Šatna nebo vestavěná skříň?

69
27.2.20 22:19

Satna nebo vestavena skrin?

Ahoj stavime domek a nemuzu se rozhodnout jestli si mam nechat udelat v loznici vestavnou skrin nebo malou mistnost-satnu s policemi.Kdo jak to ma? co myslite ze je lepsi? stejne tak nevim jak s kuchyni jestli samostanou mistnost nebo dohromady s obyvakem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22585
27.2.20 22:27
  • šatna
  • obýváko-kuchyň…ale záleží jaké máte dispoziční řešení domu a zvyky rodiny.

Co navrhuje chlap?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
27.2.20 22:29

:grin:chlap tomu pry nerozumi a nechava to na me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
27.2.20 22:33

Satna, ke kazdemu pokoji… je to pecka…!! Mame v podstate 3 satny a nemuzu se toho nabazit. :pray: jinak jsem pro spojeni kuchyne a obyvaku, akorat- kdyz varim popr neco kutim v kuchyni, manzel telku moc neslysi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15298
27.2.20 22:37

Šatna! Máme dvě a je to pecka. Tomu se skříň nevyrovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49231
27.2.20 22:41

V loznici jedine satna. Vleze tam mnohem vic veci. My tam uklizime i kufry, nahradni periny a polstare pro hosty atd. (na polici pod stropem mame).
Primo v loznici mame pouze postel a komodu.
Mela jsem obe varianty. A preferuji obyvak a kuchyn spolecne, takze mame spolecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7421
27.2.20 22:44

Šatna. Jinak každý mi zatím radil mít kuchyň s obývakem dohromady, ale kdyby mi to místo dovolilo, tak já bych radši kuchyň zvlášť. Bohužel místo nebylo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1977
27.2.20 22:45

Mam satnu v oddelenem pokoji, je to pecka. Mame obyvako kuchyn, nechtela bych oddelenok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12148
27.2.20 23:19

Satnu a kuchyn obyvak dohromady, ale s castecnyn oddelenim nebo moznosti oddelit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3721
27.2.20 23:22

Pokud teprve budete mit deti, tak kuchyn s obyvakem. U starsich deti bych radeji oddelene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
28.2.20 00:25

Pokud je ta možnost tak určitě šatnu. A kuchyň mít spojenou s obývákem (my ty místnosti máme „oddělené“ zhruba metr vysokou zdí z jedné strany, z druhé strany je průchod)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
28.2.20 00:39

Mas-li dostatek mista tak jednoznacne satna!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
28.2.20 00:49
@Lalelale píše: Šatna. Jinak každý mi zatím radil mít kuchyň s obývakem dohromady, ale kdyby mi to místo dovolilo, tak já bych radši kuchyň zvlášť. Bohužel místo nebylo :D

V prvnim byte s prvnim ditkem jsme meli oddelenou velkou kuchyni a z ni vstup na balkonek do vnitrobloku. Ted v dome s dvema detma obyvakokuchyni, kde kuchyne nelze oddelit a uz bych to nechtela a s laskou vzpominam na velkou predchozi oddelenou kuchyn v prvorepublikovem cinzaku - velke mistnosti, vysoke stropy a velika nekolikadilna okna…

Kamaradka ma v dome to same reseni, stejne stare deti jako ja a taky by to taky uz nechtela a to sla z panelaku s pidi kuchynkou do baraku. Deti mame uz v puberte.

Dobry kompromis ma muj kolega z baraku typu Central Group z ery devadesatek, kdy je dostatecne velka kuchynska cast, z kuchyne oddeleni spajz/uklidova/technicka mistnost, vedle kuchyne jidelni cast, ktera se da uzavrit dverma a za jidelni casti obyvak, ktery se da take uzavrit dverma. Bud ma otevreny prostor z kuchyne az do obyvaku nebo variabilne uzavrenou kuchyn ci kuchyn s jidelni casti, ci naopak obyvak s jidelni casti nebo ona se zavre v kuchyni, deti si delaji ukoly v jidelni casti a v obyvaku je u tv tatik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
28.2.20 00:57
@Lalav píše:
Ahoj stavime domek a nemuzu se rozhodnout jestli si mam nechat udelat v loznici vestavnou skrin nebo malou mistnost-satnu s policemi.Kdo jak to ma? co myslite ze je lepsi? stejne tak nevim jak s kuchyni jestli samostanou mistnost nebo dohromady s obyvakem..

Kuchyn s obyvakem jedine s moznosti oddelit od sebe (posuvne dvere, kazetove dvere nebo skladaci dvere). I v kuchyni s okny a vykonnou digestori ci francouzskymi okny proste nektere pachy neeliminujes, takove vanocni peceni, kdy mas sladkou vuni vsude ti po par hodinach jde hlava kolem nebo naopak takove hovezi na cesneku ci pecena treska je lahudka…
Dale tolerance zvuku - manzel si pusti tv, ty mixer, digestor ci blbou varnou konvici a hluk jak blazen. Muj muz treba pousti tv jako kulisu a ja chci mit klid a neco si delat v kuchyni nebo aby klid meli deti pri delani ukolu, nehrala tv apod. Proste bez moznosti oddeleni bych tohle usporadani uz nechtela. Mozna je to i zvyk, nasu meli sice mensi, ale oddelenou kuchyn s jidelnim koutem od obyvaku, tchanovci i obe nase babicky to same -samostatna vetsi kuchyn, kde bylo dost mista i pro jidelni cast a melo to neco do sebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 07:33

@Hanka1 :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie