Sandály pro ortopedickou vložku, poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

doraz
Povídálka 40 příspěvků 26.04.18 20:08
Sandály pro ortopedickou vložku, poradíte?

Dobrý den,
moje dcera (5let) má od ortopeda předepsanou vložku do bot (má Xky), do velikosti 26 nebyl problém sehnat sandály s vyjmutelnou vložkou, kterou jsem nahradila ortopedickou vložkou.
Teď už to problém je - boty jsou mělké, nebo dřou přes nárt. :nevim:
Poradily mi Sante - s tím, že vložku nandám do sandály a mělo by to být v pořádku, protože pásky na nártu jsou dost dlouhé.

Chtěla bych vědět jestli někdo z vás neřešil podobný problém a jak jste si s tím poradily?

Je mi jasné, že budu muset vzít dceru a jet je někam vyzkoušet i s vložkou, ale budu vděčná za tipy. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tereza12345
Echt Kelišová 8343 příspěvků 5 inzerátů 26.04.18 20:13
@doraz píše:
Dobrý den,
moje dcera (5let) má od ortopeda předepsanou vložku do bot (má Xky), do velikosti 26 nebyl problém sehnat sandály s vyjmutelnou vložkou, kterou jsem nahradila ortopedickou vložkou.
Teď už to problém je - boty jsou mělké, nebo dřou přes nárt. :nevim:
Poradily mi Sante - s tím, že vložku nandám do sandály a mělo by to být v pořádku, protože pásky na nártu jsou dost dlouhé.

Chtěla bych vědět jestli někdo z vás neřešil podobný problém a jak jste si s tím poradily?

Je mi jasné, že budu muset vzít dceru a jet je někam vyzkoušet i s vložkou, ale budu vděčná za tipy. Děkuji.

Taky budu resit… objednala jsem sante a uvidim, jestli se to tam vejde.. :nevim:
protoze syn ma jeste ke vsemu strasne sirokou nozku..
jinak nevim no. Ty sandalky samy o sobe maji peknou klenbu vevnitr. Tudiz jestli se to tam nevejde.. dam mu vlozky do tenisek a budu mu je stridat se sandalkama.. a sandalky necham bez vlozek..

P4ja
Závislačka 4222 příspěvků 26.04.18 20:17

@doraz Ty Sante byvaji fajn. Když dojdete do lékárny nebo zdravotnických potřeb, tak tam určitě poradí a budete moci vyzkoušet i s tou vložkou.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18682 příspěvků 26.04.18 20:42

Já nikdy nenarazila na sandále, kam by se daly vložit ortopedické vložky, buď to lítá v patě nebo to čouhá v prstech a chytá se pod to písek z pískoviště a pod.¨
Co ortopedické sandále na míru? Ušijí ti je přesně podle nohy (případně podle vložky)…

Bajuska
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 20:51

Sandály s uzavřenou špičkou i patou a vyjímatelnou stélkou mají Superfity (ty jsou ale pro úzkou nohu) nebo v Decathlonu (ty obuje i syn se širokou nohou a vysokým nártem a mají je až do vel. 39)

HankaHK
Závislačka 4379 příspěvků 59 inzerátů 26.04.18 20:51

Syn má taky navíc na jedné noze má 0,5 cm klínek. 2× měl sportovní sandály Loap a 2× měl Junior League které mají pásek přes patu, takže vložka nevypadne. podobné jako tyto https://detska-obuv.heureka.cz/…blue-orange/ a tyto https://detska-obuv.heureka.cz/…erna-zelena/

Lidym
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 36 inzerátů 26.04.18 20:59

Mám kluka, vloni měl od Fare, jsou přímo dělané pro ortpedické vložky. Mají je i hočičí.
Tyto https://www.fare.cz/…v-760351.htm

kotyk
Echt Kelišová 7721 příspěvků 26.04.18 21:01

Kupujeme Fare.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 36 inzerátů 26.04.18 21:06

Tyhle od Santé měl s orto vložkami ve školce jako přezůvky.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 36 inzerátů 26.04.18 21:08

@HankaHK Do těchto sandálů by se syn nevešel, má vysoký nárt. To se máš, že tvůj ano.

HankaHK
Závislačka 4379 příspěvků 59 inzerátů 26.04.18 21:15

@Lidym naštěstí se vleze v pohodě i s tou podpatěnkou. Ale rozumím ti, taky mám vysoký nárt a nohu vel 36, takže se dámské boty shánějí opravdu úžasně :jazyk:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2132 příspěvků 36 inzerátů 26.04.18 21:20

@HankaHK No to máš taky blbý. Já mám zase úzkou a dlouhou. Po mě ty nohy rozhodně nemá.

doraz
Povídálka 40 příspěvků 27.04.18 21:44

Holky všem moc děkuji za reakce :hug:

@tereza12345 já dávala loni i do kecek a dokonce jsem koupila u Bati podzimní a tam se jí noha vešla, tak prosím dej vědět jak to u vás se Sante dopadlo. Dík.
@Mar__tanka1983 máš prosím typ, kde šijí? My jezdily k jednomu ševci, ale tam už to nedělají a o jiném nevím.
@HankaHK a na nártu mu to nevadilo? Mě se ty loapy líbí a jí taky. Jak píšou i ostatní, musím vyzkoušet a uvidím, jen mě nebaví ten maraton po obchodech.

HankaHK
Závislačka 4379 příspěvků 59 inzerátů 28.04.18 08:57

@doraz vlezl se dobře, ale je pravda, že nemá vysoký nárt. Ale zkoušeli jsme v obchodě i s vložkami, takže jsem měla jistotu, že je obuje i s nimi.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18682 příspěvků 30.04.18 07:25

@doraz ahoj, zkušenost vůbec nemám, nosívala jsem dřív ortopedické vložky v zavřených botách, v sandály si kupovala ve zdravotních potřebách (nejsou na míru, ale tvarované ano).
Pak jsem objevila „kouzlo“ barefoot, takže ortopedické tvarovače už u nás nemají místo :jazyk:
Ale nedávno sme to řešili v jiné diskusi a tam jedna holka doporučovala tyto:
http://www.dzo.cz/…tni-obuv.php
dělají jak pevné, tak i sandály.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama