Sankce za nezměněnou adresu na techničáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 28.12.17 06:43
Sankce za nezměněnou adresu na techničáku?

Ahoj :mavam: nevím kde zařadit toto téma, ale snad má někdo zkušenost :roll:.

Změnila jsem adresu trvalého pobytu, ale bohužel jsem teď po 5dnech zjistila, že jsem zapomněla změnit adresu na techničáku od auta.

A samozřejmě i adresa na ŘP je již stará…

Jaké mi hrozí za toto pokuta, nemá někdo zkušenost?

Děkuji moc za zkušenosti :srdce:

Reklama

Reakce:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 28.12.17 06:50

Ahoj, já si tenkrát změnila adresu asi po dvou letech. Na magistrátu jsem dostala vynadano, ale žádnou sankci jsem nedostala

Verun83
Echt Kelišová 8392 příspěvků 33 inzerátů 28.12.17 08:02

Taky nemam zmeneno :( nejak mi to nedoslo. Prestehovany jsme 2,5r. A mam tam furt jmeno za svobodna… Sakrys. Tyhle veci jdou mimo me. Mysleno na technicaku, ridicak mam zmeneny

Příspěvek upraven 28.12.17 v 08:04

felbloud
Kecalka 185 příspěvků 28.12.17 08:03

RP není potřeba měnit, pokud je zmena v rámci jednoho města. Jinak, já to zazdila víc než rok a vše bez sankci, ani vynadano jsem nedostala

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 28.12.17 08:18

Manžel při změně trvalého pobytu běžel na dopravku v termínu a tam mu vynadali, co tam dělá tak brzo, že ještě nemají v systému podklady aby mohli techničák změnit, tak se na to vybod a šel tam za půl roku. Takže fungování našich úřadů :roll: Ale na druhou stranu poslat pokutu za prodané auto, které bylo ve fázi přepisu majitele to jim problém nedělalo. On totiž nový majitel blbě parkoval, když šel ten přepis vyřídit.

P4ja
Závislačka 4885 příspěvků 28.12.17 08:42

Sankce nevím, ale mělo by to být aktuální. Já po svatbě vyřizovala i změnu povinného ručení a TP jsem přepisovala současně výměnou OP.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 08:51

A pojistovne to je taky „jedno“. Jen jim to nahlas, oni zmeni a poslou novou zel. Kartu… To je muj denni chleb.

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 28.12.17 09:02

Všem moc děkuji za zkušenosti :srdce:

Aspera
Generální žvanilka 20026 příspěvků 1 inzerát 28.12.17 09:56
@Heivka píše:
Manžel při změně trvalého pobytu běžel na dopravku v termínu a tam mu vynadali, co tam dělá tak brzo, že ještě nemají v systému podklady aby mohli techničák změnit, tak se na to vybod a šel tam za půl roku. Takže fungování našich úřadů :roll:

Přesně takto jsem dostala vynadáno i já, že ať přijdu až s hotovou občankou, dřív ne. Já si to teda hlídám, protože mám doklad, o který bych přišla nenahlásit to včas a vyřídila jsem v termínu jen ten a občanku, zbytek nedovolili.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 2 inzeráty 28.12.17 10:08

Po 5 dnech? Co resis… Dojdi si tam co nejdriv, ale jestli to bude za tyden nebo dva je fakt kazdymu uplne putna…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama