Šance potkat normálního chlapa po 30?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Serenna
Kecalka 212 příspěvků 11.02.19 00:57
Šance potkat normálního chlapa po 30?

Má žena ve 30 letech ještě šanci potkat normálního chlapa, který není zadaný a zároveň nemá žádnou „vadu“, ví, co od života chce a je zodpovědný? (péče o sebe, inteligence a sympatické vzezření k tomu taky patří)

V kolika letech jste toho „pravého“ potkaly vy?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 11.02.19 01:03
@Serenna píše:
Má žena ve 30 letech ještě šanci potkat normálního chlapa, který není zadaný a zároveň nemá žádnou „vadu“, ví, co od života chce a je zodpovědný? (péče o sebe, inteligence a sympatické vzezření k tomu taky patří)V kolika letech jste toho „pravého“ potkaly vy?

Jistě. Vyskytuj se v těch správných vodách. Já ho našla už ve 24, ale vůbec jsem ho nehledala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 01:15

Teď jsme toto téma rozebíraly s kamoskou :mrgreen: . Nebudu ti mazat med kolem pusy, v tomto věku je to už přebrane. My jsme dospěly k závěru, buď počkat par let na vlnu rozvodu nebo lovit v mladších vodách. Jinak slycham, ze prý ještě takový jsou, nicméně sama jsem na vlastní oči takového neviděla. Ale ja nikam moc nechodím :lol: Toho svého jsem potkala ve 23 a už 11 let se ho zuby nehty držím :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 11.02.19 01:22
@Anonymní píše:
Teď jsme toto téma rozebíraly s kamoskou :mrgreen: . Nebudu ti mazat med kolem pusy, v tomto věku je to už přebrane. My jsme dospěly k závěru, buď počkat par let na vlnu rozvodu nebo lovit v mladších vodách. Jinak slycham, ze prý ještě takový jsou, nicméně sama jsem na vlastní oči takového neviděla. Ale ja nikam moc nechodím :lol: Toho svého jsem potkala ve 23 a už 11 let se ho zuby nehty držím :mrgreen:

To se kdysi říkalo o 19 ti letých holkách, co neměly kluka. Že jim ujel vlak. Chlapi dospívají později, třeba na ni nějaký pětatřicátník čeká.

Tomkins
Kecalka 151 příspěvků 11.02.19 01:26

Jestli žena může najít takového muže? Nevím. Ale potkat ženu nad 30 let, svobodnou, bez dětí, se sympatickou povahou a bratelnou postavou? Nemožné.

Žena po třicítce má buď manžela, děti, kočky (jsem alergik), nebo, jak ty píšeš, závažnou charakterovou vadu, kterou si neuvědomuje, ale zato ji vidí všichni v okolí.

Možná jen můj dojem. Možná se pohybuju ve špatný společnosti. Ale kde se vyskytují použitelné ženy? Dopoledne jsou v práci a odpoledne doma.

Serenna
Kecalka 212 příspěvků 11.02.19 01:29
@Tomkins píše:
Jestli žena může najít takového muže? Ano. Ale potkat ženu nad 30 let, svobodnou, bez dětí, se sympatickou povahou a bratelnou postavou? Nemožné.

Žena po třicítce má buď manžela, děti, kočky (jsem alergik), nebo, jak ty píšeš, závažnou charakterovou vadu, kterou si neuvědomuje, ale zato ji vidí všichni v okolí.

Možná jen můj dojem. Možná se pohybuju ve špatný společnosti. Ale kde se vyskytují použitelné ženy? Dopoledne jsou v práci a odpoledne doma.

A co když taková žena, o které píšeš (tj. svobodná, bez dětí, bez koček, se sympatickou povahou a dobrou postavou) žádnou vadu nemá, jenom se věnovala studiu, práci a cestování a těch pár partnerů, které měla, neunesli to, že má taky jiný život, než jenom ten partnerský? (tzn. vybrala si špatně). ;)

Lainaire8
Závislačka 2568 příspěvků 2 inzeráty 11.02.19 01:57

Je to možné, já ho potkala už ve 23 teda.. ale jemu bylo 37 ;) a chtěl mě i s dítětem :mrgreen: sám byl bez závazků - žádné děti, žádná exmanzelka, natož nějaká důležitá expartnerka celkově. Nechápala jsem a nechápu doteď :think: jo, možná je trochu blázen, ale to se mi asi líbilo nejvíc :mrgreen: jinak má skvělý vzdělání, práci, postavení, žádný dluhy - půjčky, vlastní dům a Harleye (na to mě sbalil :oops: :lol: :lol:) nekouří, pije jako normální chlap - pivo po práci :lol: jinak svý mouchy má, ale to já taky, jako každej ;) je úžasnej táta, už čekáme druhý společný dítko a chtěl by jich mnohem víc :lol: asi proto hledal mladou holku :lol: :lol:

Takže ano, šance je, ale netlačit… Já taky nehledala, byla jsem smířená, že zůstanu sama s dítětem. To on si našel mě.. rok jsem ho odhanela než jsem kývla na schůzku :mrgreen: teď bych si za to nafackovala :mrgreen:

Tomkins
Kecalka 151 příspěvků 11.02.19 02:04
@Serenna píše:
A co když taková žena, o které píšeš (tj. svobodná, bez dětí, bez koček, se sympatickou povahou a dobrou postavou) žádnou vadu nemá, jenom se věnovala studiu, práci a cestování a těch pár partnerů, které měla, neunesli to, že má taky jiný život, než jenom ten partnerský? (tzn. vybrala si špatně). ;)

No, spíš má charakterovou vadu, o které neví ;)

Ne, dělám si legraci. Těžko soudit. Samozřejmě nevím, jestli se rozešli oni s tebou nebo ty s nimi, po jak dlouhé době, atd.

Pokud ti například několik partnerů vyčetlo stejnou věc (třeba to, že nejsi podle nich zaměřena na partnerský život), dá se předpokládat, že je pravděpodobnější, že oni mají v této konkrétní věci pravdu a měla by ses v tomto ohledu nad sebou zamyslet, než že máš pravdu ty a všichni ostatní se mýlí.

.Ale jak říkám, možná je to úplně jinak. Třeba jsi úžasná a měla jsi smůlu na chlapy. Řekni mi, kde se seznamuješ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 02:38

@Tomkins mít ke 30 a stále být svobodná neznamená žádnou vadu. Možná někde ve velkomeste jo,ale na malých městech,vesnicích i hodně záleží jaký mas původ rodina. Kamarádka má 29 let a pracuje venku s lidmi a potkává porad nové a nové lidi a stále nikoho nemá, nikdy s nikým ani poradne nechodila, někdy si myslím,ze je snad ještě i panna. Proste na malém městě to funguje tak,ze se případný napadnik zeptá někoho ze svých známých,kdo je ta a ta a když ti ten dotyčný řekne,proboha jen to ne,její rodina je cely život má davkach a vis ze oni to a to ?a podle toho jak ziji v zahradní chatce v podstatě jak bezdomovci atd,tak proste žádný napadnik není. Je jedno,ze ona je jiná, proste prusery rodiny se táhnou s ni. I já jsem musela tolikrát vysvětlovat jiným proč se jako s někým takovým bavím ať si dam pozor. Odstěhovat se nikam nechce a tak proste na všechny chlapy zřejmě zanevrela. Ono většinou každý chce aby se holka pristehovala k nim a ne o ni k ni kdyby třeba šla na seznamku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 03:31

Ve 32letech jsem potkala 34letýho, svobodnýho, bezdětnýho, velmi pohlednýho milionáře. Zásadní charakterovou vadu nemáme ani jeden, jen jsme nároční na výběr partnera . :mrgreen: . Teď je nám 40, máme dvě děti a je nám skvěle. :palec: . Dokonalýho chlapa můžeš potkat kdykoliv.

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 11.02.19 04:01

Me bylo 28, jemu 31 a kupodivu jsme se potkali na seznamce :lol: …po vsech tech individuich, ktere jsem ze seznamky znala byl on pastva pro oci a pohlazeni na dusi- inteligentni, zabavny, spolecensky, akcni, pracovity, samostatny, milujici svou rodinu, touzici po vlastni rodine…proste pro me naprosto dokonaly…oba jsme za sebou meli jeden dlouhy vztah (kolem 6 let), takze jsme o partnerskem zivote uz neco malo vedeli…no a letos se budeme brat a pokud vsechno pujde a dopadne dobre tak na konci letoska uz budeme tri :srdce:
Hledas uz dlouho?…navic jsem si jista, ze pro tebe by ten muj „objev“ nebyl dokonaly ani nahodou- on je dokonaly jenom pro me…a tak to proste je…to je hrozne individualni…takze se neda delat nic vic, nez ti drzet palce ;)

Uživatel je onlineSerpentini
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 11.02.19 04:59

Já svého chlapa poznala, když mi bylo 23, jemu 25 :D co vidím u kamarádky, tak má problém najít chlapa 30+, ale ji vadí když je chlap srandista, když moc mluví a spoustu dalších věcí, které já považuji za plusy :nevim: a znám dost skvělých nezadanych tricatniku bez vad, tak to podle mě tak špatné není. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 05:10

Ahoj, napíši, jak to bylo u mně. Svého muže jsem potkala těsně před 30tkou a je o nějaký ten rok mladší :) v mém věku jsem nepotkala nikoho, kdo by se mnou vydržel a obrácenně. Přiznávám, měla jsem už charakterové vady, roky single života se na mě podepsaly. Že je s mým chováním něco špatně, jsem si uvědomila právě před tou 30tkou, když jsem bilancovala. Za dva měsíce, co jsem od základu přehodnotila svůj život, svoje chování a začala se pomalu sbírat a kousek po kousku skládat zpět, jsem potkala svou lásku. A díky tomu, že jsem všechno změnila a nelpěla na dřívějších kriteriich pro výběr partnera typu: aby měl VŠ, aby měl to a ono, aby uměl to a to atd., jsem dala šanci (a on mě) mladému klukovi s tím upřímným pohledem… a on dal svoje srdce mně, navzdory všem mým nedostatkům. Jsme spolu čtyři roky, máme miminko, žijeme si hezky a máme všechno, co jsme kdy chtěli. Přeju hodně štěští a otevřené srdce :kytka:

mau-mau
Závislačka 3439 příspěvků 11.02.19 05:36

Jako je to bída a co znám příklad se šťastným (zatím ;) ) koncem, tak to je žena, které bylo 38 a našla si chlapa 24 8o Nicméně 5 let uplynulo, jedno dítě k tomu a jsou spolu .. nicméně že.. mladistvý vzhled tu nebude věčně. :think: Takže jak někdo radil, lovit v mladších vodách. Ovšem osobně bych řekla, že 30 a 38 je sakra rozdíl :? Držím palce všem, jedné kamarádce sháním partii už 5 let a prostě přebráno, kde nic tu nic :zed:

alilauter
Kecalka 329 příspěvků 11.02.19 05:58

Dá se najít. Ja potkala manžela v 35, jemu 46. Svobodný, bezdětný, bez charakterovych vad (závažných). Diagnóza: chemik. V jeho oboru se moc holek nevyskytovalo, on nikdy nebyl lovec nebo párty typ. Chodil hrát pravidelně volejbal a nehrotil to. Potkali jsme se na jazykovém kurzu v anglii. Teď jsme spolu šestým rokem, skorem tříletý syn a nejlepší táta, co znám.
Holky po něm moc nekoukaly a je pravda, že když ráno narazí batoh, čepici na hlavu a vyrazí na kole do práce, není zrovna sexy:grin:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >