Sardinie nebo Sicílie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirčulka
Kecalka 351 příspěvků 10.07.19 13:33
Sardinie nebo Sicílie

Vím, že bych mohla projít pár cestovatelských blogů, ale vaše zkušenosti tady jsou k nezaplacení. Může mi dát někdo srovnání kde se mu líbilo víc? Jsme sami dva, plánujeme půjčit auto a projet vše kolem dokola. Sem tam městečko, každý den jinou pláž. Rádi bysme se vyhnuli takovým těm plážím, kde je 50 lehátek 20 řadama. Prohlížím fotky obou ostrovů a nemůžu se rozhodnout. Máte to tam někdo jako srdcovku a dáte mi prosím typ?

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 10.07.19 14:02
@Mirčulka píše:
Vím, že bych mohla projít pár cestovatelských blogů, ale vaše zkušenosti tady jsou k nezaplacení. Může mi dát někdo srovnání kde se mu líbilo víc? Jsme sami dva, plánujeme půjčit auto a projet vše kolem dokola. Sem tam městečko, každý den jinou pláž. Rádi bysme se vyhnuli takovým těm plážím, kde je 50 lehátek 20 řadama. Prohlížím fotky obou ostrovů a nemůžu se rozhodnout. Máte to tam někdo jako srdcovku a dáte mi prosím typ?

Na Sicílii jsem byla v Oliveri, jeli jsme na výlet do Palerma a na Liparské ostrovy. Do Palerma jsme jeli vlakem, na trajekt na Liparské ostrovy jsme, myslím, jeli z Milazza. Pláž v Oliveri byla malá, slunečníky jsme museli mít vlastní.

Itálii mám ráda, na Sicílii bych se určitě někdy podívat chtěla. Zato by mě nikdo nedostal do Bibione :roll:

Váš příspěvek
Reklama