Šance návratu po rozchodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Artaska
Nováček 10 příspěvků 06.05.19 17:13
Šance návratu po rozchodu?

Ahoj. Chci se zeptat. S přítelem jsme se rozešli že už to prý není jako na začátku. Prostě se se mnou takhle rozešel a odjel. Nicméně nechal si u mě věci (nebydlíme spolu). Já mu o těch věcech říkala už během toho rozchodu, že je má u mě a já u něj. Uběhly 4 dny a stále nic, tak jsem mu zavolala a zeptala se ho proč se mi neozval kvůli těm věcem. Odpověděl mi že neměl čas. Tak jsem se ho zeptala na nějaký den v týdnu a jestli bychom si mohli o NÁS promluvit. Odpověděl že MOŽNÁ. Já bych to chtěla napravit. Sice řekl že jsem nic neprovedla ale já si uvědomila, že jsem mu nejspíš nedávala dostatek volnosti (bývali jsme skoro neustále spolu v takovém stereotypu). Vím že kdybychom se dali zase dohromady, že bych věci udělala úplně jinak. Je zde možná záchrana? :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 06.05.19 17:15

To je ten, co řídí v 17 8) neřešila si to náhodou včera? Hlavně se mu nevnucuj, proste si dostala kopačky, to se utřepe

Diolet
Povídálka 24 příspěvků 06.05.19 17:18

Záchrana možná je. My si taky prošli rozchodem. A to dost bolestivým. A teď jsme spolu už osmým rokem, jsme už svoji a čekáme mimi. Jen bylo třeba dát pozor, abychom nespadli do stejných kolejí, kvůli kterým jsme se rozešli. Nám osobně rozchod pomohl, uvědomili jsme si tolik věcí… Teď i po těch osmi letech vztahu cítím, že jsme si denně blíž a blíž a úcta mezi náma stále zůstává nedotčená. Držím palce :hug:

Artaska
Nováček 10 příspěvků 06.05.19 17:19
Pro: Tichošlápek

V dnešní době už se řídí auta od 15 let. Já mám také řidičák už na tři skupiny vozidel a taky mi je 17 let. Nevidím důvod, proč neustále zmiňovat „ten co řídí v 17“ :D

Příspěvek upraven 06.05.19 v 17:23

Artaska
Nováček 10 příspěvků 06.05.19 17:22
Pro Diolet

Přesně. Dřív jsme se málem rozešli..málem, vyříkali jsme si to, ale udělali jsme chybu v tom že jsme právě spadli do stejných kolejí a tohle už muselo být bolestivé. Právě že skončit ve stejných kolejích by bylo to poslední, co bych dopustila. Tím rozchodem mi teprve došlo, že jsme o náš vztah, lásku nepečovali, ale jenom ji akceptovali.

Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 06.05.19 17:23
@Artaska píše:
V dnešní době už se řídí auta od 15 let. Já mám také řidičák už na tři skupiny vozidel a taky mi je 17 let. Nevidím důvod, proč neustále zmiňovat „ten co řídí v 17“ :D

Ale v Čechách to snad může jen plnoletý, ne? :roll:

Artaska
Nováček 10 příspěvků 06.05.19 17:27

@Russet Já mám skupiny AM, A1 a T. Řidičák na AM(auto s automatickou převodovkou, zapsáno v papírech jako motocykl, nebo motorka s nízkým obsahem) jsem ale nedělala, protože jsem si ho udělala rovnou na A1, což je silnější obsah než AM, tudíž jakoby 2v1. Snad je to k pochopení :D

Verun83
Echt Kelišová 9892 příspěvků 06.05.19 17:30

No tak v prve rade, bych ho nenahanela kvuli vecem. Ses jak stihacka i po rozchodu.

Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 06.05.19 17:30

@Russet zalezi jaka „auta“, v 17ti se muzou ridit ty maly pseudo auta s omezenim 45km/h. Klasiky Bcko ne.

Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 06.05.19 17:32
@Artaska píše:
@Russet Já mám skupiny AM, A1 a T. Řidičák na AM(auto s automatickou převodovkou, zapsáno v papírech jako motocykl, nebo motorka s nízkým obsahem) jsem ale nedělala, protože jsem si ho udělala rovnou na A1, což je silnější obsah než AM, tudíž jakoby 2v1. Snad je to k pochopení :D

Auto ale řídit nesmíš. Snad je to k pochopení.

Russet
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 06.05.19 17:32
@Cenarius píše:
@Russet zalezi jaka „auta“, v 17ti se muzou ridit ty maly pseudo auta s omezenim 45km/h. Klasiky Bcko ne.

No. Těch ale moc není…

Artaska
Nováček 10 příspěvků 06.05.19 17:35

@Russet Samozřejmě, ale auto od 18 je skupina B. AM je také auto, ale pro 15 leté.

pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 06.05.19 17:50

Dej mu pokoj a nech ho být, asi u tebe nemá něco, bez čeho se nedá žít a když to nebude potřebavat měsíc, dej to do pytle, ten dej za dveře a pošli mu sms ať si to vyzvedne,

pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 06.05.19 17:51
@Artaska píše:
@Russet Samozřejmě, ale auto od 18 je skupina B. AM je také auto, ale pro 15 leté.

A to je které konkrétně? :think:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 1 inzerát 06.05.19 17:59
@pikola píše:
A to je které konkrétně? :think:

Treba MINAUTO nebo AIXAM.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama