Šátek v porodnici Krč

286
13.5.20 12:59

Šátek v porodnici Krč

Cauky. Jdu rodit do Krce sice podruhe, ale o tomhle nic nevim.
Je tu mamca, co tam rodila, mela s sebou satek a sestry byly v poho? Jako podle me jsou tam v pohode, minule mi normalne rekly at spime s malou spolu v posteli, takze to bylo pohodovy, za dudlik me nevynadaly… No a tak nevim, jak by se (v pripade nejvyssi nutnosti) tvářily na satek. Jasny, budu ho mit s sebou a je to moje vec, jen bych se rada předem seznamila s tim, co tak asi muzu cekat. Minule jsem lezela v prizemi a tam to bylo fakt docela super. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16252
13.5.20 13:26

A co s nim v te porodnici budes delat? Ja mam taky satek na maleho od narození, ale nejak si nedovedu predstavit, proč bych ho tahla do porodnice :D ale je to tvoje vec co si tam doneses :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
13.5.20 13:44

To se někde zakazuje dudlík a spaní v jedné posteli s miminem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9714
13.5.20 13:47

@alena1995 bohužel to spaní i lezení jsem zaznamenala tady v diskusích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
13.5.20 13:47
@alena1995 píše:

U nás ano. Dudlik striktně ne, a spaní také ne. Nicméně jsem z dcerou usla v jedné posteli, a sestra nás nechala bejt…ale byla tam zrovna ta co byla v pohodě. Jiná by mě asi vzbudila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3226
13.5.20 13:48
@alena1995 píše:

Jo, nám v Brně říkali, že nemáme spát s dětma v posteli, ale každej na to házel bobek. A za dudlik tam taky doktorka jedné mamince brblala, že to kazí kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16252
13.5.20 14:04

Dudlik mi u prvniho syna zakazovali, tak sem si ho podruhe (po 4 letech) s sebou ani nebrala a zas nadavali ze ho nemam :mrgreen: a spani v posteli taky neradi videli, ono jsou maminky po porodu vycerpane a nejaka nehoda, at uz pad ditete na zem nebo zalehnuti, je hned :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
13.5.20 14:12
@Kriss Tina píše:
Dudlik mi u prvniho syna zakazovali, tak sem si ho podruhe (po 4 letech) s sebou ani nebrala a zas nadavali ze ho nemam :mrgreen: a spani v posteli taky neradi videli, ono jsou maminky po porodu vycerpane a nejaka nehoda, at uz pad ditete na zem nebo zalehnuti, je hned :nevim:

Byla jsem unavená jak pes, a přesto jsem spala v jedny poloze celou noc. Možná kdybych byla zlita tak bych svoje dítě zalehla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 14:26

@alena1995 V Podolí zakazovali dítě do postele. Byla jsem tam těsně před výměnou postelí a na té staré úzké a vysoké posteli jsem se bála spát i sama (byla jsem tam i v těhotenství na rizikovém oddělení), takže jsem ten zákaz většinou respektovala.

• Nahlásit
  • Citovat
2260
13.5.20 14:27

Opava - dudlik jsem s sebou nebrala nikdy. Miminko by mělo v těch prvních dnech po narození být co nejvíc na prsu, aby se kojení rozjelo. Kdybych nechtěla kojit, tak bych dudlik vzala. Šátek mi v porodnici připadá zbytečný, vždyť tam nic nemusíš. Můžeš celou dobu ležet s miminkem v posteli a tulit se i bez šátku. Společné spaní tolerovali. Vždycky jsem si postýlku posunula úplně k posteli a zabrzdil ji brzdou a k hraně postýlky jsem ještě smotala peřinku / deku. Miminko leželo mezi mnou a postylkou. Takze nemělo kam spadnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7281
13.5.20 14:39
@alena1995 píše:

V Motole na dudlík neřekli nic, ale spaní zakazujou. Nicméně, ja bych si asi na te uzke vysoke posteli s mezerou u steny asi netroufla. V pravidlech teda bylo i ležení s miminkem a na to mým spolubydlícím nic neříkali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6312
13.5.20 14:40

@mackA159 ale to se opravdu realne stalo, bohuzel. Ze mama v porodnici zalehla sve dite. Ja ty doktory a sestry i celkem chapu, proc by to meli riskovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6312
13.5.20 14:42

Jinak mne prijde satek zbytecny. Ale asi ti nic nereknou :nevim: ja si malou brala na kojeni, mazleni, ale ne na spani. Doma se mnou pak jako vetsi spala v posteli, jako novorozene ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16252
13.5.20 15:39

@mackA159 že ty :D ja taky spim s ditetem v posteli a nikdy se nic nestalo, ale je dost případů, kdy se něco stalo a holt si to v porodnici nechtějí vzít na triko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
13.5.20 15:40
@alena1995 píše:

Pani, co se mnou byla v porodnici na pokoji, dostala vynadano, ze spi s miminkem v posteli. Ja ten zakaz respektovala, malyho jsem si vzala do postele az doma :mrgreen:

Jinak me satek v porodnici prijde zbytecny. Za par dni stejne pujdes domu a miminko beztak vetsinu (to moje skoro cely) dne prospi :). A nedovedu si predstavit, kam bych s miminkem v satku v te porodnici chodila 8o. Me se tedy s ditkem v satku blbe sedi i lezi, malyho tam beru, jen kdyz je fakt neodlozitelnej a ja musim uvarit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama