Šaty na Polskou svatbu v kostele

17.4.17 16:39

Šaty na Polskou svatbu v kostele

Ahoj! Problem! Pristi mesic se zeni kamarad/spoluzak meho pritele a jsme pozvani… Jsou verici, svatba bude v kostele v Polsku…

Naposledy jsem byla na svatbe jako mala holka, absolutne nevim co za saty (docetla jsem se, ze do kostela jedine s dlouhym rukavem), ale ani nevim jak takova svatba probiha…

Nema nekdo zkusenosti s polskou svatbou? :D

Libi se mi treba takoveto saty : https://www.alltex-fashion.cz/…ve/1203.html

Dekuji za Vase nazory a zkusenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9569
17.4.17 16:46

@rolnicka321 Ty saty jsou krasne na denni noseni. Na svatbu bych si je ale nevzala. Co znam Polky, pak ony budou hodne vysnorene a v techto satech budes za popelku.
Ale ty saty si kup, jsou fakt krasne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26158
17.4.17 16:48

Šaty pěkné, nicméně na svatbu jsou málo „hoch“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 16:51
@cecetka píše:
@rolnicka321 Ty saty jsou krasne na denni noseni. Na svatbu bych si je ale nevzala. Co znam Polky, pak ony budou hodne vysnorene a v techto satech budes za popelku.
Ale ty saty si kup, jsou fakt krasne :kytka:

Maj je jenom v xl, ja mam xs… takze bohuzeeek :lol:, ale myslela jsem spis nejaky takovy typ satu… rikam, na svatbe jsem naposledy byla jako dite a fakt jsem to neresila :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25820
17.4.17 17:26

Myslím, že jsou málo „společenské“.
Co se svateb v kostele týče, tak jediné, co vím, že je důležité, je mít zakrytá ramena, dekolt a kolena. Což jsem řešila hedvábným šálem, protože s mým poprsím má „dekolt“ ve všem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
17.4.17 17:49

Prohlédla jsem si fotky co mi poslala známá z Polska když vdávala dceru v kostele…kolena, ramena nebo dlouhý rukáv tam nikdo neřešil. Ale šaty s velkým výstřihem jsem nikde nezahlédla.
@rolnicka321 ty šaty jsou pěkné ale na svatbu třeba v jiné barvě. Chceš poslat odkaz na fotky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26158
17.4.17 17:55

Taky z Polska…mají většinou bolérka či plédy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
17.4.17 17:57

Nevim jak v Polsku, ale ja byla jsem na Slovensku na svatbe v kostele a mela jsem kalhoty a halenku. Neresim. V cem se citim, v tom jdu. A mam i jednoduche saty, jak ty na tvem odkazu, a osobne se mi to libi vice, nez nejake nacancane. A predstava, ze kvuli svatbe musim resit jeste jine saty nez mam…ufff to fakt ne.

Viz. obrazky nad mym prispevkem…nelibi se mi nic co maji na sobe :-) Vim vim, jsem naprosto divna:-DDDD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25820
17.4.17 17:59
@Reniii píše:
Prohlédla jsem si fotky co mi poslala známá z Polska když vdávala dceru v kostele…kolena, ramena nebo dlouhý rukáv tam nikdo neřešil. Ale šaty s velkým výstřihem jsem nikde nezahlédla.
@rolnicka321 ty šaty jsou pěkné ale na svatbu třeba v jiné barvě. Chceš poslat odkaz na fotky?

A jsou ty fotky přímo z chrámu?
Já jsem taky měla ten šál jenom při tom křesťasnkém obřadě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25820
17.4.17 18:00
@Malaga píše:
Taky z Polska…mají většinou bolérka či plédy…

Jo, to je přesně ono :potlesk:
Každá si na sebe něco hodila, aby neurazila pánaboha. No a pak šup s tím dolů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
17.4.17 18:12
@Bábrdl píše:
Jo, to je přesně ono :potlesk:
Každá si na sebe něco hodila, aby neurazila pánaboha. No a pak šup s tím dolů

Ja bych ho i klidne urazila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale asi by mi bylo v tom kostele chladno :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26158
17.4.17 18:20

Na svatbu se toho dá vzít…jen by šaty neměly být bílé a neměly by odvádět pozornost od nevěsty ;)
(obrázky jsem dala pro různé věkové kategorie ;) )…zakladatelka asi nepůjde v tom, v čem by šla třeba sedmdesátnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 18:39
@Malaga píše:
Na svatbu se toho dá vzít…jen by šaty neměly být bílé a neměly by odvádět pozornost od nevěsty ;)
(obrázky jsem dala pro různé věkové kategorie ;) )…zakladatelka asi nepůjde v tom, v čem by šla třeba sedmdesátnice…

ty posledni modre se mi velmi libi… musim vyrazit po kramech se podivat, protoze jsem po operaci a v nemocnici jsem jeste zhubla, takze vypadam jak kostra a vsechno na me visi… 43kg a prsa zadne… bude to boj… :(

Kazdopadne dekuji za inspiraci a pokracujte prosim!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
17.4.17 19:25

@Bábrdl Ano, přímo z kostela z obřadu. Ted jsem na to ještě koukla a matka ženicha měla na sobě bílé šaty :lol: a nebyla sama. Svědkyně nevěsty také bílé (nebo bílorůžové), více žen tam mělo bílé šaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama