Šance o úvěr ze stavebního spoření u Raiffaisen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 15:13
šance o úvěr ze stavebního spoření u Raiffaisen

Ahoj,

chtěla jsem Vás požádat o radu. Budeme s manželem žádat o úvěr ze stavebního spoření formou překlenovacího úvěru. Účet mám založený už od roku 2010. Tento rok jsme se vzali. Já bych neměla mít žádný škraloup u banky ani jiných institucí, ale problém je u manžela. Dříve si nasekal dluhy u bank, které se všechny splatil formou exekucí nebo sám od sebe (vím byl hloupý, teď už s tím nic neudělá). Všechny dluhy jsou min. 3 roky splaceny kromě UPC, které nekomunikuje a dluh je již dávno promlčen jen čekáme až to dají k Českému telekomunikačnímu úřadu, aby jsme mohli podat odpor. UPC má problém s právníkem, které mu to dali k vymáhání a leží to někde u soudu. Je možné, že dluh už ani nebudou vymáhat. O úvěr musíme žádat společne, protože jsme manželé. Po zaplacení splátky úvěru a ostatních měsíčních nákladů nám zbyde ještě 20 000 Kč. Myslíte, že máme šanci úvěr dostat? Finanční poradkyně nám tvrdí, že by to neměl být problém, ale já si s tím nejsem tak jistá.

Reakce:
Angelinek
Kecalka 143 příspěvků 21.10.14 15:39

Já myslím, že ho dostanete s přehledem :-)

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 21.10.14 15:42

Proč se nezeptáte v bance? Ve své křišťálové kouli nic nevidím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 15:45

Protože to neřeším s bankou, ale finanční poradkyní a ráda bych věděla do čeho jdu. Třeba se tu najde někdo, kdo prošel tou samou situací

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 21.10.14 15:48
@Anonymní píše:
Protože to neřeším s bankou, ale finanční poradkyní a ráda bych věděla do čeho jdu. Třeba se tu najde někdo, kdo prošel tou samou situací

Ale řešit to s bankou stejně budete. vy jste její klient 4 roky, oni mají ten nejlepší přehled o vaší finanční historii, mohou se podívat do SOLUSU na záznamy manžela. Oni vám sdělí, zda vám dají úvěr. Finanční poradce radí, banka rozhoduje.

elinka90
Závislačka 2636 příspěvků 1 inzerát 21.10.14 15:50

Začala jsem to řešit přes finanční poradkyni, protože zrovna Raiffaisen stavební spořitelně mi přijde, že poradkyním jde jen o to jak si udělat pěkné provize

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 21.10.14 15:51
@elinka90 píše:
Začala jsem to řešit přes finanční poradkyni, protože zrovna Raiffaisen stavební spořitelně mi přijde, že poradkyním jde jen o to jak si udělat pěkné provize

A o co jde finanční poradkyni :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 15:53

Je to rodinná známá. Je mi jasné, že z toho bude mít provizi, ale udělá pro nás to nejlepší co bude moct udělat.

Anix
Závislačka 3749 příspěvků 21.10.14 16:22

Záleží kolik si budete půjčovat a zda byl manžel v registru neplatičů!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >