Šampón na vlasky a suché konečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:28
Sampon na vlasy a suche konecky

Ahoj holky, potrebuju poradit co na vlasy, uz jsem fakt zoufala, dost se me masti, ale konce mam suche jak slamu, zkousela jsem vsechno mozne a stale to same… poradte neco, muze byt i neco prirodniho, dekuji…

Reakce:
Katerina308
Kecalka 489 příspěvků 09.09.18 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potrebuju poradit co na vlasy, uz jsem fakt zoufala, dost se me masti, ale konce mam suche jak slamu, zkousela jsem vsechno mozne a stale to same… poradte neco, muze byt i neco prirodniho, dekuji…

Já jsem spokojená s weledou s ovsem.

Ou
Kelišová 6217 příspěvků 09.09.18 16:52

1. maštění pokožky hlavy je reakce na podráždění.

Je tedy potřeba hlavu maximálně zkliďnovat - nefénovat, mýt spíš vlažnou, než horkou vodou, kartáčovat velmi šetrně a mýt co nejméně. POkuste se co nejvíce prodlužovat intervaly mezi mytím - mezitím používejte suchý šampon - třeba od Balea z DM drogerie, je levný, fugnuje, nenecháv skvrny a je to jen škrob a plyn.

používejte co nejméně dráždivou kosmetiku, klidně na pár týdnů zkuste používat živnou mouku https://akademie.inhair.cz/…tnou-moukou/

Pokud je to pro vás moc radikální představa, tak sáhněte po přírodních šamponech s jílem, či lávovou zemí. Na závěr vždy použijte kyselý oplach - octovou či citronovou vodu.

Stejně tak může jedině pomoci jednou týdně kefírová maska.

2. přesušené konečky je nejlepší odstřihnout. Pokud se vám to hodně nechce, tak je musíte soustavně hydratovat - kondicionér na suché vlasy - jen do délek, ne k hlavě, jednou týdně masku, po umytí pár kapek oleje do mokrých vlasů.

Ideálně vše bez silikonů.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >