Sampon na poškozené vlasy

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.10.21 19:05

Sampon na poškozené vlasy

Ahoj holky, byla jsem u skvěle a vyhlášené Kadernice, která mi me tmave vlasy podbarvila na blond.. tudíž jen spodek jak jsem chtěla, no platila jsem skoro 3.000 a už jsem si říkala, ze nějak rychle to chytlo, počítala jsem s několika sezenim.. no k věci, zjistila jsem, ze mi nejspíš už u ni upadl kus vlasů vzadu (dikybohu nejde to vidět) no ale me to vadí a bojím se, aby mi třeba ještě nevypadly časem :( prosím, doporučte mi nějaký sampon na regeneraci a posílení vlasů :( cely den jsem to pomalu obrecela a zítra samozřejmě ji hned volám!!! Moc děkuji :( prosím něco co opravdu funguje :(((

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
89
4.10.21 19:19

Semi di Lino

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
4.10.21 19:30

No nejlepší je ty spálené kusy ostříhat, hlavně se od ní nenech už znbova barvit. Poničený bude i zbytek toho skunka -tedy odbarvení - prostě dala moc silní činidlo a/nebo to tam nechala moc dlouho.

Rozhodně chtěj minimálně vrátit prachy.

Jinak co na to může pomoci je kreatin, ale to teda musí dělat někdo, kdo s tím opravdu umí, jinak to ještě zhorší.

A ne - šampon ti s tím nepomůže, prostě ty vlasy zničila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 19:34

@Ou to bych byla úplně na krátko🥺 🥺 🥺 🥺 🥺 jsem zvědavá co mi zítra řekne 🥺 🥺 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 19:36

Prikladam:-(

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18723
4.10.21 19:37
@Anonymní píše:
@Ou to bych byla úplně na krátko🥺 🥺 🥺 🥺 🥺 jsem zvědavá co mi zítra řekne 🥺 🥺 🥺

no bude se to snažit zakamuflovat, kdyby byla co k čemu, tak to přizná hned jak si všimla co provedla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
4.10.21 19:37

Přesně tak, žádný šampon ti tohle nevyřeší, to je jako bys chtěla šetrným pracím práškem zašít díry v ponožkách ;)
Ostříhat, nebarvit. Nic jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 19:38

Tak to jsem zkratka v pr*eli :,(

• Citovat
  • Nahlásit
11360
4.10.21 20:06

Máš to strašně spálený, jediná rada ostříhat to nejhorší a nechat odrůst. Neměla jsi je už jednou odbarvované? Odbarvovala ti tvoji přírodní barvu? Nějak mi nejde do hlavy, co za sílu peroxidu musela použít, když to napoprvé takhle spálila. A nenahřívala náhodou ty prameny žehličkou na vlasy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 20:11

@Aduš8 no je pravda ze jsem tam šla podruhé po půl roce.. tak jsem rikala, ze mi přijdou strašně suché ty blond a jinak klasicky na hnědo a ona ze dobře no a pak si vsimnu ze kus nemám :,( myslela jsem si, ze jsem v dobrých rukách :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3719
4.10.21 20:14
@Anonymní píše:
Tak to jsem zkratka v pr*eli :,(

Nevyšiluj, mě takhle zničila vlasy kamoška kadeřnice :zed: Dej si zábal z olivového oleje, zahřej lehce trochu olivového oleje, cca 2dcl, vetřít do vlasů a zabalit do igelitu, nech klidně hoďku, pak jen opláchni. Klidně zopákni tak 3× týdně, pak bych maličko zastříhla/srovnala konečky a bude dobře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
4.10.21 20:29
@Anonymní píše:
Prikladam:-(

To je úplně mrtvý, spaleny, tady už nepomůže nic. Ostříhat a nechat dorůst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11360
4.10.21 20:34
@Anonymní píše:
@Aduš8 no je pravda ze jsem tam šla podruhé po půl roce.. tak jsem rikala, ze mi přijdou strašně suché ty blond a jinak klasicky na hnědo a ona ze dobře no a pak si vsimnu ze kus nemám :,( myslela jsem si, ze jsem v dobrých rukách :,(

Tak pokud barvila odrosty, tak to měla nanést jen na ně a ne u na zbytek vlasů. Já osobně bych nechala ten spodek malinko zastřihnout konečky, v culíku by to držet mělo a oni časem dorostou. Určitě bych to neshazovala celý, když to upravíš, tak se to mezi ostatními vlasy ztratí. Jen se připrav, že de může stát, že se ti ulámou ještě další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 20:37

@Aduš8 toho se pravé nejvíc bojím, ze mi vypadnou :,( ale dala bych jed na to, ze to muselo vypadnout už když mi je myla.. takového kusu bych si určitě všimla, kdyby mi sám vypadl :( :,( Jsem fakt zvědavá co mi řekne :,( 3litry v prd.. a vlasy úplně ko :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 20:38

@Hanney moc děkuji :,( :srdce: určitě to vyzkoušim :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat