Sárvár, nebo Zalakaros?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chelsa
Kecalka 124 příspěvků 31.03.19 17:33
Sárvár, nebo Zalakaros?

Ahoj holky,
loni jsme si udělali dovolenou v Sárvaru v hotelu Park Inn. Moc se nám tam líbilo. Letos uvažujeme, zda pojedem na stejné místo, nebo zkusit jiné lázně. Koukala jsem, že nabízí stejný hotel Park Inn i v Zalakarosu. Měla by jste některá srovnání, které lázně jsou lepší? Máme děti 4 a 6 roků, tak i kde je lepší vyžití pro ně? A i okolí?

Nebo třeba tip na nějaké jiné místo, kde je hotel spojen rovnou s lázněmi? Klidně i Slovensko.

Díky moc

Reakce:
smutná máma
Kelišová 5302 příspěvků 44 inzerátů 31.03.19 18:38

@Chelsa Zkuste Bukfurdo, je to 25 km vedle Sarvaru a dost se to tam vylepšilo. Též je hotel spojen s lázněmi. Myslím, že je to hotel Repce.
Samotnou mě zajímá, jaké budou ohlasy na Zalakaros

bartsch
Závislačka 4921 příspěvků 31.03.19 18:45

Jezdíme do Zalakaros hodně let a spokojenost. Děti jsou vždy nadšené. Mají tam vyžití pro malé až po puboše. Teď je tam nový hotel, který je spojený přímo s lázněmi. Letos jedeme zase.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 31.03.19 18:56

Zalakaros je moc hezky, s detmi bych jela spis tam. Do lazni v Buku jezdime sice casto protoze jsou bliz, ale pro deti tam toho moc neni.

Takyjedna
Závislačka 4746 příspěvků 31.03.19 18:59

Ahojte, škoda, já myslela, že se konečně někdo ptá na originální jména pro svoje budoucí potomky. A ono jde o dovču… Nevím, ani, kde to je, musím si to vygůůglit.

smutná máma
Kelišová 5302 příspěvků 44 inzerátů 31.03.19 19:08

@Takyjedna to jsou maďarské lázně přeplněné čechama :mrgreen: , ale nám se líbí, jezdíme tam už dobře 15 let. Každé mají něco jiného. Zase Buk má nejlepší léčivou vodu

Takyjedna
Závislačka 4746 příspěvků 31.03.19 21:27

@smutná máma Ok, díky :-). Já znám akorát Balaton :mrgreen:

smutná máma
Kelišová 5302 příspěvků 44 inzerátů 31.03.19 22:18

@Takyjedna ty jo Balaton, tam jsem se naučila jako dítě plavat. Dostali jsme výjezdní doložku, tak jsme jeli k " moři". U Balatonu jsem byla teď taky asi 2× a má pořád stejné kouzlo. U Balatonu mě lákají jeskynní lázně Tapolca.

Váš příspěvek
Reklama