Šátek na nošení LennyLamb - letní miminko

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 05.01.18 14:35
šátek na nošení LennyLamb - letní miminko

Maminky nemáte prosím zkušenosti ze šátky LennyLamb a jejich vlastnosti při nošení? Je lepší pro letní miminko pořídit šátek s příměsí (bambus), nebo se to dá zvládnout i v bavlně(nechci abychom se zase v dece moc pekli ) :D Děkuji za názor :srdce:

Přečtěte si článek: VIDEO Šátkování miminek - jak uvázat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 14:38

S bavlnou se dá ;) stejne to asi bude spis něco tenciho na novoska ne? ale bambus bude určitě prijemny, o tom žádná… a LL jsou fajn šátky

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 14:38

A ty vážky jsou fakt krásné :palec:

warita
Echt Kelišová 8443 příspěvků 05.01.18 14:39

Ja mam teda nositko lennyLamb. U tech satku mi prijde, ze je clovek nabaleny jeste vic, nez s nositkem.

kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 05.01.18 18:51

@nenivolnynick
právě že ty vážky jsou materiál: 60% bavlna a 40% bambus, ale gramáž je 270 g/m2
ten druhý je organická bavlna 100% a s gramáží 250g/m2. Nějak se v tom už ztrácím, zda by byla lepší slabší bavlna, nebo bambus.Jde mi o to aby šátek vydržel aspon do 10kg a delku měl aspon 4,2m bo moje konfekční velikost je 34-36.

kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 05.01.18 18:54

@warita
A máš prosím zkušenosti s jinými šátky? co by byli vhodný na novoška a nepekli jsme se v létě :mrgreen:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 05.01.18 19:22

@kkatuskkaa Třeba Little Frog s bambusem je na novoše na léto super a i cenově výhodnější než LL ;)

kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 05.01.18 19:44
@sladke-mameni píše:
@kkatuskkaa Třeba Little Frog s bambusem je na novoše na léto super a i cenově výhodnější než LL ;)

Bohužel mě moc neoslovily LF vzory ????

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 05.01.18 19:51

@kkatuskkaa Aha :) No v podstatě i jakákoliv nízkogramážní bavlna (max do těch 270) ti udělá takovou službu. Krásné jsou třeba Vatanai šátky, já bych chtěla na druhého syna na léto Ellevil třeba, to je taková pavučinka tenká. Těch možností je strašně moc :mrgreen:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 20:21

No do 10kg prirodni bambus bude, bambusova viskoza nevim, ale ja jsem cita na ramena a celkove mam radsi hrubsi, nez tenke… ta bavlna bude taky dobra v lete. A třeba Vatanai jsou super šátky a cenově dostupne a pritom dobrou sluzbu udela i Yaro

warita
Echt Kelišová 8443 příspěvků 05.01.18 21:54
@kkatuskkaa píše:
@warita
A máš prosím zkušenosti s jinými šátky? co by byli vhodný na novoška a nepekli jsme se v létě :mrgreen:

promin, ja si koupila nositko, takze nepomuzu. Nositko ale neni pro novorozence, takze pak je asi lepsi satek. Nicmene, satek se moc nedoporucuje pro uplne novorozene deti (ale na tomhle se nazory rozchazeji).

kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 06.01.18 09:41

@sladke-mameni
právě že těch možností je moc :nevim: Vatanai znám, v tom šátku jsem odnosila syna, ale už se mi labyrinty okoukaly a jelikož byl bavlněný, tak že deka a vedro :?

kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 06.01.18 09:45

@warita nostíko mám na to až povyroste mimčo, ale přeci jen v šátku je mi to pohodlnější a tak hledám radu od zkušených nosiček :D

kkatuskkaa
Kecalka 125 příspěvků 06.01.18 09:52

@nenivolnynick Děkuji za postřehy, já už se v tom chvilku hrabu a čím víc se snaším šátky pochopit, tim víc v tom plavu 8o Nosit v šátku chci do 10kg a pak máme kokona nosítko. Bojím se že bavlněný šátek s gramáží 200 bude jen na chvilku a elastický nechci :think:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 10:34

Tak elastik mas tak na 6 tydnu… no jako ja jsem asi rozmlsana ale pro me satek pro cele nosici obdobi neni… nebo ano, ale ne pokud chces zacit tenkym letnim satkem na novorozence… ja mam nejradsi gramaz 300+… takze ja bych vylozene tenkose asi nebrala… a co nejake merino? Vatanai ma fajn snivce a ted dalsi novy vzor… a Loktushe?

Hele ja zacinala s šátkem 275gsm…pohoda, mam ho rada i přesto ze je tenčí, proste prvni šátek

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >