Šampón z lékárny na lupy a seboreu

2586
7.5.21 14:21

Sampon z lekarny na lupy a seboreu

Ahoj, nemate tip na nejaky skvely sampon z lekarny, ktery by manzelovi lomohl od lupu? Ma je mastne, vlasy se mu taky masti dost rychle, ale csste myti to jen zhorsuje. Lupy mu padaji az na ramena vzdycky a na polstari je to peklo, obzvkast kdyz nemame bile periny, ale same tmave barvy.

Manzel taky trpi na ekzemy seborhea asi, netekne mi co to je. Rika tomu ekzem a maze si to excipialem lipolothio, ten mu pomaha.

Tak jsem si rikala zda neni taky nejaka zdravotnicka rada samponu proti lupum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14959
7.5.21 14:37

Na seboreu synovi výborně zabral šampon od Vichy. Ale při ní většinou nepadají suché lupy… Myslím, že v té derma řadě mají víc typů, tak se na to podívej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
7.5.21 14:43

Mně osobně pomohl vichy zelený, nebo může vyzkoušet mýdlo nasil, pak jsem měla šampon přímo na seboreu z lékárny, ale ten nezabral. Pak nizoral, šampon se sírou. Měla jsem pokoj teď jsem koupila přírodní s arganovým olejem a lupy měla zpět, tak jsem objednala z lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3558
7.5.21 15:05

Seborea - cisty olej z lekarny- poradne napatlat a nechat pul hodiny, pak co pujde setrit gazo, umyt jen vodou. Za dva dny postup opakovat a za dalsi dva dny zas. Nas doktor rikal, ze nezna nikoho, kdo by to musel udelat 4× a vetsinou po 2 kurach to zmizi. Nemusi mit lupy, ale muzou to byt supinky prave Seborea

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
7.5.21 15:26

Vlastní zkušenost: ano nejprve šampon z lékárny pomohly. Ale potom už ani za boha. Šlo o nizoral a ten druhý už nevím. Pomohl mi až Uriage. Mám také mastné vlasy, musím je mýt každý den a mám od lupů klid. Ale je fakt, že každá hlava je jiná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1764
7.5.21 15:55

Koupené šampony mi nezbraly pořádně nikdy. Musim nakonec vždy ke kožní lékařce a ta mi předepíše takový smradlavý šampon, co mi v lékárně namíchají. Vždy do týdne jsou lupy pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
7.5.21 16:33

Používám urtekram z lékárny.
Seboreu mi zmírnil a lupy nemám už žádné. Používám ho denně už rok a jsem spokojená, dokonce se mi méně mastí vlasy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
7.5.21 16:37

Sampon od Uriage.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
7.5.21 16:52

Synovi pomohlo na seborreu Maria Nila Heal, hustý šampon, krásně voní, ale není z lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
7.5.21 17:25

Dcera má sampon Ducray kelual ds. Byl ji doporucen na koznim a opravdu super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
7.5.21 17:41

@Niemeyer Za me jedine Vichy Dercos na normalni az mastne vlasy.
https://www.notino.cz/…um/p-495453/?…

Ten by mel fungovat i se seboreou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
7.5.21 19:12

Mne pomohl jen Sebclair. A vlastne pomaha pokazde, kdyz se ta mrcha zase objevi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat