Šátkové nosítko - zkušenosti

6
28.5.20 23:56

Šátkové nosítko - zkušenosti

Dobrý den,
chtěla bych pro své děti (4,5 měsíce) koupit šátkové nosítko. Na internetu je jich ale šílené množství, člověk se v tom ztrácí. Máte zkušenosti s nějakým šátkovým nosítkem? mohly byste nějaké doporučit?
Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7929
29.5.20 06:18

Mně se zda super, dcerka zatím bojuje s nošením jako takovým. Ja bych hlavně doporucila si ho zkusit pod dohledem nekoho, kdo tomu rozumí - v krame, kde půjčují, nosící skupiny ba fb delaji srazy… a idealbe pujcit domu. Mela jsem vytipovane Monilu, diteti o fous nesedlo, ja jako začátečník bych to nepoznala. Pani doporučila Didymos, to bylo super. Měli jsme ho půjčené na tyden, tri pokusy super, čtyři řev. Pak bylo rezervované, tak teď čekám, az se uvolní, abychom to prubli znovu. Prece jen se mi nechce dat za nej pálku, aby pak lezelo ve skříni. Jinak zavazovani jednoduchy, pohodlný, mne vyhovuje, ze zapinas jen na jednu prezku, ale pritom je uvaz jednodušší nez u šátku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16599
29.5.20 07:36
@Tyna1991 píše:
Dobrý den,
chtěla bych pro své děti (4,5 měsíce) koupit šátkové nosítko. Na internetu je jich ale šílené množství, člověk se v tom ztrácí. Máte zkušenosti s nějakým šátkovým nosítkem? mohly byste nějaké doporučit?
Děkuji!

Měla jsem Didymos na obě děti. K nezaplacení. Ať Tě s tím. někdo naučí. Já zkoušela i ta pružná, ta mi přijdou blbá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama