Sankce za nezměněnou adresu na techničáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 28.12.17 06:43
Sankce za nezměněnou adresu na techničáku?

Ahoj :mavam: nevím kde zařadit toto téma, ale snad má někdo zkušenost :roll:.

Změnila jsem adresu trvalého pobytu, ale bohužel jsem teď po 5dnech zjistila, že jsem zapomněla změnit adresu na techničáku od auta.

A samozřejmě i adresa na ŘP je již stará…

Jaké mi hrozí za toto pokuta, nemá někdo zkušenost?

Děkuji moc za zkušenosti :srdce:

Reakce:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 28.12.17 06:50

Ahoj, já si tenkrát změnila adresu asi po dvou letech. Na magistrátu jsem dostala vynadano, ale žádnou sankci jsem nedostala

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 28.12.17 08:02

Taky nemam zmeneno :( nejak mi to nedoslo. Prestehovany jsme 2,5r. A mam tam furt jmeno za svobodna… Sakrys. Tyhle veci jdou mimo me. Mysleno na technicaku, ridicak mam zmeneny

Příspěvek upraven 28.12.17 v 08:04

Uživatel je onlinefelbloud
Kecalka 186 příspěvků 28.12.17 08:03

RP není potřeba měnit, pokud je zmena v rámci jednoho města. Jinak, já to zazdila víc než rok a vše bez sankci, ani vynadano jsem nedostala

Heivka
Závislačka 3132 příspěvků 28.12.17 08:18

Manžel při změně trvalého pobytu běžel na dopravku v termínu a tam mu vynadali, co tam dělá tak brzo, že ještě nemají v systému podklady aby mohli techničák změnit, tak se na to vybod a šel tam za půl roku. Takže fungování našich úřadů :roll: Ale na druhou stranu poslat pokutu za prodané auto, které bylo ve fázi přepisu majitele to jim problém nedělalo. On totiž nový majitel blbě parkoval, když šel ten přepis vyřídit.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5788 příspěvků 28.12.17 08:42

Sankce nevím, ale mělo by to být aktuální. Já po svatbě vyřizovala i změnu povinného ručení a TP jsem přepisovala současně výměnou OP.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 08:51

A pojistovne to je taky „jedno“. Jen jim to nahlas, oni zmeni a poslou novou zel. Kartu… To je muj denni chleb.

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 28.12.17 09:02

Všem moc děkuji za zkušenosti :srdce:

Aspera
Generální žvanilka 20560 příspěvků 1 inzerát 28.12.17 09:56
@Heivka píše:
Manžel při změně trvalého pobytu běžel na dopravku v termínu a tam mu vynadali, co tam dělá tak brzo, že ještě nemají v systému podklady aby mohli techničák změnit, tak se na to vybod a šel tam za půl roku. Takže fungování našich úřadů :roll:

Přesně takto jsem dostala vynadáno i já, že ať přijdu až s hotovou občankou, dřív ne. Já si to teda hlídám, protože mám doklad, o který bych přišla nenahlásit to včas a vyřídila jsem v termínu jen ten a občanku, zbytek nedovolili.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 2 inzeráty 28.12.17 10:08

Po 5 dnech? Co resis… Dojdi si tam co nejdriv, ale jestli to bude za tyden nebo dva je fakt kazdymu uplne putna…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo příště vypadne ze StarDance? Mišík! Blbě kouká, neustále si kontroluje účes

Jsou výsledky taneční show StarDance …když hvězdy tančí opravdu tak... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >