Šatna v ložnici

2.5.21 19:02

Šatna v ložnici

Ahoj budu se stěhovat do nového domečku a místo šatní skříně chci šatnu v ložnici/pokoji a potřebuju poradit jestli je lepší šatna (i když jsem na 98% rozhodlá že lepší je šatna) dám sem fotky z pinterestu kde jsem našla dokonalou šatnu
Předem děkuji za rady a tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76244
2.5.21 19:11

@Luciiiiiii12589 Ti nevím, zda je dokonalá :nevim: jako jo, designový obrázek možná, ale jinak mi to přijde jako spousta nevyužitého prostoru. Ale jinak určitě šatnu, to souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
2.5.21 19:12

@Luciiiiiii12589 taky budeme mit satnu jakoby v loznici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
2.5.21 19:15
@j.a.n.i1 píše:
@Luciiiiiii12589 Ti nevím, zda je dokonalá :nevim: jako jo, designový obrázek možná, ale jinak mi to přijde jako spousta nevyužitého prostoru. Ale jinak určitě šatnu, to souhlas.

Me taky. My se take budem stehovat do domu a satnu chci mit oddelenou od loznice skrini. Za skrini bude prave satna schovana. Kdybych na to nemela misto, volila bych vzdy zavrenou skrin. Je to praktictejsi. Takovy poradek, jako na obrazku vim, ze neudrzim. A veci mame asi 100× nasobne vic. Tady to je fakt nevyuzity prostor. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
2.5.21 19:15

My máme šatnu v ložnici. Z ikei máme skříně bez předních dveří a jsme spokojeni… :srdce:
Máme to tak cca 7 let a jsme spokojeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10613
2.5.21 19:17

Tohle je dokonalá šatna tak možná pro ženskou, která žije sama :lol: pokud bych tam měla dát ještě věci manžela a sezónní věci dětí, musela bych ji v tomhle stylu mít přes celé patro :lol:a jinak, já třeba byla více spokojená se skříněmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53452
2.5.21 19:19

My jsme si udělali v ložnici šatnu. Udělala se sádrokartonovamá příčka přes celou jednu stěnu a za ní je šatna. V ložnici máme viditelně pouze postel, komodu s televizí. Až otevřou obchody, tak si chci dodatečně k narozeninám koupit křeslo na čtení do ložnice. Skříně jsme nechtěli. Ale my jsme si to vymysleli v šatně po svém. Máme tam hlavně tyče na pověšení. Vlezou tam cestovní kufry. Regál šuplikový, kde dáváme poskládané věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53452
2.5.21 19:21

A na boty máme velkou skříň v garáži.
To bych v ložnici nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8916
2.5.21 19:59

My máme šatnu plně oddělenou zdí a dveřmi vedoucími z ložnice. Jedna strana je moje a druhá mužova. Jsou tam police a tyče a pár šuplat. Oddělené je to kvůli pocitu uklizenosti a kvůli prachu. Boty máme v chodbě každý část botníku a zbytek v technické místnosti kvůli oderu, přece jen mám tři kluky :lol:, ale ještě není hotové, takže v krabicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2226
2.5.21 19:59
@Kelsey píše:
A na boty máme velkou skříň v garáži.
To bych v ložnici nechtěla.

Presne! Tohle jsou moresy zahranicnich bloggerek a celebrit, ktere maji k ruce bandu personalu… kdo normalni si da spinave boty do bile satny, natoz do satn v loznici :mrgreen: Boty v garazi jsou mnohem praktictejsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20127
2.5.21 20:05

Šatnu nám v ložnici i dětským pokoji, skříně už bych nechtěla. Ale my máme šatnu jako nudli, čtvercová je zbytečná. Boty máme jinde, v šatně mám jen lodičky, co nosím jednou za rok. Boty na běžný nošení jsou v chodbě ve vlastní skříni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53452
2.5.21 20:08

Taky jsem chtěla zrušit skříně u dětí v pokojích, že uděláme sádrokartonové příčky a uděláme jim stejné šatny, jak máme v ložnici. Bude to vypadat líp, vzdušněji a skříně dáme do zahradního domku.
Hmm. Pan mi minulý týden řekl, že je zasekaný. Tak nejdřív v prosinci přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
2.5.21 20:17

Líbí se mi nápad místnost přepažit a šatnu schovat. Otevřenou bych ji mít v ložnici teda nechtěla. Měla bych pocit, že je tam neustále bordel a hromada věcí. To stokrát radši vestavěné skříně. Ani z toho tvého obrázku by se mi to nelíbilo, i když je to načinčaný, natož za normálního provozu. Hlasuji za to šatnu oddělit od zbytku místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
2.5.21 20:33

Bydlim v podnajmu a mam jeden pokoj a mam tam stojan (udelany diy) na raminka a dost se mi to libi tak, ze jednou az budu mit zas svuj byt tak chci mit minimalne ten stojan tak jak je a mozna si udelam k tomu jeste stojan na raminka na saty a saka a vedle dodelat policky na dalsi obleceni. Spodni/nocni a sportovni pradlo mam v komode takze akorat bych policky mela na veci typu svetry, kalhoty, zimni/letni sukne a domaci obleceni. Bundy a boty bych byla rada mit klasicky na chodbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31338
2.5.21 20:38

@Luciiiiiii12589 za mě určitě šatnu. Ta co ukazuješ na Pinterestu je už trochu přehnaná ve smyslu že to chce mít fakt hodně prostoru na to aby něco takového bylo v praxi použitelné. Ale asi chápu jak to myslíš. My jsme měli šatnu i v předchozím bydlišti a nemohla jsem si jí vynachválit, akorát mě mrzela její velikost a omezená použitelnost kvůli tomu. Taky se mi líbil styl podobný jako co je v amerických filmech a chtěla jsem mít nějakou reálnou přidanou hodnotu v té šatně oproti skříním, takže jsme přepažili celkem cca 6m2 a udělali z ní takovou všehochuť místnost. Je teda jenom pro nás s manželem, z bot tam máme jen společenské nebo prostě takový ten výběr lepších čistších bot (klasické běžné používané jsou u vchodu v botníku), mám tam samostatné poličky na podpatky, kabelky, peněženky, velké a malé zrcadlo, skřínku na šperky, vešel se mi tam i kosmetický koutek kde mám třeba i krémy, vystavené laky na nehty, apod. všechny doplňky co běžné používáme (kravaty, pásky, šátky, sluneční brýle apod.) mají svou poličku nebo šuplík, mám to ráda roztříděné a dobře přehledné, vešel se mi tam i takový ten menší taburet (takový kulatý měkký), můžu si na něj stoupnout když potřebuju něco z horních polic nebo teda na něm většinou sedím když se oblíkám :D

Je nahrubo rozdělená na mou a manželovu část s tím že úplně nahoře jsem nechala trochu místa na naše ložní, zbytek takových těch provozních věcí je v komoře, na půdě nebo v příslušných zbylých pokojích. Schválně jsem jí chtěla mít spíš vzdušnější a na pohled čistší, takže tam nedávám ani cestovní věci, ručníky apod. na to všechno jsme vyhradili místo jinde, jinak by to zas bylo strašlivě přeplácané a mě se to úkrutně nelíbí :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat