Šampon pro jemné vlasy

27
18.5.20 16:11

Šampon pro jemné vlasy

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaký šampon doporučujete pro jemné, vlnité a řidčí vlasy. Nedávno jsem zkoušela přírodní šampony od značky Naturinka, ale vlasy se mi vysušily a pokožka mě začala svědit. Představovala bych si něco přírodnějšího, ale nemusí to být 100%.
Ještě by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s no poo, konkrétně s žitnou moukou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1912
18.5.20 16:34

Mne zachranil vlasy yves rocher, konkretne rada z ovsem. Hodne lidi na tu znacku nadava, ale mne vyhovuje az na dekorativku vse ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24739
18.5.20 16:37
@Peggy54 píše:
Mne zachranil vlasy yves rocher, konkretne rada z ovsem. Hodne lidi na tu znacku nadava, ale mne vyhovuje az na dekorativku vse ;)

Taky vyhovuje a včetně tý dekorativky ;) :palec: Ten šampon je ale fakt super. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12987
18.5.20 16:40

Wella elements

https://www.notino.cz/brands/?…

na svědící hlavu použij jednu, nebo dvakrát nizoral, ale pak to musíš hodně hydratovat - třeba tou maskou od elements.

žitnou mouku jsem používala, ale protože mám dlouho, husté a suché vlasy, tak jsem zjistila, že holt do délek nutně potřebuju vodou rozpustné silikony, jinak to nerozčešu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
18.5.20 16:48

Pokud máš jemné a řídké vlasy, tak určitě nepoužívej nic kde jsou sulfáty a ani silikony. Jemné vlasy to strašně zatěžuje a vlasovou pokožku ucpává. Doporučuju od Urtekram volome, mě dělá moc dobře, je tam coco sulfat, ale to je přírodní náhražka tak se nemusíš bát. Chtěla by to nejdříve ozdravit pokožku hlavy, takže nedoporučuji žádný styling přímo na pokožku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
18.5.20 16:56

Jinak žitnou moukou si vlasy myji pár měsíců a pecka! Střídám to ale z čistě přírodníma šamponama. Jeden měsíc to druhý to. Jak se mi chce, protože já dlouhodobě nemůže používat jen jednu metodu nebo šampon. Takže střídám i s marockým jílem. A je to super. Vlas není ničím obalen, je prostě takový jaký je. Nejsou zatěžovaný. Je dobrý jednou za čas dělat oplach nebo po každém mytí mouky kdo má husté tvrdé vlasy…já dělám z ibišku. Ten je výborný přírodní kondicionér. Vlasy po mytí reethou jsou hrozně tvrdý a suchý a jakmile přeliju ibiškem, tak se vlas krásně zacelý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
18.5.20 16:59

@Ou Zkus ten ibišek, je to fakt super. Koupila jsem ho na nopoo eshopu. Když tim přeliješ vlasy po mytí mouky, je to jak kdyby jsi použila klasický kondicionér. Krásně uhladí, ale neplihnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
19.5.20 17:56

Já právě přemýšlím, že zkusím žitnou mouku, ale chci počkat, až se mi trochu obnoví vlasy a pokožka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
21.5.20 13:24

Taky mám jemné, řídké vlasy. Na objem je skvělý Big od Lush. Ale je dost drahý. Z těch levnějších přírodních mám pak ještě vyzkoušený Urtekram a Khadi. Ty jsou zcela přírodní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2456
21.5.20 14:46

Mě se osvědčila Nivea Volume & Strong, super šampon i kondicioner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama