Šampóny a kondicionéry od Avonu, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mgree
Kecalka 436 příspěvků 23.03.18 22:35
Šampóny a kondicionéry od Avonu

Ahoj holky, máte některá zkušenost se šampóny a kondicionéry od Avonu? Je to kvalitní kosmetika? Zejména na suché vlasy.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 3199 příspěvků 23.03.18 22:38

Neco doma mam, nejak extra nic moc asi od toho neočekavej, takovy normalní, ale myju si s tím hlavu ;) -mam dlouhe huste vlasy, tak 3× do mesíce dam masku planet spa zake, ale že bych tim oslnila… :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56858 příspěvků 23.03.18 22:46

@Mgree mám tedy na barevné a jako nic moc :think: ale krásně voní :mrgreen:

podaji
Kecalka 324 příspěvků 3 inzeráty 23.03.18 23:36
@martina.se píše:
@Mgree mám tedy na barevné a jako nic moc :think: ale krásně voní :mrgreen:

Přesně akorát hezky voní a nic. Osobně nepoužívám žádné šampony ani kondicionéry z drogerie případně Avon a spol. Nemyji svědí po nich pokožka vysušují atak

beruska9
Extra třída :D 10248 příspěvků 23.03.18 23:39

@Mgree : nekupuji, svedila me po nich hlava…ale znam i lidi, co si je chvali :nevim: Jednu dobu jsme v Avonu jeli dost, ted uz mam taky trochu jine preference, ale sampony jsem fakt nemohla.

Kriss Tina
Závislačka 4035 příspěvků 24.03.18 00:46

Mám doma, takovej průměr, mamka si je třeba dost chválí

Verun83
Echt Kelišová 8024 příspěvků 33 inzerátů 24.03.18 05:44

Prirovnala bych to k lacine drogerkove kosmetice. Je spousta lepsi kosmetiky.

martina.se
Hvězda diskuse 56858 příspěvků 24.03.18 06:06
@podaji píše:
Přesně akorát hezky voní a nic. Osobně nepoužívám žádné šampony ani kondicionéry z drogerie případně Avon a spol. Nemyji svědí po nich pokožka vysušují atak

já je dostávám, nemám po nich problémy.. ale sama bych si je nekoupila..

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 24.03.18 12:14

Za me Avon nic moc. Akorat ty vůně a krémy Naturals mam rada

Moise
Vesmírná mluvilka 33591 příspěvků 24 inzerátů 24.03.18 13:31
@Mgree píše:
Ahoj holky, máte některá zkušenost se šampóny a kondicionéry od Avonu? Je to kvalitní kosmetika? Zejména na suché vlasy.

průměr asi jako drogerka. Záleží hodně na tvých vlasech. Kdo má kvalitní, tak to většinou stačí, kdo má problémové nebo citlivou pokožku hlavy, tak to sedět úplně nemusí. Je to individuální.
Taky nejsou bez silikonů myslím. Což pro vlasy taky není žádná hitparáda.
Jestli hledáš, zkus novinku - je to micelární šampon od Nivei. Stojí necelou stovku v dmku a mně docela sedí. Prodloužil mi o jeden dobu, kdy si nemusím mýt vlasy a jsou po tom lesklé a hezčí :D

ZdenkaNova
Stálice 99 příspěvků 30.03.18 10:41

Za mě ne, měla jsem po nich strašně suché vlasy :?

SSabca
Nováček 7 příspěvků 07.05.18 13:09

Ahoj holky používala jsem pořád z avon sampony a kondicoinery nektere mi sedly nektere ne zy co mi sedly po nich jsem mela hebké krasné vlasy krasne vonely vypadaly i zdraveji. Ted shanim neco na rust vlasu takze pouzivam milvu a alpecin a na dotek jsou vlasy susi proste hrozne cenove vychazely z avonu lip a myslim ze byly lepsi nez ty co zrovna pouzivam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama