. :nevim:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 10.08.18 21:08

Ja taky myji denně,tedy ne po trvale, to mi vydrží 3 dny, to je bájo,jeste barva odmastuje…

tronelka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 10.08.18 21:29
@pikola píše:

Ja nedam dopustit na pivni sampon, koprivovy nebo brezovy, myju kazdy treti den. Driv jsem mela vlasy uz prvni den vecer zplihly, ted den a pul dobry, odpo druhy den musim stahnout, ale mastne nejsou a treti den bez culiku ani ranu. No pro me uspech.

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 10.08.18 21:41
@tronelka píše:
Ja nedam dopustit na pivni sampon, koprivovy nebo brezovy, myju kazdy treti den. Driv jsem mela vlasy uz prvni den vecer zplihly, ted den a pul dobry, odpo druhy den musim stahnout, ale mastne nejsou a treti den bez culiku ani ranu. No pro me uspech.

A kde kupujete ty kopřivovy a březový šampony? Já po nich naposledy koukala v DM a neměli.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama