Šátek/šátkové nosítko nebo baby vak Lodger Shelter?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Stálice 80 příspěvků 08.11.18 17:53
Satek/satkove nositko nebo baby vak Lodger Shelter?

Co je podle vas lepsi a proc? Satek/satkove nositko, kdy mate mimco pevne pritisknute na hrudniku celem k sobe nebo baby vak Lodger Shelter, kdy mimco nosite ve vodorovne poloze, coz je pry pro nej prirozenejsi a lepsi na pater?

Reakce:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 08.11.18 18:06

Mnohem lepší správně napolohovana vertikální poloha než mimino zatocene jak vanilkový rohlíček se zmacknutymi kyčlemi.
Na tzv. kolíbce se toho dá podělat tolik, že by ji začátečníci měli mít zakázáno používat.
Mmch to byl nějaký obdobný vak, který před pár lety byl nějak špatně navrhnuty a způsobil zástavu dechu u několika kojenců v USA.

MaryJackie
Stálice 80 příspěvků 08.11.18 18:24

A pak tedy radeji satek, satkove nositko mebo klokanka?Nebo pak uz je to jedno?

Makryk
Povídálka 14 příspěvků 08.11.18 18:32
@MaryJackie píše:
A pak tedy radeji satek, satkove nositko mebo klokanka?Nebo pak uz je to jedno?
Šátek, nebo šátkové či ergonomické nosítko. Určitě ne babyvaky, ani visítka jako Chicco apod. :think:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 08.11.18 18:34
@MaryJackie píše:
A pak tedy radeji satek, satkove nositko mebo klokanka?Nebo pak uz je to jedno?
Šátek. Dotáhnu si ho po celé šířce, samozřejmě zajistí abdukcne flekcni polohu nožiček, zajistí zakulacení zadicek a podsazeni zadečku, aby se nezatěžovala páteř. Klokanka je samozřejmě mimo diskuzi.
Satkove nosítko - já nevím, měla jsem didytai a s šátkem se to nedalo srovnat. Třeba to někdo umí dotáhnout tak, aby v tom dítě bylo rovně a nehroutilo se do stran, já to ale neumím. S šátkem bez problémů. Bavím se tu o malých miminkach, co neudrží hlavu, ještě pořádně nepasou koniky.
MaryJackie
Stálice 80 příspěvků 08.11.18 19:13

@Helileli No jeste jsem prave uvazovala o nosotku stylu Manduca apod. Mam 7 tydenniho prcka a rada bych nositko vyuzivaka i pozdeji a bojim se, ze se satkem to nejde. Je ergonomicke nositko na stejne urovni jako satek?

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 08.11.18 19:22

@MaryJackie někdo ti tu napíše, že manduca je přeci i pro novorozence, ale mně se v ní maličké mimino nelíbilo. Cca do půl roku mi přijde šátek nejvhodnější. Pak jsem měla Kibi, v tom jsem nosila do cca 2,5r. Manduka byla v roce už dost malá, ve 2 letech už úplně k ničemu, to jsem tam staršího strčila jednou hodně z nouze, když mi usnul v metru a byla malá, nemohla jsem zajistit hlavu atd. Manduka jsem měla jako první nosítko, tak jsem si ji tak nějak z piety nechala, ale jinak ležela na dně skříně ;)

MaryJackie
Stálice 80 příspěvků 08.11.18 20:10

@Helileli tak moc moc dekuju, jdu zrusit objednavku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >