Šampony? Jaké používáte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
9.4.21 09:25

šampony? jaké používáte?

Ahoj holky, poradíte mi jaké šampony používáte? Mám jemné vlasy a ještě před rokem jsem měla celkem dlouhé vlasy ale sušší a zničené a koupila jsem si šampony Alterna a byla jsem spokojená, vlasy mám hebké ale je možné že mi je ten šampon ještě víc oslabil? mám je olámané a takové slaboučké.. Koupila jsem si teď šampony TIGI pro normální vlasy a už u prvního umytí cítím, že je nemám tak hebké jak po té Alterně, ale nevím jesti ta mi ty vlasy ta neoslabila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5199
9.4.21 09:43

Tyhle značky neznám, a za ten rok mi už dorostly vlasy z krátkých po ramena a používám střídavě Syoss, Lee Stafford a momentálně obyčejný kokosový Botanic Therapy.
Důležité jsou spíš balzámy, ty mám od stejných značek, případně bezoplachový gliss kur na udržení barvy.

Šampon ti vlasy neoslabí, chybí ti jejich správná výživa, tak doplnit zinek, potravinové doplňky na výživu vlasů, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
9.4.21 09:53

Mám ráda Aussie šampony, kondicionéry i masky. Občas to prostřídám se Syossem nebo něčím přírodnějším, ale k Aussie se vracím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3579
9.4.21 10:03

Pouze přírodní, nejlépe certifikované, a hlavně bez SLS, silikonů a parabenů, takže: Khádí, Desert Essence a teď mám Natura Siberica.
Ale chápu, že čistě „přírodní“ cesta pro vlasy nemusí každému sednout…
Záleží taky, jestli barvíš, melíruješ atd. - já barvím pouze hennou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.4.21 10:20

Zenz organic, jsou teda trochu dražší, ale stojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
9.4.21 10:23

Já teda nesnáším chemii, takže používám Urtekram a za mě nejlepší šampon, co jsem zatím vyzkoušela. A že jich bylo. Měla jsem strašný trápení s mastnými vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14874
9.4.21 10:28

Používám přírodní šampon Sukin, zatím nejlepší co jsem kdy měla :) také mám jemné vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
9.4.21 10:30

Já používám Herbal essences na objem. Mám taky dost jemné vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
2006
9.4.21 11:01
@malaloui píše:
Já teda nesnáším chemii, takže používám Urtekram a za mě nejlepší šampon, co jsem zatím vyzkoušela. A že jich bylo. Měla jsem strašný trápení s mastnými vlasy.

Jaky, prosim, mas? Taky se mi masti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
573
9.4.21 11:03

Používám tekuté šampony od Lush. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19627
9.4.21 11:49

Mam jemné, kudrnaté vlasy a jedu metodu curly girl, aby sampon splnil podmínky pro cgm v drogerii ani kadeřnictví nekoupím. Proto jsou ty ceny někde jinde. Používám značky jako Josh Rosebrook, Curlsmith, Hands on veggies, Cantu, Giovanni, Curl keeper

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15895
9.4.21 11:55

Dětský Hipp, na hloubkové čištění cca jednou za tři týdny Nature box avokádo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Štofik
9.4.21 11:59

Já se vtírnu s dotazem, holky co na vlasy který ze všeho elektrizují? A jsou pak bez objemu a zplihlé :roll:? Jsem z toho na prášky. :roll: jinak je mám hebké, zdravé, nelámavé. Nebarvím.

• Citovat
  • Nahlásit
12239
9.4.21 12:01

A mas vlasy chemicky barvene? To je totiz to zakladni, protoze specialne na chemii upravene vlasy zabira obvykle zase jen chemie. V samponech bych se silikonum vyhla, ale v kondicioneru ci bezoplachove peci by vadit nemely.
Za sebe beru jako stalici sve vlasopolicky L´Oreal professionel. To je pro me sazka na jistotu, pro rychlejsi rust a proti padani Plantur21 (je jemnejsi a vice hydratacni nez Alpecin). Suche a lamave vlasy, navic jemne, chteji hydrataci bez zbytecneho zatezovani. Od toho bych se odpichla, nevolila bych peci na zaklade proteinu a pridala nejaky prostredek na konecky a ochranu proti teplu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
9.4.21 12:17

Mně momentálně vyhovují pouze Herbal Essences, po jiných mám vlasy buď mastný, suchý nebo prostě hnusný… :lol:
Dřív mi vyhovoval i Timotei nebo Botanic Therapy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat