Sanus Hradec Králové IVF 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lojzísek
Stálice 78 příspěvků 20.02.18 23:04
Sanus Hradec Králové IVF 2018

Ahoj holky,

bohužel nás nemine návštěva CARu. První neúspěšný IVF pokus máme za sebou v Praze (bydleli jsme tam), nyní jsme v Hradci Králové, takže přichází v úvahu Sanus.
Chtěla bych se zeptat na aktuální zkušenosti, přístup a jakého lékaře byste případně doporučily..?

Moc a moc děkuju :kytka:

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lentilkaaa83
Závislačka 3070 příspěvků 21.02.18 05:41

Ja ho tam podstupovala v zari 2016. Za me doporucuji Stepana J. mladsiho. Ale treba i Matula je dobry. Kdo mi nesedl vubec, je Dejmek.

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 21.02.18 06:51

Mladší štěpán je můj gynekolog. A nedám na něj dopustit. A ivf nás nejspíš taky nemine. Ale přístup má skvělý, ochotný a léčí i můj problém.

Mildres
Povídálka 15 příspěvků 27.02.18 10:42

Ahoj holky, mame za sebou dve navstevy, vse jde rychle, horm profil, spermio, ultrazvuk a pregnyl.Nyni jsme objed.na genetiku, ja pak zrejme pruchodnost cest :zed:.Mame spatny spermiogram a nabidli nam jen ivf…stale doufam ze se stane zazrak. Jinak pristup ok.

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 27.02.18 17:48

Ahoj, moje zkušenost je čerstvá tak snad bude k něčemu i užitečná. V prosinci 2017 stimulace a v lednu 2018 transfer. Všechno proběhlo bez problému jako na drátkách, nemám jedinou vítku. Personál je super nikdy jsem tam nenarazila na někoho kdo by byl protivný nebo neochotný. Na všechno mi bylo odpovězeno i kdybych se zeptala na prkotinu :lol: Na průchodnosti vejcovodů jsem byla taky a úplně v pohodě vůbec nic to není, druhý den jsem šla domu nic mi nebylo, nebolelo ;) přeju hodně štěstí! ;)

Mildres
Povídálka 15 příspěvků 27.02.18 20:07

Takze chapu dobre, ze vse dobre dopadlo??dekuji a take preji hodne stesticka;)

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 27.02.18 20:21

Děkuji. Ano vše zatim ťuk ťuk dopadlo dobře a zítra jdu už na druhý utz :srdce: kdyby jsi se chtěla ještě na něco zeptat klidně napiš ;) vím sama, že jsem si tady vše hledala ale nikde přesně můj dotaz nakonec jsem se až teď odhodlala zaregistrovat.

Lojzísek
Stálice 78 příspěvků 27.02.18 23:43

Děkuju za reakce.. Ráda bych trochu odbočila od tématu a zeptala se Pingvinka, zda transfer bolí. Nějaká pisatelka to zde líčila dost dramaticky :-( A já jsem srab ;-)

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 28.02.18 06:35

@Lojzísek ahoj transfer teda alespoň mě nebolel. Ani nevim co by bolelo? :nevim: Zavede ti ten kovovej blbinec co zavádí třeba na kontrole nebo když berou stěry z čípku. Možná to bylo malinko nepříjemný ale žádný drama a bolest ;) no a pak kanylku nebo jak se tomu říká prostě tenká gumová hadička zavedou ji do čípku to jsem necítila vůbec ale taky jsem se bála :roll: každá jsme jiná ale zrovna mě to nebolelo vůbec a dokonce jsem si tak říkala tak a je to mám to za sebou :palec: prohlížela jsem si sál co kde mají a tak :lol: nakonec mi na utz ukázali kde je a bylo hotovo. Neboj nic to není já vím, že se to lehko říká sama jsem byla chuchel nervů… :kytka:

Mildres
Povídálka 15 příspěvků 28.02.18 22:57

@Pingvinka dekuji,urcite tve nabidky vyuziju. Zacinam bejt lehce nervozni, asi moc ctu..jinak moc blahopreju;)

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 01.03.18 08:31

@Mildres já jsem taky hodně četla ale tady nemůžeš nic napsaného brát jako hotovou věc tím jsem se uklidňovala já. Každá to má jinak rada a zkušenost dobrý ale kázání co tady vidím deně typu: jéžiš marja todle nedělej, to by ti mohlo uškodit, to ti popraskaj folikuly, to budeš mít určitě hyperstimulák, po transferu spát jak netopýr atd tě akorád stresujou. Já jsem dala plnou důvěru doktorům, četla jsem ale nic jsem si nepřeváděla na sebe už tak jsem sledovala ažaž každý píchnutí :zed: a pak jsem si řekla, že na to prdim jestli tam má být tak tam bude a hotovo :palec: díky :oops:

Lentilkaaa83
Závislačka 3070 příspěvků 01.03.18 13:45

@Mildres hele mne doktor pred zacatkem ivf rekl, at nikde nic nectu a neblaznim a ptam se jeho. :mrgreen: ja jsem treba ani nebyla doma. Jen na odsati jsem mela dovcu. Transfer vysel na nedeli a v pondeli jsem sla normalne do prace. Musis se nejak zabavit, at na to nemyslis a nepozorujes se ;)

Mildres
Povídálka 15 příspěvků 01.03.18 13:49

@Pingvinka moc dekuju;)dam vedet po genetice.drz se

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 01.03.18 18:08

@Mildres není vůbec zač! Určitě napiš a hlavně klídek :kytka: ;)

Mildres
Povídálka 15 příspěvků 13.03.18 09:56

Ahojda, tak mame po genetice, vedet nam daji za 4_6tydnu. A Po celou tu dobu nic…ani kontrola ovulace, ani obednavka na pruchodnost cest…divny.No to nevadi ja si pockam;))))A co Pingvinka jak se dari??

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >