Reklama

SANUS Hradec Králové - operace kýly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Resi21
Nováček 10 příspěvků 22.02.17 08:53
SANUS Hradec Králové - operace kýly

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda-li někdo z vás absolvoval operaci tříselné kýly v Sanusu v Hradci Králové a jak jste byli spokojeni. Jedná se mi o operaci dospělého. Event. pokud jste byli ve fakultní nemocnici v HK. Děkuji

Reklama

Reakce:

Majsina
Nováček 5 příspěvků 22.02.17 09:48

Myslím, že je to úplně jedno. Tříselnou kýlu snad udělají všude. V sanusu se možná tak dlouho nečeká.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:50

@Resi21 nebyla jsem sice na kýle, ale po tom co jsem zažila jinou operaci v Sanusu bych do státní nemocnice nešla. Mám porovnání se dvěma operacemi ve státních nemocnicích a ten Sanus je fakt luxus. Jsou profesionální, vše vysvětlí, personál příjemný, operatér se za tebou staví na pokoji a řekne ti jak operace proběhla atd, několikrát denně prochází pokoje lékaři a ptají se zda je vše ok. Za těch pár kč za lůžko na noc to fakt stojé :palec: An Z

Resi21
Nováček 10 příspěvků 22.02.17 14:35

Děkuji za info :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama