Šampon pro suché a kudrnaté vlasy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.1.22 15:37

Šampon pro suché a kudrnaté vlasy

Ahóój :mavam:
Najde se tu některá, která by mi mohla doporučit nějaký šampon pro kudrnaté a suché vlasy? Děkuji za zkušenosti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28712
3.1.22 15:47

Koukni na stránky metody pro kudrnaté vlasy. Jinak já na suche kudrnaté vlasy používám obyč dětský šampon z dm, dulezity je spíš kondicionér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
3.1.22 16:55

Kondicionér hlavně, jak psala @Kriss Tina - mně se u dcery nejvíc osvědčil Gliss Kur šampon na suché vlasy ( takový zlatý) a kondicionér a olejíček. Vtírala jsem jen do konečků. Máme vyzkoušen i Elséve na poškozené vlasy a taky dobrý. Jenom se samotným šamponem bez další péče ( maska, olejíček apd.) to nestálo za nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
3.1.22 22:15

Zkuste buď hydratační šampony a kondicionéry, anebo kosmetiku pro černošky. Pak je tu No Poo metoda, která je pro suché kudrnaté vlasy taky hodně doporučovaná…

Já sice nemám kudrnaté vlasy, ale s jižanskou krví jsem po mamce podědila i hodně tvrdé, husté a suché vlasy. A absolutní pecka pro mě je Mane n Tail Deep Moisturizing a pak kokosový Urtekram. Oba jsou lehké a vlasy se po nich nemastí.

Jinak horká voda vysušuje, takže myju vlažnou. Šamponuju jenom pokožku (nepoužívám laky, tužidla ani nic co by se muselo vymývat z délek) a kondicionér používám pouze do délek. Masku dávám taky jen do délek a zásadně před kondicionérem (doporučeno kadeřnicí, protože kondicionér prý uzavírá vlas a to chcete udělat až nakonec)… A je pravda, že od té doby, co dávám masku před kondicionérem, tak už nemám suché konečky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 19:17

Děkuji za za vaše doporučení 🙂 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
10.1.22 19:24

Prosím o radu pro dceru, přírodně vlnité dlouhé vlasy, dlouho žehlila a chce se vrátit ke svým přirozeně vlnitým. Používá teď na vlnité vlasy profi přípravky, šampon, kondicioner, gel a chtěla by radu, jak zamezit zacucháváni vlasů, vlasy rozčesává vlhké s kondicionerem kartáčem tangle teaser na mokré vlasy a přesto je to dost obtížné. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
27.1.22 18:31

@mojara Ahoj taky mám dlouhé vlnité vlasy a co mi pomáhá na rozčesávání a taky to trošku brání zacuchání je bezoplachový leave-in kondicionér. Já používám Nature box Avocado regenerační balzám pro poškozené vlasy. Vlasy myju šamponem, pak dám obyč kondicionér, vlasy rozčešu a opláchnu. A pak do ještě mokrých vlasů dám ten leave-in kondicionér a zase rozčešu. Nakonec dám na konečky ještě olejíček protože je mám suché a roztřepené. Spím s culíkem vysoko na hlavě nebo si dělám cop, ale po něm se mi vždycky vlasy trošku narovnají, takže spíš ten culík. I přesto se mi občas na hlavě nějaký ten „dred“ objeví :zed: :D Je to asi úděl vlnitých vlasů. Jinak doporučuji skupinu na fb Curly Girl metoda | Kudrnaté vlasy přirozeně a navždy. Je tam spoustu tipů a rad ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.22 13:13
@Petra1223 píše:
@mojara Ahoj taky mám dlouhé vlnité vlasy a co mi pomáhá na rozčesávání a taky to trošku brání zacuchání je bezoplachový leave-in kondicionér. Já používám Nature box Avocado regenerační balzám pro poškozené vlasy. Vlasy myju šamponem, pak dám obyč kondicionér, vlasy rozčešu a opláchnu. A pak do ještě mokrých vlasů dám ten leave-in kondicionér a zase rozčešu. Nakonec dám na konečky ještě olejíček protože je mám suché a roztřepené. Spím s culíkem vysoko na hlavě nebo si dělám cop, ale po něm se mi vždycky vlasy trošku narovnají, takže spíš ten culík. I přesto se mi občas na hlavě nějaký ten „dred“ objeví :zed: :D Je to asi úděl vlnitých vlasů. Jinak doporučuji skupinu na fb Curly Girl metoda | Kudrnaté vlasy přirozeně a navždy. Je tam spoustu tipů a rad ;)

moc díky za Curly Girl metodu, nikdy předtím jsem o ní nevěděla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat