Reklama

Sanitka po ukončení hospitalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:17
Sanitka po ukončení hospital.

Ahoj.Jela jsem 300km ohledne práce predat PN zamestnavateli (delam z domova a zamestnavatele Mam v Praze, my bydlime za Ostravou)na kontrolu do Motola bohuzel me i akutne hospitalizova­li.Dnes jsem mela byt propustena, jet s kamaradem nicmene kamarad mel nehodu.manzel.muze dojet pro me ve stredu(deti jsou nemocne nestovice tudiz hlidani nerealne),sanitu mi nenapisou.Dr.rekla ze neni problem ta streda, nicmene sestry prudi co, tu jako jeste delam. :roll:

Jsem po lecbe. rikala jsem dr.ze si na zitra bookuju vlak, ze nemam problem, udajne by bylo lepsi aby pro me nekdo dojel, tudiz se stredou nema problem.Co si o to myslite? :roll: :lol: diky

Kdo me z holek zna, i vi s cim se lecim.to se mi tu vypisovat nechce, jen me zajima Vas názor.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 15.01.18 19:21

Jestli se se středou nemá doktorka problém, tak bych se na sestry vykašlala. A jestli je nejet vlakem jen doporučení, tak ho nemusíš uposlechnou a můžeš jet už zítra, záleží jak se cítíš

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 15.01.18 19:21

@Monjie??

nějak z toho není naprosto jasné na co se ptáte

na sanitu domů není žádný automatický nárok, stav musí být takový abyste nebyla schopna přepravy běžnými prostředky
tzn po nedejbože zlomenině páteře, kdy musíte být vleže vás odvezou, i když 300 km…to nevím zda… :think:

ale podstatný je stav, nepíšete nic více čeho by se při odpovědi dalo chytit
co vám je? pokud potřebujete sanitu jen proto že někdo z rodiny najednou nemůže zajistit odvoz, to důvod pro sanitu, respektive pro sanitu hrazenou z pojištění není

:nevim:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:23
@Borrealis píše: @Monjie??

nějak z toho není naprosto jasné na co se ptáte

na sanitu domů není žádný automatický nárok, stav musí být takový abyste nebyla schopna přepravy běžnými prostředky
tzn po nedejbože zlomenině páteře, kdy musíte být vleže vás odvezou, i když 300 km…to nevím zda… :think:

ale podstatný je stav, nepíšete nic více čeho by se při odpovědi dalo chytit
co vám je? pokud potřebujete sanitu jen proto že někdo z rodiny najednou nemůže zajistit odvoz, to důvod pro sanitu, respektive pro sanitu hrazenou z pojištění není

A v cem je podstatny s cim jsem hospital.? :lol:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 15.01.18 19:23

Jo, tak jestli tomu dobře rozumím / možná blbě / tak sanitu 300 km chcete jen proto že vám vybouchl odvoz? Hm, to nevím, fakt, to asi nepůjde, nicméně poptejte se v nemocnici o tam zda je sanita nutná rozhoduje lékař a když mu přijde kontrola pojištovny, má on problém, sanity jsou dnes již hodně drahé.

:kytka:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:24
@Paola21 píše:
Jestli se se středou nemá doktorka problém, tak bych se na sestry vykašlala. A jestli je nejet vlakem jen doporučení, tak ho nemusíš uposlechnou a můžeš jet už zítra, záleží jak se cítíš

Citim se blbe:))))

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:24
@Borrealis píše:
Jo, tak jestli tomu dobře rozumím / možná blbě / tak sanitu 300 km chcete jen proto že vám vybouchl odvoz? Hm, to nevím, fakt, to asi nepůjde, nicméně poptejte se v nemocnici o tam zda je sanita nutná rozhoduje lékař a když mu přijde kontrola pojištovny, má on problém, sanity jsou dnes již hodně drahé.:kytka:

Vybouchl mi. odvoz dalsi bude ve stredu pisu sz:)

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 15.01.18 19:25
@Monjie píše:
Citim se blbe:))))

Tak se na vlak vykašli a počkej na manžela do středy, sestry do toho nemají co mluvit :kytka:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 15.01.18 19:25
@Monjie píše:
A v cem je podstatny s cim jsem hospital.? :lol:

v tom zda je indikovaný převoz sanitou či nikoliv

pokud nejste schopna přepravy běžnými dopravními prostředky / nemáte šanci dostat se do auta / tak je hrazena ze zdrav. pojištění…například kvůli vysoké sádře, nebo kvůli polámané páteři

a pak jsou samozřejmě stavy jako otevřená tuberkulosa a spol., kdy taky nemůžete z důvodu ochrany veřejného zdraví hromadnou přepravou

proč ten lol??

hm, tak jsem chtěla poradit, ale když lol tak se nebudu namáhat, aha, tak nic

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:28

Mate zpravu dekuji.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 15.01.18 19:31

Když doktorka napsala hospitalizace do středy, byla bych tam do středy a můžou mne všeci milovat.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:50

@Tute ne odedneska!

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:51
@Tute píše:
A neřeší to od víkendu? To ji chtěli " vyhodit" už o víkendu, neměla se jak dostat domů…
Jela něco řešit do Prahy ohledně mateřský a omdlela a zkončila v nemocnici.
No a teď se nemá jak dostat domu, tak doufá, že ji sanita odveze 300km.
Pokud je to někdo jiný, tak se omlouvám, ale ty dotazy se velice podobají.

Omg. Predavala jsem PN.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15371 příspěvků 15.01.18 19:51

@Tute Take jsem stejny pribeh i s odvozem od kamarada cetla o vikendu.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 15.01.18 19:53

Autem s detma ktery maji nestovice???kdo pise ze jsem gravidni! :zed: neprekrucujte to, diky 8o

Příspěvek upraven 15.01.18 v 19:58

Stránka:  1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >