Šatní skříně s posuvnými dveřmi

27.3.16 09:24

Šatní skříně s posuvným

Ahoj, sháníme dobré šatní skříně s posuvnými dveřmi. Máte nějaké typy? Kde kupujete šatní skříně s posuvnými dveřmi? Jste s nimi spokojeni? Prosím, napište mi své zkušenosti. Děkuji mockrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8714
27.3.16 09:35

Mně, synovi, kamarádkám… posuvné skříně dělal truhlář na míru. Všichni jsme spokojeni. Za mě jedině truhlář.
Přeji štěstí s výběrem hotové skřínš nebo truhláře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.16 09:38

@EMicina Děkuji za informaci. A kolik stojí přibližně posuvná skříň od truhláře? A jaké měla rozměry? Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5658
27.3.16 10:35

Taky mame na míru ;)výhoda je, ze sem si sama vymyslela jak to bude uvnitř a nikdy ji nemusíme odtahovat a malovat za ni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
27.3.16 10:39

@mama.tata.mimi Ono hrozně záleží na dalších faktorech, jak to budeš mít řešené, ne jen na velikosti. Jestli i šuplíky, jaké pojezdy, vyklápěcí tyč na ramínka, z jakého materiálu bude skříň, jestli tam chceš velké zrcadlo apod. My máme od truhláře skříň na míru za 60 tis. Vysoká je do stropu, asi 2,5 m, široká asi 6 m, je jakoby do U.

• Nahlásit
  • Citovat
8714
27.3.16 11:46
@mama.tata.mimi píše:
@EMicina Děkuji za informaci. A kolik stojí přibližně posuvná skříň od truhláře? A jaké měla rozměry? Děkuji za odpověď.

Přiznám, že netuším, kolik mě skříň stála. Protože se skříní mi dělal truhlář ještě šatnu, jídelnu a doplňoval skříňky ke kuchyňské lince a do předšíně - platila jsem jako celek.
Kolik platil syn - netuším - jednu skříň mu dělal truhlář samostantně. A druhou mu dělal taky jako celek s dalším nábytkem a skříňkami do jiných místností v bytě. U skříně na míru je výborné to, že
se opravdu využije celý prostor a hodně si můžeš určit sama. Taky některé byty nemají rovné stropy, stěny, podlahy… Dobrý truhlář si prostor měří sám a s nerovnostmi se vypořádá. Taky má výběr - v jaké barvě, v jakém odstínu nebo vjaké dřevině nábytek chceme. A dobrý truhlář se orientuje v kování a v doplňcích.
jedné mé kamarádce při stěhování skříň věnovala dcera a truhlář ji „zmenšil“ do prostoru, který kamarádka měla.
když jsem se truhláře ptala na cenu, tak ji určil sám a já jenom kývla. nedělala jsem výběr mezi truhláři, dala jsem na doporučení. Dobře jsem udělala. Syn měl truhláře také na doporučení (jiného) a také spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
30.3.16 18:00

@mama.tata.mimi V poslední době jezdíme snad pro všechno do sconta, maj možnost i přes internet ale do toho bych nešla nikdy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama