Šátek na nošení - jaký vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 95 příspěvků 10.01.17 19:02
Šátek na nošení - jaký vybrat?

Ahoj,
vím, že podobných témat je tu už více, ale většinou jsou staršího data, tak budu ráda za aktuální pomoc a vaše zkušenosti :)

Jaký šátek vybrat? Čekám první a pokud to půjde, ráda bych nosila co nejdýl. Takže bych potřebovala nějaký univerzální. Mé tipy jsou Vatanai (Valensole, Tiber) nebo Storchenwiege. Ale u Vatanai jsem četla, že je spíše jen pro novorozeně…

Předem moc moc díky! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mexie
Závislačka 2882 příspěvků 10.01.17 19:04

@claireg koukej na gramáž. Pokud chceš na celé nosící období tak 250+ a pro začátečníka asi 100% bavlna. :)

BohunkaP
Extra třída :D 14963 příspěvků 10.01.17 19:26

Náhoda - v rodině máme toto téma aktuální, tak jsem pátrala, cože jsem to mívala já a dnes jsem zrovna dopátrala - za sebe můžu doporučit Didymos, měla jsem na obě děti a spokojenost maximální.

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 10.01.17 19:55

Z tech co jsem vyzkousela doporucuji Didymos a Diva. Jsou uzasne mekke a pohodlne. Jeden mam i na prodej.
;)

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 20:14

@claireg mám Vatanai, jsem spokojená, nosila jsem nejvýš do cca 10ti měsíců..ale byl tenší, je dorý na léto. Na zimu jsem měla teplou Zaru - Ellevil, možná zbytečně drahý, ale tam jsem se spíš zakoukala do toho stylu :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.01.17 09:24

@claireg univerzální téměř nenajdeš.. co je vhodné na malé děti, není vhodné na velké.. já tedy nosila v šanami, 24 m.. ale holky tvrdily, že max 9 kg a už jim to bylo nepohodlné.. já problém neměla :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.01.17 09:26
@Mexie píše:
@claireg koukej na gramáž. Pokud chceš na celé nosící období tak 250+ a pro začátečníka asi 100% bavlna. :)

pokud nemá zkušenosti, tak v tom novoše neutáhne - tedy neutáhne úvaz :think:

BohunkaP
Extra třída :D 14963 příspěvků 11.01.17 09:36
@martina.se píše:
pokud nemá zkušenosti, tak v tom novoše neutáhne - tedy neutáhne úvaz :think:

Ale utáhne, když bude vědět, na co si má dát pozor. Evidentně se o to zajímá, takže v tom bych problém neviděla, taky jsem ho měla od začátku.

Mexie
Závislačka 2882 příspěvků 11.01.17 10:09
@martina.se píše:
pokud nemá zkušenosti, tak v tom novoše neutáhne - tedy neutáhne úvaz :think:

Utáhne. 100% bavlna neklouže a utahuje se dobře. Já jsem také vázala poprvé se 100% bavlnou, bylo mi to jako začátečníkovi doporučeno. Vázala jsem podle youtube videa, které jsem viděla jednou a měla jsem všechno dobře dotaženo. S příměsí by měl vázat až někdo zkušenější.

Zakladatelko pokud máš facebook tak se přidej do skupinky „nosíme děti“ a správkyně Ti poradí :)

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 11.01.17 14:04

Ja vazala novorozence uplne krasne s Divou 250g, urcite je lepsi uz zanoseny satek na uceni ;)

claireg
Stálice 95 příspěvků 11.01.17 17:03

Moc děkuji za vaše reakce! ;)

Jsem v tom bohužel nováček, ale už využiju youtube, manuály, příp. osobní konzultace a kurzy, takže doufám, že nakonec uvážu :) Na vaše tipy mrknu. Ještě jednou moc díky!

LucsynkaR
Kelišová 7396 příspěvků 11.01.17 19:31

Taky budu porizovat satek na mimco, cekame 2.,tak se rozhlížím, co a jak.. :think: dívala jsem se na bavlneny Little grog, Sanami nebo Loktushe :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.01.17 10:24

@LucsynkaR ani s jedním neuděláš chybu :palec:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.01.17 10:26

@Mexie @BohunkaP možné to je.. já měla ze začátku problém ty silnější dotahovat :oops: :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 7417 příspěvků 20 inzerátů 12.01.17 12:36

@LucsynkaR ja teda little frog mela a nebyla jsem spokojena…mekkost satku nic moc, to se tem drazsim proste nevyrovna. Mela jsem Neobulle, Diva, Didymos a vsechny krasne mekkounke…dopo­rucuji ;) bazarove jsou jako maslo zanosene :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >