Sardinie - zkušenosti, rady na cestu

1288
16.11.15 10:56

Sardinie - zkušenosti, rady na cestu

Ahoj, prosím všechny cestovatele o rady a postřehy. Nějaké diskuze na toto téma tady už proběhly, ale nenašla jsem, co bych potřebovala.
Příští léto plánujeme vyrazit s dětmi na přelomu června a července autem na 14 dní Sardinii a protože jsem se někde dočetla, že je finančně nejvýhodnější si trajekt zablokovat už teď, tak to začínám zjišťovat.
Prosím ty z vás, které takovou cestu už podnikly. Kdy jste si rezervovali trajekt a kolik vás vyšel (prosím i počet lidí vzhledem k ceně). Odkud kam jste se plavili - tzn. kde jste se nalodili a vylodili? Jak dlouho vám trvala cesta k trajektu? Je lepší plavit se ve dne nebo v noci? Jaké jsou na Sardinii asi ceny - co jste si vezli a co kupovali tam?
Co teplota moře na přelomu června a července - není ještě moc studené?
Nějaké tipy, co tam vidět s dětmi kromě krásných pláží?
Moc děkuji, budu vděčná za jakýkoliv postřeh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

264
16.11.15 14:39

Byla jsem s mamkou na Sardinii cca před 8 lety, ale letěly jsme tam letadlem, k trajektu tedy nevím..Co si pamatuju, jídlo v restauracích je tam drahé, nám se nejvíce osvědčilo koupit si v supermarketů sunku a sýr, nebo jídlo v teplem koutku..v obchodech to bylo sice dražší, ale ne výrazně..vezly jsme jen něco testovinovych omáček..
Jinak doporucuju vidět Grotta di nettuno, byly jsme tam dvakrát, dá se tam dostat lodí anebo busem, ale je tam dost schodů..A pak ještě pláž Stintino, ta je nadherna :palec:..ale taky hodně zaplněna..
Byly jsme tam na několik dni, tuším že od 23.6. a koupat se dalo v pohode :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1288
16.11.15 18:51

Díky za odpověď. Ještě bych byla vděčná, kdyby se našel někdo, kdo má zkušenost s tím trajektem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama