Šaty na běžné nošení. Tipy na obchody.

9.4.16 09:13

Šaty na běžné nošení. Tipy na obchody.

Ahoj :kytka:
Holky šopaholičky otázka :lol: Kde bych našla podobné šaty? Bydlím v zapadákově a do města se často nedostanu a nenakupuji přes internet. Tak by mě zajímaly tipy na obchody kde bych nasla podobne saty. Treba v Olympii Olomouc nebo i v Ostrave. Kledne i jiny strih a vzor, jen ne zadne sexy mini apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15321
9.4.16 09:28

Zkusila bych projít obchody typu Orsay, Camieu, C+A, Zara a Mango. Tento typ šatů tam mívají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.16 09:30

@Manka Rumcajzovic vím že nechceš internetový obchod ale já nedám dopustit na bonprix.
Super ceny, slevy, výběr a materiály, mají tam rozepsané velikosti a hlavně tam je u 90% napsané hodnocení od zákazníků - dle toho se dá super řídit a tuším že Tvé vybrané šaty jsem tam zahlédla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 09:16

@Kristyna.Vechtova A je problem s vracenim v bonprixu kdyz by mi nesedely? Vyzkousela bych tak uz by nebyly v originalnim baleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 15:28

@Manka Rumcajzovic tak to netuším ale určitě problém nebude, ale mají tam rozměry a hodně napoví i hodnocení ostatních nakupujících :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.16 14:26

Saty dovoz z USA

Oblibila jsem si dovoz z USA, cesky e-shop Fenomen-Moda, rucne premeruji velikosti, jeste se nestalo, ze bych vracela. Zamilovala jsem si teda dámske sukne letni nebo overaly pro zeny tak omrknete a treba najdete taky to svoje :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat