Šampón na vlasky a suché konečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:28
Sampon na vlasy a suche konecky

Ahoj holky, potrebuju poradit co na vlasy, uz jsem fakt zoufala, dost se me masti, ale konce mam suche jak slamu, zkousela jsem vsechno mozne a stale to same… poradte neco, muze byt i neco prirodniho, dekuji…

Reakce:

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 09.09.18 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potrebuju poradit co na vlasy, uz jsem fakt zoufala, dost se me masti, ale konce mam suche jak slamu, zkousela jsem vsechno mozne a stale to same… poradte neco, muze byt i neco prirodniho, dekuji…

Já jsem spokojená s weledou s ovsem.

Ou
Kelišová 5181 příspěvků 09.09.18 16:52

1. maštění pokožky hlavy je reakce na podráždění.

Je tedy potřeba hlavu maximálně zkliďnovat - nefénovat, mýt spíš vlažnou, než horkou vodou, kartáčovat velmi šetrně a mýt co nejméně. POkuste se co nejvíce prodlužovat intervaly mezi mytím - mezitím používejte suchý šampon - třeba od Balea z DM drogerie, je levný, fugnuje, nenecháv skvrny a je to jen škrob a plyn.

používejte co nejméně dráždivou kosmetiku, klidně na pár týdnů zkuste používat živnou mouku https://akademie.inhair.cz/…tnou-moukou/

Pokud je to pro vás moc radikální představa, tak sáhněte po přírodních šamponech s jílem, či lávovou zemí. Na závěr vždy použijte kyselý oplach - octovou či citronovou vodu.

Stejně tak může jedině pomoci jednou týdně kefírová maska.

2. přesušené konečky je nejlepší odstřihnout. Pokud se vám to hodně nechce, tak je musíte soustavně hydratovat - kondicionér na suché vlasy - jen do délek, ne k hlavě, jednou týdně masku, po umytí pár kapek oleje do mokrých vlasů.

Ideálně vše bez silikonů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >