Reklama

Šaty na oslavu, kde koupit, Praha

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 10:43
Šaty na oslavu, kde koupit, Praha

Dobrý den,
prosím o radu, kde sehnat hezké šaty na velkou rodinnou oslavu, v Praze.
Bohužel mám nestandardní postavu. Jsem prcek (do 160cm) a bohužel v současné době mám tlusté bříško, které je potřeba schovat (cvičím, jím rozumně…ale dolů jdou špeky pomalu, chjo), abych nevypadala jak těhule (a nezačaly se šířit fámy)…takže volný, splývavý střih od prsou dolů…klasické řetězce M&S, C&A, Peek&Clopenburg, Orsay…to už jsem obešla…ale prostě ve všem vypadám hrozně…měla jsem jeden krámek na Budějovické, ale ten je teď zavřený (alespoň před 14dny byl). Cena tak do 3.000Kč je OK. Moc díky za rady :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 29.03.18 10:46

Jakou máš konfekční velikost?
Co si nechat šaty ušít u švadleny? Aby ti pěkně seděly a přitom nikde neškrtily.
Nedoporučuji kupovat šaty střihu příliš volného. Ani velké vzory.

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 10:47

@jankajj, bohužel je neplánovaně potřebuji už na sobotu…takže švadlenka řešení není.

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 10:51

Já vím, že mi sluší princesový střih a délka ke kolenům, nebo jakoby nařasené pod prsy a pak řes břicho a boky jen velmi lehce obepnuté. Barva do starorůžova nebo zelenkava…nějaký drobný vzor být určitě může…grrr…konfekční pouzdrovky, to je mor :-)

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 29.03.18 10:54

A jakou máš teda konfekční velikost?
Postava ne/souměrná?

Velmi doporučuji pořídit pěkné lodičky na štíhlém podpatku ve stejné barvě, nejlépe lakované. Zvednou tě, zeštíhlí, udělá to fakt hooodně.

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 10:55

42 :oops:

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 10:56

Lodičky jsou jasná věc, ty mám :-)

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 29.03.18 10:59

@summersun Ahoj, mrkni na epretty.cz, mají obchod na Smíchově. Velký výběr za pár babek :)

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 29.03.18 11:05

Co EL v letnanech? Mozna maji obchod jinde. Satu tam meli dost. Kupovala jsem tam saty na svatbu, jako pro hosta.

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 11:11

@vjerunqa, moc díky za tip! Tam se dá vybrat :-)

summersun
Kecalka 431 příspěvků 29.03.18 11:11

@Verun83, možná odpoledne zkusím :-)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 29.03.18 11:13

@summersun A co Zara nebo Mango? Tam mívají krásné elegantní šaty pro různé postavy.

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 29.03.18 11:14

Prodejna retro šatů v Jagellonské. Tam zatím oblékli všechny moje kamarádky, ať mají figuru jakoukoli…

Euforia
Kecalka 171 příspěvků 29.03.18 11:39

Ten obchod EL je i na Flore v obchodaku. Maji pekny saty i vyber :-)

sharwl
Nováček 5 příspěvků 29.03.18 11:45
mám šaty

EDIT (nevšimla jsem si, že sháníte vel. 42 - to by asi ty mé nebyly - gumička na šatech je 30-40 cm), ale snad brzy seženete v Praze :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama