Reklama

Samsung S5610 - stejný Software, jak se k němu dostat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka28
Kecalka 154 příspěvků 14.07.18 20:06
Samsung S5610 - stejný Software, jak se k němu dostat?

Ahoj. Možno sa vám môj dotaz bude zdat trapný. Ale ja osobne nemožem mať mobil dotykový, potrebujem tlačítkový a moj favorit SAMSUNG GT-S5610 mám už vyše troch rokov a pomaly „dodělává“. Kúpila som si bazarový rovnaký, je jak nový, ale má iný Software a nevyhovuje mi (facebook, azet a všeobecne internet na nem). Hlavne ten facebook :) na fotke je nalavo ten co mi nevyhovuje a napravo je moj. Dá sa nejak zistit, keby som si vyberala cez bazar tento mobil, či má stejný Software jak ten moj? Mal by to byt rovnaký rok výroby alebo podla čoho to zjistit prosím, netušíte? Moc díky a prosím neutočte na mňa, že mám trapný dotaz a pod., skúšala som dotykáče, aj iné mobily a tento je proste moja srdcovka, len jak nájsť stejný :?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 14.07.18 21:02

teda nemám s tím zkušenost, ale podle mě na mobilu ze zadu jsou výrobní čísla přístroje, ale to nevypovídá nic o tom, jaký operační systém máš nahraný vevnitř. musíš si v nastavení najít číslo systému. například na jednom a tom samém mobilu můžeš mít Android 4 i Android 5.5 (čísla si vymýšlím). Takže se koukni do nastavení starého mobilu, jaký tam máš nahraný operační systém a ten se pokus si nahrát do toho nového. Ale pokud je v novém mobilu novější systém, asi to nepůjde až tak jendoduše vrátit zpět.

zuzka28
Kecalka 154 příspěvků 14.07.18 22:33

@nozu Díky za reakci, ale nikdy som nic v mobile nevidela o operačním systéme a teraz som prechádzala nastavenia, nikde to neni…

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 15.07.18 07:06

hmm, ještě jsem koukala na technické parametry a fakt je to mobil bez operačního systému. Ale nějaký ovládací software tam bude :think: asi bych to vzala někam do servisu a poradila se tam. a nebo se mířila s jiným rozhraním.

zuzka28
Kecalka 154 příspěvků 15.07.18 17:08

@nozu díky u nás na námestí je servis/prodej mobilu a zeptám se tam asi :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama