Šátek pro mimino 0-6 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vitami
Nováček 6 příspěvků 21.01.17 21:46
Šátek pro mimino 0-6 měsíců

Ahoj maminky,

jakou značku šátku byste mi doporučili pro mimi od novorozence do 6 měsíců? Od 6.tého měsíce bych používala kibi, které mám po prvním mimču. Chtěla bych něco kvalitního, příjemný materiál, budu nosit zřejmě hodně, ale jen ven, doma nechci nosit.
Přemýšlím o Ellevill a Didymos.
 Díky

Reakce:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 21.01.17 22:17

@vitami já budu kupovat hoppediz elastický ;) taky chci jen na občas ven, protože malej asi u kočáru nepůjde :D jinak mám pak manducu na později ;) tak sem zvědavá, kdo co poradí, třeba to přehodnotim ;)

Janez
Závislačka 4464 příspěvků 21.01.17 22:26

Ahoj taky bych potřebovala poradit nějaký kvalitní, já chci bazarový..Co mi kamarádka poradila a s čím má dobré zkušenosti a nechceš za to dát majlant tak český značky loktu-she, a šanami..Já se dívala i na vatanai, ale nevím zkušenosti :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.01.17 12:04

@vitami my měli šanami, naprostá spokojenost.. ale značek je hodně, 100% bavlna - little frog, yaro, vatanai.. hlavně né elastik - půlroční měl 9 kg, já nedávala na záda ani jeho 4,5 kg v elastiku..

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.01.17 12:05

@xLucikx zkus ten elastik - většinu holek z něj bolely záda.. za mne radši bavlnu..

Zireael
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 22.01.17 15:04

Mám Ellevill s 50% bambusu a je úžasný.

Moonuliik
Povídálka 19 příspěvků 22.01.17 18:46

Ahojky. myslíte, že je vhodná Manduca?? Mám vyhlídnutou 100% bavlna… taky pro novorozeně. Navíc jsem začátečník… Myslíte, že je OK?? Díky :hug:

vitami
Nováček 6 příspěvků 23.01.17 10:52

Manduca úplně na novorozeně vhodná není, byť výrobce udává, že je od 3kg. Záleží, jak budeš mít velké mimčo, mně vyhovovala zhruba od 3 měsíců do 1 roku, pak už opět nebyla dostatečná.

Moonuliik
Povídálka 19 příspěvků 23.01.17 12:25

@vitami
děkuji za radu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >