Šampony, masky a kondicionéry na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domu
Kecalka 153 příspěvků 30.03.18 21:16
Šampony, masky a kondicionery na vlasy

Ahoj holky, prosím vás chci se zeptat jaké šampony a masky a kondicionery a olejicky na vlasy pouzivate, mam celkem huste dlouhé a hlavně krepaté vlasy tak by me zajimalo kdo ma takovy problem s krepatenim a co na to vsechno pouzivate, jinak si je teda zehlim chtela bych vedet jaky sampony se vam proste osvedcily, ja pouzivala kerastase a ten mi opravdu nesedl :,( premyslela jsem o znacce Alterna Bamboo a Caviar ale nemam zatim nejakou zkusenost tak sem hodte prosim nejakou radu na ty krepate vlasy :) a jaky sampon a maska se vam osvedcila a jste spokojene, dekuji vam za vase nazory.. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4527 příspěvků 30.03.18 21:47

Především ty vlasy musíte přestat ničit - ať už přílišným barvením, tak přílišným žehlením - pokud používáte nějaké prostředky na ochranu před teplem, tak evidentně nefugnujou.

nejzničenější části je prostě potřeba ustříhnout.

Pokud najdete hodně, hodně dobrého kadeřníka, kterému opravdu věříte, můžete to zkusit zregenerovat kreatinem. Ale blbě udělaný kreatin vám ty vlasy může defintivině zničit.

Jinak potřebujete hydratovat a pak tedy mazat za mokra nějakým olejíčkem - výborný je třeba normální sezamový - z potravin, ne z drogerie ;-)

Kaviárová alterna mi měsíc dělala zázraky, ale pak najednou začala brutálně vysušovat. Z kondicionéru mi nakonec dlouhodobě vyhovují elements od Welly. ideální šampon a masku, který vydrží opakovaně jsem ještě nenašla. Ale teda cokliv co jde k hlavě a ne jen do délek musí být nedráždivé a co nejjemnější. Třeba maska od Wella elements nebyla špatná, ale teda nebylo to nic, u čeho bych zajásala a řekla jo, to je vono.

Vlasy mám husté, silné a v koncích přesušené.

jinak teda klíčová rada od kadeřníka byla, že přípravků používám méně, než moje vlasy (jsou dlouhé a je jich opravdu hodně) vyžadují a je potřeba nechat je na hlavě působit delší dobu.

Domu
Kecalka 153 příspěvků 30.03.18 21:56
@Ou píše:
Především ty vlasy musíte přestat ničit - ať už přílišným barvením, tak přílišným žehlením - pokud používáte nějaké prostředky na ochranu před teplem, tak evidentně nefugnujou.

nejzničenější části je prostě potřeba ustříhnout.

Pokud najdete hodně, hodně dobrého kadeřníka, kterému opravdu věříte, můžete to zkusit zregenerovat kreatinem. Ale blbě udělaný kreatin vám ty vlasy může defintivině zničit.

Jinak potřebujete hydratovat a pak tedy mazat za mokra nějakým olejíčkem - výborný je třeba normální sezamový - z potravin, ne z drogerie ;-)

Kaviárová alterna mi měsíc dělala zázraky, ale pak najednou začala brutálně vysušovat. Z kondicionéru mi nakonec dlouhodobě vyhovují elements od Welly. ideální šampon a masku, který vydrží opakovaně jsem ještě nenašla. Ale teda cokliv co jde k hlavě a ne jen do délek musí být nedráždivé a co nejjemnější. Třeba maska od Wella elements nebyla špatná, ale teda nebylo to nic, u čeho bych zajásala a řekla jo, to je vono.

Vlasy mám husté, silné a v koncích přesušené.

jinak teda klíčová rada od kadeřníka byla, že přípravků používám méně, než moje vlasy (jsou dlouhé a je jich opravdu hodně) vyžadují a je potřeba nechat je na hlavě působit delší dobu.

Moc vam dekuji za radu, ja musim casteji pozivat olejicky, urcite zkusim wellu, nebo nevim co mi na to pomuze :think:

Zwetta
Kecalka 287 příspěvků 30.03.18 21:58

@Domu být tebou, pokud máš vlasy zničené, nechala bych si je u kadeřnice prostříhat a zkrátit konce a nechala bych si dát olaplex. Jinak do budoucna zvažuji nákup veganské vlas. kosmetiky zn. Maria Nila, sama jsem u kadeřnice byla spokojená. Navíc bez parabenů, sulfátů a nezdravých silikonů, což je třeba pro mě dost důležité při výběru ;)

Domu
Kecalka 153 příspěvků 30.03.18 22:00
@Zwetta píše:
@Domu být tebou, pokud máš vlasy zničené, nechala bych si je u kadeřnice prostříhat a zkrátit konce a nechala bych si dát olaplex. Jinak do budoucna zvažuji nákup veganské vlas. kosmetiky zn. Maria Nila, sama jsem u kadeřnice byla spokojená. Navíc bez parabenů, sulfátů a nezdravých silikonů, což je třeba pro mě dost důležité při výběru ;)

Olaplex mi dava pokazde co k ni jdu, a mam olaplex i doma tu malou lahvicku ldyz si ho dam tak ho umyvam az druhy den :mrgreen: nechavam ho pres noc :)

Aries6
Generální žvanilka 21828 příspěvků 2 inzeráty 30.03.18 22:01

Alverde - bez parabenů a teď si dávám jejich krém s avokádem. Krepatění zjemní. Dcera má tvrdé kudrnaté suché vlasy a díky tomu se dají rozčesat.

Domu
Kecalka 153 příspěvků 30.03.18 22:03
@Aries6 píše:
Alverde - bez parabenů a teď si dávám jejich krém s avokádem. Krepatění zjemní. Dcera má tvrdé kudrnaté suché vlasy a díky tomu se dají rozčesat.

Faakt? Krepate a suche je mam fest :(

Paní Colombová
Kecalka 196 příspěvků 30.03.18 22:17

Od Alterny je super cc krem 6v1 a sampon od yves rocher 99%prirodni. Po nem nepotrebuji ani kondicioner a to cc pouzivam sem tam. Vlasy krasne zjemni. Bylo by ale dobre prestat zehlit. Zkus treba behem dovci nezehlit a venovat se vyzive vlasu ;)

Domu
Kecalka 153 příspěvků 30.03.18 22:25
@Paní Colombová píše:
Od Alterny je super cc krem 6v1 a sampon od yves rocher 99%prirodni. Po nem nepotrebuji ani kondicioner a to cc pouzivam sem tam. Vlasy krasne zjemni. Bylo by ale dobre prestat zehlit. Zkus treba behem dovci nezehlit a venovat se vyzive vlasu ;)

Na ten krem jsem koukala, uvidim co pomuze, urcite je nezehlim porad ale tak 3× za mesic je vyzehlim, ale zkusim prestat uplne :) moc dekuji :)

Lenka_Hal
Závislačka 3991 příspěvků 30.03.18 22:50

Ja mela problemy podobne, hlavne diky castemu plavani (chloru v bazene), vyzkousela jsem kde co, ale tohle nema chybu. Nevim, ale jestli to jde sehnat v CR.
https://www. amazon. com/Hydrating-Argan-Conditioner-Arvazallia-Damaged/dp/B00I3­2AN4K/ref=sr1_1_sspa? ie=UTF8&qid=15224­41988&sr=8-1-spons&keywords=ar­vazallia+hair+mas­k&psc=1

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 31.03.18 00:28

Nezehlit! prestat uzivat oleje, jsou nevhodne na krepate vlasy!!!neuzivat olejove barvy a ani olaplex!!!olaplex je jen moda :-).mam takove vlasy totiz taky. obycejna vlas. kosmetika balea z dm, vyzkousej konkretni typy, levna a na krepate super. zkusila jsem vse, kerastase, alterna atd.atd.a nej je balea!!!hlavne ne oleje

Verun83
Echt Kelišová 8238 příspěvků 33 inzerátů 31.03.18 06:43

Olaplex je des. Taky jsem si nechala dat a tak skarede vlasy jsem snad nikdy nemela.
Ted pouzivam vlasou infuzi od bione, nasla jsem ji doma a prekvapive funguje. Ale teda taky zehlim vlasy a nechavam ten olaplex odrust :cert: bez zehleni by to byla hruza. Jinak jeste fajn jsou modre krystali. To taky hezky vyhladi vlasy.
A sampon chci vyzkouset tento.
 https://cestaprirody.cz/…_sobio_etic/

Verun83
Echt Kelišová 8238 příspěvků 33 inzerátů 31.03.18 06:45

A ten olej pouzivam arganovy, na suche vlasy vecer nanesu na cele vlasy a rano umyju. Vlasy jsou uzavrene, hladke, a neni potreba kondicioner.

Domu
Kecalka 153 příspěvků 31.03.18 08:31

Me taky prijde ze ten olaplex vubec nepomaha :roll: kazda rika super dobry ale na mych vlasech zadny zazrak nedela :think:

Aries6
Generální žvanilka 21828 příspěvků 2 inzeráty 31.03.18 15:03
@Domu píše:
Faakt? Krepate a suche je mam fest :(

Já mám ráda celkově bezoplachové věci. Kdysi jsem si kupovala od Garnier. Teď jsem zkusila toto a jsem moc spokojená. Ale je to velké balení, tak když nebudeš spokojená, tak je toho zbytečně moc. Ale mají tam víc variant.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama